آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: نصب شیشه بالا بر اتوماتیک دزدگیر ماجیکار برای پراید 132 مدل 88

SamaNInc

کاربر
2020-03-23
183
134
27
سلام روز بخیر

لطفا آموزش نصب شیشه بالا بر اتوماتیک برا زمانی که شیبشه پایین هست و ماشین با دزدگیر قفل میشه شیشه میره بالا رو بدید ممنون میشم
با تشکر
پراید مدل 88 132
بنده مبتدی هستم لطفا آموزش پایه بدید :دی

Mohsenaux

کاربر vip
کاربر
2017-03-12
66
132
شما میتونید شیشه بالابر اتوماتیک یا پاور ویندوز رو از فروشگاه های تزینات اتومبیل تهیه کنید
دفترچه راهنمای سیم بندی فارسی دارن
فقط باید توجه داشته باشید که این دستگاه در صورتی که شیشه بالابر خودرو ضعیف باشه و به کندی شیشه ها رو بالا ببره درست عمل نمیکنه
همچنین رله تقویت شیشه بالابر هم وجودش مشکل سازه.

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,239
4,254
سلام روز بخیر

لطفا آموزش نصب شیشه بالا بر اتوماتیک برا زمانی که شیبشه پایین هست و ماشین با دزدگیر قفل میشه شیشه میره بالا رو بدید ممنون میشم
با تشکر
پراید مدل 88 132
بنده مبتدی هستم لطفا آموزش پایه بدید :دی

سلام شما پاور بگیرید بنده راهنمایییتان میکنم با تشکر.

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,239
4,254
سلام وقتتون بخیر بزرگوار
جسارتا پاور چه مارکی چه مدلی بگیرم بهتر باشه ؟

پاور گارد بهترین هست، چون ۱۳۲ هست دو درب بگیرید اگر چهار درب باشه باید ۴ درب بگیرید، نکته: اگر ۴ درب بگیرید میتوانید برای دودرب استفاده کنید و بعد که اتومبیل ۴درب گرفتید آنجا استفاده کنید این موارد را جهت اطلاع عرض کردم شما دودرب بگیرید با تشکر.

SamaNInc

کاربر
2020-03-23
183
134
27
سلام وقت بخیر
پاور گارد ک گفته بودبد تهیه کردم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ساخر

SamaNInc

کاربر
2020-03-23
183
134
27
پاور گارد بهترین هست، چون ۱۳۲ هست دو درب بگیرید اگر چهار درب باشه باید ۴ درب بگیرید، نکته: اگر ۴ درب بگیرید میتوانید برای دودرب استفاده کنید و بعد که اتومبیل ۴درب گرفتید آنجا استفاده کنید این موارد را جهت اطلاع عرض کردم شما دودرب بگیرید با تشکر.

پاور چهار در هستش
سیم های در هارو جدا کردم
لطفا راهنمایی بفرمایید

پیوست‌ها

• 2.3 مگابایت بازدیدها: 200

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,239
4,254
پاور چهار در هستش
سیم های در هارو جدا کردم
لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام مبارک باشد، شما روکش درب راننده را باز کنید یک لامپ تست بردارید یکسر به منفی یا بدنه و سردیگر را ،سوییچ باز کنید و کلید شیشه بالابر را به سمت بالا بفشارید و سر دیگر لامپ را به سیم :یک سوکت موتور شیشه راننده ،دوم سیمی که رفته برای درب شاگرد بزنید آن سیمکه بابالارفتن شیشه لامپ را روشن کرد جدا و از وسط قیچی کنید ،یک سیم برای موتور راننده و یک سیم شاگرد، حالا دوتا خروجی از پاور نیاز دارید که هرخروجی دوتا سیم یک رنگ دارند که یکی از سیمها خط دار هست آن سیمیکه بدون خط هست را به سمت موتور و خط دار را به سمت کلید بدهید، سیم مشکی در دسته سیمیکه به سمت ستون میرود داخل درب کمی چسب و روکشش را پاره کنید و به سیم مشکی وصل کنید، یک سیم هم acc در همان دسته سیم هست که اکثرا قهوه ای هست در دسته سیم، یک تک سیم هم از پشت سوییچ بکشید تا داخل درب و به سیم قرمز وصل کنید میمانه سیم تحریک که اگر بخواهید هم با قفل مرکزی و هم با دزدگیر شیشه بالا برود از سیم پمپ درب راننده استفاده کنید وگرنه باید از خروجی دزدگیر یک سیم بکشید و به تحریک پاور بدید که اکثر خروجی تحریک دزدگیرها منفی هست ،

SamaNInc

کاربر
2020-03-23
183
134
27
سلام مبارک باشد، شما روکش درب راننده را باز کنید یک لامپ تست بردارید یکسر به منفی یا بدنه و سردیگر را ،سوییچ باز کنید و کلید شیشه بالابر را به سمت بالا بفشارید و سر دیگر لامپ را به سیم :یک سوکت موتور شیشه راننده ،دوم سیمی که رفته برای درب شاگرد بزنید آن سیمکه بابالارفتن شیشه لامپ را روشن کرد جدا و از وسط قیچی کنید ،یک سیم برای موتور راننده و یک سیم شاگرد، حالا دوتا خروجی از پاور نیاز دارید که هرخروجی دوتا سیم یک رنگ دارند که یکی از سیمها خط دار هست آن سیمیکه بدون خط هست را به سمت موتور و خط دار را به سمت کلید بدهید، سیم مشکی در دسته سیمیکه به سمت ستون میرود داخل درب کمی چسب و روکشش را پاره کنید و به سیم مشکی وصل کنید، یک سیم هم acc در همان دسته سیم هست که اکثرا قهوه ای هست در دسته سیم، یک تک سیم هم از پشت سوییچ بکشید تا داخل درب و به سیم قرمز وصل کنید میمانه سیم تحریک که اگر بخواهید هم با قفل مرکزی و هم با دزدگیر شیشه بالا برود از سیم پمپ درب راننده استفاده کنید وگرنه باید از خروجی دزدگیر یک سیم بکشید و به تحریک پاور بدید که اکثر خروجی تحریک دزدگیرها منفی هست ،

• سیم مشکی: منفی دائم
  • دو سیم قرمز: برق دائم
  • سیم بنفش: خروجی منفی (۲۰ ثانیه) این رو هم بفرمایید ب کجا باید وصل بشه
  • سیم سفید: برق با سوئیچ
  • سیم قهوه ای: تحریک مثبت این به کجا باید وصل بشه ؟
  • سیم قهوه ای/سفید: تحریک منفی این هم ب کجا باید وصل بشه ؟
باقی سیم هارو متوجه شدم بزرگوار

بالا