آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

درخواست کد پین دستگاه بعد از ریست کارخانه

behrooz40328

کاربر vip
کاربر
2009-11-23
290
708
با سلام

من یک گوشی هواوی پی اسمارت دارم رمز ورود به گوشی را فراموش کردم به ناچار مجبور شدم آن را ریست فکتوری کنم ولی حالا با روشن شدن گوشی و انجام تنظیمان اولیه گوشی دوباره رمز پین دستگاه را میخواهد ممنون می شوم دوستان راهنمایی نمایند

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
درود میشه یک عکس از زمانی که رمزپین میخواد بزارید

behrooz40328

کاربر vip
کاربر
2009-11-23
290
708
2.jpg

ALIGHOLAMPOR

VIP+ افتخاری
کاربر
احتمالا شما توی گوشی جمیل gmail پست الکترونیک داده اید گوشی هایی که توی امنیت یا توی گوشیت جمیل ثبت کرده باشید جمیل با ریست کردن حذف نمی شود یا باید به اینترنت متصل شوید وحساب جمیل داده تا باز شود یا با دستگاه باکس جمیل را ریست کنی

behrooz40328

کاربر vip
کاربر
2009-11-23
290
708
با تشکر از جواب شما . من آدرس جیمیل را فراموش کرده ام دستگاه باکس جیمیل چیست فقط در موبایل فروشان انجام میشه یا خودم میتونم انجام بدم

MOHSEN&A

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-25
937
8,848
استان مرکزی-اراک
FRP مخفف عبارت Factory Reset Protection است که به معنای “قفل حفاظتی بازگشت به تنظیمات کارخانه” است شرکت گوگل در اندروید ۵ تصمیم گرفت تا امنیت دستگاه های اندرویدی را افزایش دهد از این رو هر دستگاهی که به اندروید ۵ یا بالاتر مجهز باشد و بر روی آن دستگاه حساب گوگل یا جمیل تنظیم شده باشد.

در صورت فلش یا بازنشانی به تنظیمات کارخانه در منوی راه اندازی از کاربر درخواست می شود که حساب قبلی خود را وارد کند.

بسیاری از کاربران پس از ریست کردن یا بازنشانی کارخانه گوشی خود به دلیل فراموش کردن جمیل خود قادر به راه اندازی گوشی خود نیستند به این قفل اصطاحاً قفل FRP گفته می شود.
[hide]https://www.aparat.com/v/MyueX[/hide]

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
درود دوست عزیز قفل FRPفراموشم که کرده باشید میتونید بدید یه نرم افزارکار چند دقیقه ای براتون بازش کنه

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
با تشکر از همه دوستان عزیز بابت پاسخگویی
دوست عزیز اولا عنوان شما کاملا ناقص هست و باید برند و مدل دستگاه را در عنوان ذکر می کردید.
دوما شما باید نتیجه را اعلام می کردید ولی فقط تشکر کردید! آیا به نتیجه رسیدید؟ از چه راهی؟؟ این چیزی است که باید در انتهای هر تاپیک بنویسید...

Mrtr

کاربر
2023-05-30
1
1
. مشهد
سلام منم الان همین مشکل رو دارم از جوابها به نتیجه نرسیدم ممنون میشم کمک کنین گوشیم پی اسمارت هست رمز جیمیلم رو هم یادم نیست تا همین مرحله که نفر قبلی عکس داده انجام دادم رمز پین دستگاه رو میخواد چی بزنم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Arsam2004
بالا