آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

استفاده از امپلی فایر ضبط خانگی در ماشین

Kamibi

کاربر
2017-11-23
21
22
سلام دوستان
من یه ضبط جی وی سی ۷۰۰۰ وات تصویری دارم که میخاستم از امپلی فایرش در ماشین استفاده کنم و یه جعبه براش درست کنم و قرار بدم تو ماشین و از بلندگوهای خود ضبطم استفاده کنم

باید چیکار کنم تا این امپلی فایر رو نصب کنم در ماشین؟
یه جا در همین سایت گفته بودن که از مبدل برق ۱۲ به ۲۲۰ استفاده کنم
میشه راهنمایی کنید؟

kataag

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-03-27
679
974
با سلام دوست عزیز تا جایی که من میدونم شماباید نزدیک یک میلیون تومن هزینه یک مبدل حداقل 3000 وات بکنید.و نیاز به سیم کشی قوی از باطری دارید و استفاده مداوم هم قطعا میتونه به باطری ضربه وارد کنه.پس به نظر من اینکار به صرفه نبست.بازم منتظر نظر اساتید باشید.

shadies

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-03-24
821
2,355
باران های نقره ای
بنده هم با دوستمون موافقم هزینه کردن برای اینورتر مقرون به صرفه نیست شما مدار ضبط ببیند میتونید با 12 ولت راه اندازی کنید منظورم منبع تغذیه ضبط و تغییراتی بدید بعد ببینید با 12 ولت صدای خروجی برای شما قابل قبوله

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس
سلام دوستان
من یه ضبط جی وی سی ۷۰۰۰ وات تصویری دارم که میخاستم از امپلی فایرش در ماشین استفاده کنم و یه جعبه براش درست کنم و قرار بدم تو ماشین و از بلندگوهای خود ضبطم استفاده کنم

باید چیکار کنم تا این امپلی فایر رو نصب کنم در ماشین؟
یه جا در همین سایت گفته بودن که از مبدل برق ۱۲ به ۲۲۰ استفاده کنم
میشه راهنمایی کنید؟

با ددود
سیستم خونگی بدرد ماشبن نمیخوره

اگر اصرار به این کار دارید باید ببینید ترانس داخلی ضیط چه ولتاژی تولید میکنه احتمالا با ولتاژ متقارن 24 0 24 ولت کار میکنه
حالا اینورتر 24 دوبل باید بگیرید باید توان بالایی هم داشته باشه ( بعنوان مثال میباشد )

در کل دردسر زیادی داره ضمن اینکه نویز وحشتناکی هم پیش رو دارید و باید خودتو آماده مقابله با این نویز کنید
بنده قبلا همه ابن راه ها رو تست کردم و نتیجه ای جز الافی و وقت کشی عایدم نشد
البته واسه کسب تجربه بسیار خوب میباشد
یک پیشنهاد
شما به جای این کار و هزینه نمودن بابت اینورتر و رفع نویز و غیره میتونید یک [hide] ماژول آماده با قیمت بسیار مناسب تهیه نمایید و بدون دردسر و نویز با برق 12 ولتی خودرو راه اندازی نمایید
ماژولهای خیلی خوب و پرقدرتی در بازار وجود داره فقط کافیست سرچ نمایید [/hide]
در این صورت فقط ورودی صدا و تغذیه رو بهش میدی و در خروجی صدای پرقدرت تحویل میگیرید

kataag

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-03-27
679
974
دوست عزیز منظور شما از ماژول ها همین امپ های ماشین هست یا چیز دیگه مدنظرتون هست؟

Kamibi

کاربر
2017-11-23
21
22
با ددود
سیستم خونگی بدرد ماشبن نمیخوره

اگر اصرار به این کار دارید باید ببینید ترانس داخلی ضیط چه ولتاژی تولید میکنه احتمالا با ولتاژ متقارن 24 0 24 ولت کار میکنه
حالا اینورتر 24 دوبل باید بگیرید باید توان بالایی هم داشته باشه ( بعنوان مثال میباشد )

در کل دردسر زیادی داره ضمن اینکه نویز وحشتناکی هم پیش رو دارید و باید خودتو آماده مقابله با این نویز کنید
بنده قبلا همه ابن راه ها رو تست کردم و نتیجه ای جز الافی و وقت کشی عایدم نشد
البته واسه کسب تجربه بسیار خوب میباشد
یک پیشنهاد
شما به جای این کار و هزینه نمودن بابت اینورتر و رفع نویز و غیره میتونید یک hidden content may not be quoted
در این صورت فقط ورودی صدا و تغذیه رو بهش میدی و در خروجی صدای پرقدرت تحویل میگیرید

سلام دوست عزیز
منظورتون از ماژول کدوم ماژول هست میشه اسم یا عکس بزارید؟

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس
دوستان ضبطی که دارم میشه تغیر ولتاژ هم داد

عکسش رو میزارم

http://uupload.ir/files/br44_img_20200613_181412.jpg

هشدار !!!!
تحط هیچ شرایطی به این بخش دست نزن وگرنه ضبط شما تبدیل به اوراقی خواهد گشت

این ضبط حیف هست الکی دستکاری نکن و زور بیهوده نزنید
این رو بعنوان سینمای خوانواده به تلوزیون متصل کن
بابت ماشین هم راه بدون دردسر و کم هزینه رو پیشنهاد دادم
سعی کن از تجربه های دیگران استفاده کنی تجربه ها توسط تقبل خسارات زیادی بوجود آمده و ارزشمند

موفق باشید

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس
سلام دوست عزیز
منظورتون از ماژول کدوم ماژول هست میشه اسم یا عکس بزارید؟

بعنوان مثال این یک نمونه میباشد که دو تا 160 وات خروجی داره و به راحتی میتونید داخل خودرو و توسط تغذیه باطری 12 ولتی راه اندازی نمایید
و امثال این نمونه ها نیز به وفور در نت وجود داره
خدمت شما...
[hide] ۲۰۲۰۰۶۱۳_۲۰۴۱۳۱.png
[/hide]

آمپدانس بلندگو برای این ماژول ۴ الی ۱۶ اهم و ولتاژ تغذیه ۱۲ الی ۳۲ ولت دی سی میباشد ، جریان مورد نیاز ۱۰ امپر پیک است اما با جریان های کمتر هم به خوبی کار میکند ، حداقل جریان راه اندازی مدار ۲ امپر میباشد درغیر اینصورت مدار به استندبای میرود ، این ماژول دوکانال استریو دارد که هر کانال به صورت بریج بسته شده تا توان زیادی ارائه بدهد .

Kamibi

کاربر
2017-11-23
21
22
هشدار !!!!
تحط هیچ شرایطی به این بخش دست نزن وگرنه ضبط شما تبدیل به اوراقی خواهد گشت

این ضبط حیف هست الکی دستکاری نکن و زور بیهوده نزنید
این رو بعنوان سینمای خوانواده به تلوزیون متصل کن
بابت ماشین هم راه بدون دردسر و کم هزینه رو پیشنهاد دادم
سعی کن از تجربه های دیگران استفاده کنی تجربه ها توسط تقبل خسارات زیادی بوجود آمده و ارزشمند

موفق باشید
ممنون از شما
این ضبط کاست هاش از کار افتاده و سیدیش خراب هست و هزینه اش خیلی زیاد میشه خاسته باشم درست کنم
و تنها چیزیش امپلی و بلدگوهاش سالم هست
پس بی خیال امپلی میشم چون به درد سرش نمی ارزه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 1212ali
بالا