آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل در اپدیت rt809h

علی اشرف

کاربر
2013-04-13
238
1,939
سلام دوستان اپدیت جدید رو که اجرا میکنم موقع اجرای برنامه ارور
opeation did not complete successfully because the file contains a virus or potentially unwanted software
عملکرد با موفقیت انجام نشد زیرا پرونده حاوی ویروس یا یک نرم افزار بالقوه ناخواسته است
رو میده و مجبور شدم نسخه نصبی برنامه رو نصب کنم . کلا این اپدیت و اپدیت قبلی رو با این ارور مواجه شدم ویندوز 10 دارم کسی با این اخطار مواجه شده

آخرین ویرایش:

arastoo_nj

کاربر vip
vip
کاربر
2012-01-24
26
42
ویندوز دیفندر یا انتی ویروس رو غیر فعال کنید

علی اشرف

کاربر
2013-04-13
238
1,939
دیفندر رو غیر فعال کردم باز نشد امروز کار ماشده این با کارشناس شرکت تماس گرفتم میگه اپدیتهای جدید تو ویندوز 10 مشکل داره واز این به بعد همینه یعنی برای این مشکل راه حلی ندارند

آخرین ویرایش:

علی اشرف

کاربر
2013-04-13
238
1,939
جالب اینجاست بعد اپدیت کل برنامه غیر فعال میشه و باید از نو نسخه نصبی رو نصب کنی سایت مزخرفش هم بزبان چینیه نمیشه مشکل رو مطرح کرد .

علی اشرف

کاربر
2013-04-13
238
1,939
آخرین ویرایش:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
لطفا اسم شرکت ها رو نیارید چون تبلیغات میشه. شما در ویندوز 10 دفندر رو مثل قبل نمیتونید خاموش کنید و باید Real time protection رو off کنید. مانند عکس زیر:

Turn-on-or-off-Windows-Defender-Real-time-protection-in-Windows-10-pic3.png

همچنین اگر فایلتون روی سیستم بوده الآن قرنطینه شده و اگر خاموشش هم کنید فایده نداره و باید برید بگید از قرنطینه خارج کنه. در صورتی هم که جای دیگه دارید بعد از اینکه Real time protection رو خاموش کردید مجدد کپیش کنید.
اینم بگم که ویندوز رو ری استارت کنید این خود به خود روشن میشه و قب از اجرای برنامه مورد نظر باید برید دوباره خاموشش کنید.

parsvero

کاربر vip
کاربر
2012-12-11
69
865
شیراز
لطفا اسم شرکت ها رو نیارید چون تبلیغات میشه. شما در ویندوز 10 دفندر رو مثل قبل نمیتونید خاموش کنید و باید Real time protection رو off کنید. مانند عکس زیر:

مشاهده فایل‌پیوست 167190

همچنین اگر فایلتون روی سیستم بوده الآن قرنطینه شده و اگر خاموشش هم کنید فایده نداره و باید برید بگید از قرنطینه خارج کنه. در صورتی هم که جای دیگه دارید بعد از اینکه Real time protection رو خاموش کردید مجدد کپیش کنید.
اینم بگم که ویندوز رو ری استارت کنید این خود به خود روشن میشه و قب از اجرای برنامه مورد نظر باید برید دوباره خاموشش کنید.
در تکمیل سخن دوستمان...پس از انجام مراحل فوق. کافیست پوشه ی کامل rt809 رو به Exclusions انتی ویروس ویندوز قرار دهید... مشکل کامل برطرف میشود

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nekooee

bahram68

کاربر vip
vip
کاربر
2013-03-04
224
425
ilam