آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

انتقاد از پروگرامر RT809 که شرکت پارسه پاسخگو نبود

reza.93

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-03-13
477
1,423
عرض سلام و ادب خدمت اساتید و دوستان محترم

من هم یه پروگرامر rt809h خریدم که متاسفانه حین کار زیف سوکت 48pin از جا کنده شد!
وقتی بررسی کردم دیدم اصلا باهیچ چیز (نه پیچ و مهره و نه حتی لحیم!) مهار نشده بود.
زمانی که با شرکت تماس گرفتم ، هیچ کس پاسخ گو نبود.(ولی موقع خرید پروگرامر بشدت خوش سر و زبان بودند)

کسی از اساتید هست که سوکت پروگرامرش مشکل داشته باشه؟؟
یا فقظ پروگرامری که به من فروختند اینجوری بود؟!!

ممنون میشم کمک و راهنمایی کنید.
مشاهده فایل‌پیوست 182235

سلام
بنظر میاد بصورت سوکتی جا میره اگر پایه هاش کنده نشدن خودش رو میتونی جا بزنی
خود زیف هم توی بازار گیر میاد احتمالا

mehdi kardouni

VIP+ افتخاری
کاربر
عرض سلام و ادب خدمت اساتید و دوستان محترم

من هم یه پروگرامر rt809h خریدم که متاسفانه حین کار زیف سوکت 48pin از جا کنده شد!
وقتی بررسی کردم دیدم اصلا باهیچ چیز (نه پیچ و مهره و نه حتی لحیم!) مهار نشده بود.
زمانی که با شرکت تماس گرفتم ، هیچ کس پاسخ گو نبود.(ولی موقع خرید پروگرامر بشدت خوش سر و زبان بودند)

کسی از اساتید هست که سوکت پروگرامرش مشکل داشته باشه؟؟
یا فقظ پروگرامری که به من فروختند اینجوری بود؟!!

ممنون میشم کمک و راهنمایی کنید.
مشاهده فایل‌پیوست 182235

درود بر شما

حین کار چطوری به این روز در امد ؟

نگران نباشید TNM5000 و TNM7000 هم به همین صورت هستند و تنها تفاوت ، استفاده از دو پیچ برای نگه داشتن زیف بر روی PCB می باشد .البته بدون آن پیچ ها هم سوکت به راحتی از جای خود خارج نمی شود.

کافی است با دقت زیاد زیف را بر روی پین هدر های نظامی دستگاه جا بزنید . همین و بس

reza.93

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-03-13
477
1,423
درود بر شما

حین کار چطوری به این روز در امد ؟

نگران نباشید TNM5000 و TNM7000 هم به همین صورت هستند و تنها تفاوت ، استفاده از دو پیچ برای نگه داشتن زیف بر روی PCB می باشد .البته بدون آن پیچ ها هم سوکت به راحتی از جای خود خارج نمی شود.

کافی است با دقت زیاد زیف را بر روی پین هدر های نظامی دستگاه جا بزنید . همین و بس

بنظرم این طراحی باعث میشه که تکان های جزئی موقع درآوردن و گذاشتن آی سی مستقیم به pcb وارد نشه و قطعی ایجاد نکنه

mehdi kardouni

VIP+ افتخاری
کاربر
بنظرم این طراحی باعث میشه که تکان های جزئی موقع درآوردن و گذاشتن آی سی مستقیم به pcb وارد نشه و قطعی ایجاد نکنه

درود

راستش زیف بر روی پین هدر نظامی ، استحکام مکانیکی خوب و بالایی رو ایجاد کرده به گونه ای که اگر زیف با پیچ هم بسته نشه ، به سادگی قابل جابجایی و بیرون امدن نیست . به عقیده من بیشتر برای بحث سرویس زیف و خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده .

aryamon

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-10-25
1,316
2,946
مصرف کننده ها مقصر هستند همین پروگرامر رو از یه فروشگاه خواستید اسمشو می گذارم با تفاوت 500 هزارتومانی مقایسه با پارسه تهیه کردم اسم عریض وطویل داره اما ..... هرچه به جلو حرکت می کنیم سازه ها ضعیف تر می شوند مثل این دوستمان که زیف کنده شد دست هیچ کس هم به هیچ جا بند نیست در مورد اپدیت ار تی بهتره از فایل های پارسه استفاده نکنید و تا جایی که ممکنه از زبان انگلیسی یعنی تغییر به فارسی نکنیم

بالا