آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: راهنمایی جهت خرید منبع تغذیه

Tamir 2015

کاربر vip
کاربر
2015-08-28
79
36
اصفهان
سلام دوستان
در تعمیرات تبلت و لپ تاپ
برای خرید بین Sunshine P-1503TD و Myson MT-25 میخوام ببینم کدام کیفیت ساخت بهتری دارد ؟
و قابلیت پورت USB که روی منبع هست دقیقاً چه کاری میکند؟

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,686
10,169
گنبد کاووس
دوست عزیز بنده اطلاعی از مارکهایی که معرفی نمودید ندارم
بنده یه منبع برای خودم ساختم در صورت تمایل به شما هم پیشنهاد ساخت یه منبع برای خودتون میدم

هم میتونید سوییچینگ بسازید و هم خطی
اصلا هم دشوار نیست کاملا هم مطمعن و تست شده میباشد
در این شرایط کنونی و بد بازار به نسبت منبع تغدیه های گران با هزینه بسیار اندکی میتونید خودتون بسازید

اگر تمایل داشتید بفرمایید راهنمایی نمایم

nima.mhq

کاربر
2017-03-13
173
295
43
خراسان رضوی ..
سلام حبیب جان ‌‌.... دادا نقشه و مدار تغذیه ک ساختی میدی بهم ‌ نمیخام برم بخرم تو این شرایط . فقط من برا نمایشگر امپر drow هم لازم دارم نشون بده چون خیلی چیزا رو من دستکاری میکنم و یا میسازم خودم دگ از مولتی متر و وات متر رد نشه بهتره.
اسید مدار پودر (کلروفریک) شناس نداری؟مشهد فقط حل شده داره که تفاله های کارگاه هاست فک کنم.... خورندگی سریعی نداره.

nima.mhq

کاربر
2017-03-13
173
295
43
خراسان رضوی ..

سلام حبیب جان ‌‌.... دادا نقشه و مدار تغذیه ک ساختی میدی بهم
‌ نمیخام برم بخرم تو این شرایط . فقط من برا نمایشگر امپر drow هم لازم دارم نشون بده چون خیلی چیزا رو من دستکاری میکنم و یا میسازم خودم دگ از مولتی متر و وات متر رد نشه بهتره.
چنتایی خودم ساختم ولی ولتاژ کنترل بشه دقیق دقیق و امپر کشیده شده رو ببینم.
اسید مدار پودر (کلروفریک) شناس نداری؟مشهد فقط حل شده داره که تفاله های کارگاه هاست فک کنم.... خورندگی سریعی نداره.

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,686
10,169
گنبد کاووس
سلام حبیب جان ‌‌.... دادا نقشه و مدار تغذیه ک ساختی میدی بهم ‌ نمیخام برم بخرم تو این شرایط . فقط من برا نمایشگر امپر drow هم لازم دارم نشون بده چون خیلی چیزا رو من دستکاری میکنم و یا میسازم خودم دگ از مولتی متر و وات متر رد نشه بهتره.

با سلام
خیلی راحت و با کمترین هزینه و کیفیت بالایی میتونید خودتون منبع تعذیه های خوبی رو برای تعمیرگاه خودتون بسازید و هزینه های گزاف و بیهوده صرف ننمایید
این یک مدار سوییچینگ میباشد با کنترل جریان و ولتاژ میباشد که 0 الی 24 ولت با 10 آمپر واقعی خروجی داره
خودم چند نمونه درست کردم و در حال استفاده میباشم

[hide] https://www.irantk.ir/threads/10810...روش-بسیار-آسان?p=608800&viewfull=1#post608800 [/hide]

اگر تمایل داشتید منبع خطی توسط ترانس هم خیلی راحت میتونید بسازید

خدمت شما

بالا