آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: خاموش شدن لپ تاپ ایسر 5741 بعد از چند ثانیه

delpiero9

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-02-09
376
291
Tehran
www.AsElectronic92.com
سلام خدمت دوستان

یه لپ تاپ ایسر 5741 هستش که بعد از چند ثانیه از روشن شدن خاموش میشه. دستگاه باز کردم و برد خالی هم همین مشکل داره. یعنی با منبع تغذیه و بدون باتری و هارد، خدود 2 امپر میکشه و بعد از چند ثانیه خاموش میشه. فن دستگاه هم نو هستش و خمیر ها هم عوض شده. از نظر تغذیه هم مشکلی نداره و بایوس اصلی و io چندین بار پروگرام شده. حتی تو صفحه بایوس هم دستگاه خاموش میشه. رم هم عوض شده ولی cpu نداشتم عوض کنم.کسی نظری نداره؟

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
درود درزمان روشن بودن تست کن ببین هیچ قطعه ای داغ نمیکنه

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,837
TEHRAN
سلام خدمت دوستان

یه لپ تاپ ایسر 5741 هستش که بعد از چند ثانیه از روشن شدن خاموش میشه. دستگاه باز کردم و برد خالی هم همین مشکل داره. یعنی با منبع تغذیه و بدون باتری و هارد، خدود 2 امپر میکشه و بعد از چند ثانیه خاموش میشه. فن دستگاه هم نو هستش و خمیر ها هم عوض شده. از نظر تغذیه هم مشکلی نداره و بایوس اصلی و io چندین بار پروگرام شده. حتی تو صفحه بایوس هم دستگاه خاموش میشه. رم هم عوض شده ولی cpu نداشتم عوض کنم.کسی نظری نداره؟

سلام . بعد از دقیقا یا حدودا چند ثانیه ؟

iran24

کاربر vip
کاربر
2007-11-25
24
4
شیراز
دوستان مشکل حل شد. از پشتیبانی سایت دکتر بایوس یه فایل گرفتم مشکلشو حل کرد. چندتا فایل دادن نشد با اخرین فایل ارسالیشون مشکل حل شد

سلام دوست گرامی

این مورد شما بدون رم هم خاموش میشد ؟

من همین مورد رو دارم بدون رم و با رم های ظرفیت پایین خاموش نمیشه
رم خودش 8 هست اما با رم 2 خاموش نمیکنه حتی وقتی دوتا رم دو هم روی دوتا اسلت رم میگذارم خاموش نمیشه

البته در همه موارد خاموش هم که نمیشه تصویر ندارم

ممنونم

بالا