آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: تفکیک سیم کشی شاسی در و صندوق و کاپوت پراید

SamaNInc

کاربر
2020-03-23
183
134
27
سلام وقت بخیر

آیا ممکنه سیم کشی شاسی ها رو به صورت جداگانه تفکیک کرد که اعلام در دزدگیر ماجیکار به درستی نمایش داده بشه ؟
مثلا اگر صندوق باز شد تو ریموت نشون بده که صندوق باز شده
همینطور اگر کاپوت ماشین باز شد نشون بده
و در ماشین هم جداگانه

اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید که سیمکشی رو چکونه جداگانه تفکیک کنم♥

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,241
4,256
سلام اول باید نوع اتومبیل را قید کنید، کار پیچیده ای نیست اگر دزدگیر مجیکار هست که خیلی راحت تر جواب میدهد شما سیم تحریک دربهارا به تحریک درب دزدگیر و سیم کاپوت و صندوق راهم به سیمهای تحریک کاپوت و صندوق وصل کنید اگر ابهامی داشتید تصویر از دزدگیرتان ارسال کنید با تشکر.

SamaNInc

کاربر
2020-03-23
183
134
27
سلام روزتون بخیر مچکرم از بابت راهنمایی شما ک در تاپیک شرکت کردید
متاسفانه اطلاعات کافی از توضیحات شما ندارم در حد مبتدی توضیح بدید ممنون میشم
مدل پراید 132 سال88 هستش

3 تا سیم در و صندوق و کاپوت که به رله مرکزی از شاسی ها وصل هستش
اینارو به کجا و چطوری باس تفکیک کنم بزرگوار

آخرین ویرایش:

SamaNInc

کاربر
2020-03-23
183
134
27

پیوست‌ها

• 1.3 مگابایت بازدیدها: 251
  • 1.1 مگابایت بازدیدها: 186
  • 968.6 کیلوبایت بازدیدها: 146

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,241
4,256
سلام شرمنده سرکار بودم دیر جواب میدم، شما اگر میخواهید برای صندوق و کاپوت جداگانه کار کنید باید یک تک سیم به عقب صندوق بکشید و به شاسی درب صندوق زیر بلندگوی فابریک سمت راننده که دوتاسیم دارد یکی منفی دائم و دیگری خروجی کلید که اکثرا رنگش آبی هست شما به همین سیم وصل کنید و به رودی تحریک صندوق دزدگیر وصل کنید، برای کابوت جلو هم شاسی کاپوت کار بزارید، تحریک دربها هم توی همین سوکت رله قفل مرکزی هست ،صندوق پران هم توی همین سوکت هست، اگر با لامپ تست کار کنید ۷۰ درصد سیمها را بدون راهنمایی پیدا میکنید، برای پیدا کردن سیمیکه مثبت دارد یک سر لامپ را به بدنه و سر دیگر را به سیم مورد نظر میزنید مثلا سیم صندوقپران، برای پیدا کردن سیم منفی مثلا لادری منفی، یک سر لامپ را به مثبت و سر دیگر را به سیم مورد نظر میزنید اگر با فشار دادن شاسی درب لامپ روشن و خاموش شد آن سیم برای لادری هست که در ۱۳۲ اکثرا سفید هست با تشکر.

SamaNInc

کاربر
2020-03-23
183
134
27
بزرگوار متوجه نشدم برای کاپوت باید به کدوم یکی از سیم های رله وصل کنم؟

SamaNInc

کاربر
2020-03-23
183
134
27
عزیزجان از شاسی صندوق خروجی گرفتم تا پیش رله اوردم و با توجه به گفته شما به خروجه صندوق پران وصل کردم اما با باز شدن صندوق تو ریموت علاعم رو نشون نداد
و باعث شد رله مرکزی بسوزه یکی دیگه بگیرم :|
دیگه کاپوت بماند :دی

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,241
4,256
عزیزجان از شاسی صندوق خروجی گرفتم تا پیش رله اوردم و با توجه به گفته شما به خروجه صندوق پران وصل کردم اما با باز شدن صندوق تو ریموت علاعم رو نشون نداد
و باعث شد رله مرکزی بسوزه یکی دیگه بگیرم :|
دیگه کاپوت بماند :دی

دوست عزیز شما نصاب هستید یا خیر؟؟ خروجی صندوقپرا با تحریک یا تریگر صندوق فرق میکند خروجی صندوقپران ولتاژ ۱۲ ولت لحظه ای هست و سیم شاسی صندوق برای این هستکه دزدگیر فرمان باز شدن درب صندوق را دریافت کند اینها باهم فرق دارند، حالا اگرهم اشتباهی کرده باشید نباید رله کلا خراب شده باشد فیوز را چک کردید؟؟

بالا