آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: خاموش شدن لب تاب 5010 DELL بعد از نصب درایور

کهندانی

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-07-16
341
500
با سلام خدمت دوستان و اساتید بزرگوار.
لب تاب دل مدل 5010 دارم وقتیکه روشن میکنم بدون اشکال ویندوز بالا میاد و برای استفاده از فیلم و عکس و word هیچ مشکلی نیست اما برای نصب هریک از درایورها در حین نصب دستگاه خاموش میشود . قبلا از اینکه وقت میگذارید سپاسگزارم

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
سلام من این مشکل در لپ تاپ DELL داشتم از درایور نرم افزاری بود
با درایور دیگری تست کن

کهندانی

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-07-16
341
500
با درایور دیگری تست کن
با سلام

موقع نصب هر درایوری این اتفاق می افتد فرقی نمی کنه درایور کارت شبکه باشه ، گرافیک باشه ، مادربرد یا هر درایور دیگه ای .
متوجه نشدم منظورتان از اینکه با درایور دیگه ای نصب کن چیه ؟؟؟

کهندانی

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-07-16
341
500
با درایور دیگری تست کن
با سلام

موقع نصب هر درایوری این اتفاق می افتد فرقی نمی کنه درایور کارت شبکه باشه ، گرافیک باشه ، مادربرد یا هر درایور دیگه ای .
متوجه نشدم منظورتان از اینکه با درایور دیگه ای نصب کن چیه ؟؟؟

reza.93

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-03-13
477
1,423
با سلام خدمت دوستان و اساتید بزرگوار.
لب تاب دل مدل 5010 دارم وقتیکه روشن میکنم بدون اشکال ویندوز بالا میاد و برای استفاده از فیلم و عکس و word هیچ مشکلی نیست اما برای نصب هریک از درایورها در حین نصب دستگاه خاموش میشود . قبلا از اینکه وقت میگذارید سپاسگزارم

سلام
این ایراد میتونه از خیلی چیزها باشه
از آداپتور شروع کنید.
از ویروسی نبودن سیستم مطمئن بشید.
دمای سی پی یو و گرافیک چک کنید و در صورت بالا بودن خمیر سیلیکون با کیفیت استفاده کنید.

اگر از اینها نبود چک کنید که لپ تاپ به حالت Sleep میره یا کامل خاموش میشه چون دو روز پیش یدونه 5110 داشته با مشکل مشابه شما و ایراد از سنسور هالت بود.

Shayan_Sobhi

کاربر
2012-03-07
34
36
دستگاه ۵۰۱۰ و ۵۱۱۰ بطور معمول مشکل گرافیک دارن، حرارت سیستم رو بعد از نصب چیپست و گرافیک، کنترل کنید! احتمالا نیاز به ریبال و تعویض خمیر سلیکون دارین...

rezalx

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-10
1,123
1,800
درایور گرافیک مجزا رو نصب نکنین گرافیک دوم خراب که میشه این حالت اتفاق میوفته

shadies

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-03-24
819
2,350
باران های نقره ای
تجربه ای که بنده در این مدل دارم این که با سیستم عامل های مختلف سازگار نیست و دما cpu ودور فن بالا میره

ویندوز ۸ سازگارترین سیستم عامل برای این مدل هست که دور فن و دمای cpu طبیعی وبا درایور ها مشکلی نداره
میتونید تست کنید

آخرین ویرایش:
بالا