آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست مهتابی مانیتور الجی مدل W1954SE

WeFixIT

کاربر vip
vip
کاربر
2014-04-03
106
150
نیازمند مهتابی مانیتور LG مدل W1954SE
مهتابی نوع دو رشته ای و طول 425 میلیمتر می باشد.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: V.GHAEDY

V.GHAEDY

مدیریت بازارچه
ناظم انجمن
مدیر تالار
2010-08-19
1,822
7,754
جنت شهر

WeFixIT

کاربر vip
vip
کاربر
2014-04-03
106
150

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
خیلی ممنونم از راهنماییت دوست عزیز . مدلی که من نیاز دارم تک لامپ هست. بنظرتپن میتونم با خرید یه دوبل دوتا مهتابی رو جدا کنم و نصب کنم جای اینا؟

دوست عزیز شما که پنل رو باز کردید لامپ ها رو حذف کنید و ال ای دی رشته ای بگیرید و جایگزین کنید

V.GHAEDY

مدیریت بازارچه
ناظم انجمن
مدیر تالار
2010-08-19
1,822
7,754
جنت شهر
خیلی ممنونم از راهنماییت دوست عزیز . مدلی که من نیاز دارم تک لامپ هست. بنظرتپن میتونم با خرید یه دوبل دوتا مهتابی رو جدا کنم و نصب کنم جای اینا؟

سلام
با استفاده از کاتر و با دقت و احتیاط میتوانید لامپها را از هم جدا کنید من بارها این کار را انجام داده ام و مشکلی پیش نیامد .بعد از جدا کردن لامپ فلورسنت آنرا در قاب اصلی خود پنل جایگزین کنید .

V.GHAEDY

مدیریت بازارچه
ناظم انجمن
مدیر تالار
2010-08-19
1,822
7,754
جنت شهر
دوست عزیز شما که پنل رو باز کردید لامپ ها رو حذف کنید و ال ای دی رشته ای بگیرید و جایگزین کنید

سلام

اگر لامپ فلورسنت در دسترس باشد بهترین کار تعویض میباشد .استفاده از LED رشته ای و جایگزین کردن آن کمی درد سر ساز است .و برای مواقعی خوب است که لامپ فلورسنت در دسترس نباشد .

WeFixIT

کاربر vip
vip
کاربر
2014-04-03
106
150
سلام
با استفاده از کاتر و با دقت و احتیاط میتوانید لامپها را از هم جدا کنید من بارها این کار را انجام داده ام و مشکلی پیش نیامد .بعد از جدا کردن لامپ فلورسنت آنرا در قاب اصلی خود پنل جایگزین کنید .

تشکر جناب قائدی ، خیلی ممنون که تجربه ات رو به اشتراک گذاشتی. انشالله که موفق و سلامت باشی.

WeFixIT

کاربر vip
vip
کاربر
2014-04-03
106
150
ممنونم ، بله اینم گزینه خوبیه ، ولی در این مورد لامپ مهتابی مشابه اش تو بازار پیدا شد. فقط دوقلو هست که باید جدا بشن. که اقای قائدی عزیز هم اشاره کردن. درضمن من یه فیلم از تبدیل مهتابی به led دیدم که نور زمینه پس از کار یه حالت بریده بریده پیدا کرده بود و یکدست نبود!
ممنون میشم اگه در این مورد تجربه دارین بگین کیفیت کار چطوری میشه پس از تبدیل؟

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,773
25,692
با درود //حتما از فلورسنت خودش استفاده کنید من چند مورد از بک لایتهای خطی ال ای دی همه کاره استفاده کردم اصلا جالب نبود حتی مشتری هم راضی نبود ....البته توی بازار بگردید میتونید پیدا کنید

WeFixIT

کاربر vip
vip
کاربر
2014-04-03
106
150
با درود //حتما از فلورسنت خودش استفاده کنید من چند مورد از بک لایتهای خطی ال ای دی همه کاره استفاده کردم اصلا جالب نبود حتی مشتری هم راضی نبود ....البته توی بازار بگردید میتونید پیدا کنید
لطف کردی . :eek:ok:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: V.GHAEDY
بالا