آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: نداشتن ولتاژ۵ولت و پاور گود در پاور گرین ۴۳۰

Dprogmel

کاربر
2020-07-04
3
4
سلام دوست عزیز شما در بخش اولیه مدار دنبال یه دیودی باشین با شماره 1n4148 این دیود اگر بود عوضش کن احتمال زیاد صدای توی مدار قطع بشه؛ اگر نشد ترانس کوچک کنار ترانس بزرگ رو چک کن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: reza_m72

novin_co

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-10-04
371
460
گرگان
هیچ کاری رو بدون دلیل انجام ندین

چون مشکلتون کم نمیشه که هیچ یه چیزی هم بهش اضافه میشه

شما یه آی سی مانیتورینگ روی داتر برد توی خروجی پاور دارین شماره ای که روش نوشته رو اعلام کنید

ای سی برد کوچیک کنار سیمهای خروجی ps223 ...... j07a62a2f

faradi-ediso

کاربر vip
vip
کاربر
2018-08-17
32
9
سلام دوستان.
منم همین مشکل رو توی پاور 535 گرین دارم. کلافم کرده. حازنهای بادکرده خروجی رو عوض ‌کردم. یه دونه k2611 عوض کردم. دقیقا وقتی به لامپ تست میزنم و تستر رو وصل میکنم لامپ به ششدت روشن میمونه.

faradi-ediso

کاربر vip
vip
کاربر
2018-08-17
32
9
سلام
وقت بخیر
با تشکر از مطالب خوبتون
یک پاور 785 گرین برای من آوردن. این پاور همه چیش سالمه.به لامپ تست میزنم. لامپ درست عمل میکنه. خازن رو شارژ میکنه . ولی نه پاور گود داریم نه استند بای و نه هیچ ولتاژ دیگه. کلا تستر روشن نمیشه. دوتا داتر برد داریم . یکی توی قسمت اولیه که وظیفه pfc رو داره . یکی هم توی قسمت ثانویه که آیسی سوپروایزر روش نصبه. همه سالم هستند. تمامی قطعات از دیود های قدرت ثانویه گرفته تا ماسفت های قسمت اولیه همه سالم. مقاومت هاهم سالم هستند. نمیدونم چرا روشن نمیشه. به نظر شما ایراد از کجاست؟ البته این پاور رو مشتری آورد. خازن های خروجی رو کلا نداشت.. که من همه رو 2200 میکرو 16 گذاشتم موقتا. ولی بدون اون خروجی ها باید حداقل پار گود رو داشته باشه که نداره. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

faradi-ediso

کاربر vip
vip
کاربر
2018-08-17
32
9
سلام

مشکل من همچنان پا برجاست. کسی نیست کمک کنه

بالا