آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: مشکل جرقه بسیار ضعیف اینوتر جوش arc 100

bahman2012

کاربر
2014-02-09
74
62
دوستان و اساتید محترم همچنان منتظر راهنماییتون جهت رفع مشکل دستگاه جوش هستم

Poomm

کاربر
2018-06-27
378
1,371
تهران
کسی جواب نمیده؟

رله دستگاه رو اتصال کوتاه کنید روی سوکت شش پین که از برد خازن به برد مین میاد چند ولت هست
خروجی برد مین همون جایی که به شینه های مسی وصل شده تو تصویر ک ارسال کردید فکر کنم سوختگی داره اگر درست گفته باشم سوختگی ها رو برطرف کنید
با تست دیود چهار پل ماسفت رو اندازه گیری کنید و مقدارشون رو اعلام کنید پراپ سیاه ب پایه وسط و قرمز به اخر مقدار گیت و سورس رو هم اعلام کنید برای چهار پل از هر پل یک ماسفت رو تست کنید

آخرین ویرایش:

bahman2012

کاربر
2014-02-09
74
62
رله دستگاه رو اتصال کوتاه کنید روی سوکت شش پین که از برد خازن به برد مین میاد چند ولت هست
خروجی برد مین همون جایی که به شینه های مسی وصل شده تو تصویر ک ارسال کردید فکر کنم سوختگی داره اگر درست گفته باشم سوختگی ها رو برطرف کنید
با تست دیود چهار پل ماسفت رو اندازه گیری کنید و مقدارشون رو اعلام کنید پراپ سیاه ب پایه وسط و قرمز به اخر مقدار گیت و سورس رو هم اعلام کنید برای چهار پل از هر پل یک ماسفت رو تست کنید

مهندس
وقتی سوکت برد وسط رو به مین وصل میکنم ترانس حلقوی 3 ولت توسط ازمایش استاد غزال داره وقتی قطع میکنم کمتر از 0.5 ولت
خروجی برد وسط 15 ولتی که داشت رو هم از طریق سیم نمونه گیری که از برد وسط به برد بالا رفته بود میگرفت
در واقع میشه گفت ترانس حلقوی برقی نداره

micromas

کاربر vip
کاربر
2011-08-11
28
24
سلام، من خاطرم هست که این مشکل رو داشتم و با تعویض آپ امپ 3140 حل شد.

بالا