آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: نداشتن اینترنت در مودم TP_LINK TD_W8961N با وجود روشن بودن چهار چراغ

mehdi ezati

کاربر vip
کاربر
2017-12-18
6
1
سلام تمامی چراغهای مودم به درستی روشن میشه ولی نت نداره بایوس هم زدم ولی مشکل حل نشده ممنون میشم راهنمایی کنید

ramintkh

کاربر vip
vip
کاربر
2013-03-16
176
303
great iran
پاسخ : TP_LINK TD_W8961N

با سلام خازن ها رو هم حتی در صورت سالم بودن تعویض نمایید مخصوصا 100 میکرو 16 ولت....و بورد رو هم سرویس کنید مخصوصا پایه های آی سی ها رو.بنده تو این هفته 3 مورد داشتم که چراغ ADSL ثابت نمیموند با سرویس حل کردم فقط.اگه لوپ داشته باشی میبینی که بین پایه های ایسی گرد و خاک و سولفته میشه و مانع عملکرد صحیح مودم میشه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali m.g

mehdi ezati

کاربر vip
کاربر
2017-12-18
6
1

تمام خازنها رو هم عوض کردم سرویس هم کردم ولی نت نداره ولی چراغ اینترنت و adsl روشنه
سپاس از راهنماییتون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ramintkh

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,840
TEHRAN

تمام خازنها رو هم عوض کردم سرویس هم کردم ولی نت نداره ولی چراغ اینترنت و adsl روشنه
سپاس از راهنماییتون

درود . دوست عزیز یه بار بمدت 12 ثانیه عمل ریست را انجام دهید و بدقت در ( پسورد و یوزرنیم و ... ) کانفیگ کنید اگر نت نداشتید با 2020 تماس بگیرید که اشتباهی در کانفیگ نباشه و اروری روی خط نباشه و بخواهید خطتون رو ریست کنند
اگر موردی نبود و باز نت نداشتی بدون تلفن و اسپلیتر ورودی خط تلفن رو مستقیم به adsl وصل کنید و نتیجه ببینید چی میشه

mehdi ezati

کاربر vip
کاربر
2017-12-18
6
1

دوست عزیز الان با یک مودم دیگه نت هست مشکل از نت نیست بدون اسپیلتور اصلا چراغ نت روشن نمیشه چند بار هم ریست کردم

mohsen_maboo

کاربر vip
کاربر
2012-01-16
168
257

دوست عزیز الان با یک مودم دیگه نت هست مشکل از نت نیست بدون اسپیلتور اصلا چراغ نت روشن نمیشه چند بار هم ریست کردم

سلام عزیز
مودم مفلوک را تخریب نکنید
مخابرات از خدا بی خبر سیستم امنیتی خودش را ارتقا داده
مودمی که گفتید اینترنت دارد احتمالا از ابتدا روی همین خط بوده و مودمی که مشکل نت دارد به تازگی میخواهید کانفیگ کنید
مخابرات مک آدرس مودمی که جدیدا روی خط نصب میکنید را مسدود میکند.شما اگر 100 عدد مودم دیگر هم نصب کنید از نت خبری نیست
جالب اینجاست اگر به گاوداری زنگ بزنید خیلی بهتر شمارا راهنمایی میکنند تا 2020
با 2020 تماس بگیرید و به اپراتور مشنگ بگویید که مک آدرس مودم بنده را ریست کنید همین

• Like

JVC_ATX

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2007-05-02
88
544
با سلام دوست عزیز
با توجه به مواردی که دوستان گفتند یه مورد دیگه من اضافه کنم که شما در صورتی که دستگاه رو با پروگرمر پروگرام کردید باید توجه داشته باشید که اگه اون فایل فلشی که شما ازش استفاده
کردید الان روی مودم دیگه ای با همون مک ادرس روشن باشه شما دسترسی به نت ندارید
داخل فایلی که به مودم میزنید مک ادرس مودم خودتون رو بزنید
نحوه تعویض مک ادرس مودم داخل سایت هستش موفق باشید

• Like

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
651
583

سلام عزیز
مودم مفلوک را تخریب نکنید
مخابرات از خدا بی خبر سیستم امنیتی خودش را ارتقا داده
مودمی که گفتید اینترنت دارد احتمالا از ابتدا روی همین خط بوده و مودمی که مشکل نت دارد به تازگی میخواهید کانفیگ کنید
مخابرات مک آدرس مودمی که جدیدا روی خط نصب میکنید را مسدود میکند.شما اگر 100 عدد مودم دیگر هم نصب کنید از نت خبری نیست
جالب اینجاست اگر به گاوداری زنگ بزنید خیلی بهتر شمارا راهنمایی میکنند تا 2020
با 2020 تماس بگیرید و به اپراتور مشنگ بگویید که مک آدرس مودم بنده را ریست کنید همین

سلام بله درسته آقا محسن عزیز همینه که فرمودید من همین که چراغ اینترنت روشن بشه مودم را به مشتری میدم ، چند بارم بهشون زنگ زدم گفتم آقا من تعمیر کارم در روز چندین بار باید مک آدرسم عوض بشه میگه مشکلی پیش نمیاد ولی سراسر مشکله ،آقای عزتی مودم رو دیگه دست کاری نکنید لطفآ اون زبون بسته سالمه !!

آخرین ویرایش:
  • Like

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,840
TEHRAN

درود . دوست عزیز نکاتی که تو پست 4 عرض کردم برای تست اولیه و رفع اشکالات احتمالی ( که بخاطر اهمیت پایین معمولا در نظر گرفته نمیشن ) و تفکیک عیب بود که مشخص کنید تا همراهی بشید
که دوستان لطف کردن جواب دادن

بالا