آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل: نداشتن ولتاژ ۵ ولت سیم سبز در پاور گرین ۳۸۰ وات

معدی سعادت

کاربر
2019-06-21
49
27
با سلام خدمت دوستان ،پاور گرین مدل ۳۸۰ دارم که روشن نمی شود ،ولتاژ سیم بنفش ۵ ولت ولی ولتاژ سیم سبز حدود ۲.۵ ولت هستش ،بررسی کردم روی پایه ۴ ،ای سی ۸ پایه به شماره st9s313c ولتاژ ۲.۵ دارم که با یک مقاومت و خازن smd به سیم سبز متصل هستش ،ای سی ۸ پایه ایراد دارد ؟ لطفا راهنمایی کنید!

پیوست‌ها

• 279.4 کیلوبایت بازدیدها: 241
  • 377.2 کیلوبایت بازدیدها: 254
  • 328 کیلوبایت بازدیدها: 254

MOHSEN&A

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-25
937
8,848
استان مرکزی-اراک
سلام
در بعضی از مدلها سیم سبز همیشه ولتاژ پنج ولت رو نداره بعد از استارت یعنی اتصال سیم سبز به مشکی صدا صوت شنیده نمیشه؟
فن تکون کوچیک نمیخوره؟
چیزی داغ نمیکنه؟

hoss_bakh

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-11-16
562
6,550
IRAN-Karaj
با سلام خدمت دوستان ،پاور گرین مدل ۳۸۰ دارم که روشن نمی شود ،ولتاژ سیم بنفش ۵ ولت ولی ولتاژ سیم سبز حدود ۲.۵ ولت هستش ،بررسی کردم روی پایه ۴ ،ای سی ۸ پایه به شماره st9s313c ولتاژ ۲.۵ دارم که با یک مقاومت و خازن smd به سیم سبز متصل هستش ،ای سی ۸ پایه ایراد دارد ؟ لطفا راهنمایی کنید!

درود
دوست عزیز در اینسری از پاورهای گرین و سری های جدیدتر معمولا ولتاژ سیم سبز بین 2.5 تا 5 ولت طبیعی هست
لطفا مشکل خودتون رو بفرمائید که روشن نمیشه یا مورد دیگه ای هست؟؟

معدی سعادت

کاربر
2019-06-21
49
27
سلام دوست عزیز ،پاور روشن نمیشه ،چون ولتاژ سیم سبز حدود ۲،۵ ولت هستش ،حدس زدم ایراد مربوط به این باشه ،با این اوصاف پاور روشن نمیشه ،لطفا راهنمایی کنید ،باتشکر

معدی سعادت

کاربر
2019-06-21
49
27
پاسخ : Re: نداشتن ولتاژ ۵ ولت سیم سبز در پاور گرین ۳۸۰ وات

سلام دوست عزیز ،با اتصال سیم سبز با مشکی هیچ اتفاقی نمیوفته ،پاور عکس العملی نداره ،لطفا راهنمایی کنید

hoss_bakh

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-11-16
562
6,550
IRAN-Karaj
سلام دوست عزیز ،پاور روشن نمیشه ،چون ولتاژ سیم سبز حدود ۲،۵ ولت هستش ،حدس زدم ایراد مربوط به این باشه ،با این اوصاف پاور روشن نمیشه ،لطفا راهنمایی کنید ،باتشکر

لحظه استارت فن پاور تکون میخوره یا نه؟

aryamon

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-10-25
1,325
2,973
شما مشکل خازن دارید قسمت اولیه استنبای یا همون ولتاژ 5 اولیه رو چک کنید منظورم قسمت گرم شاسی اشتباه نکنم 33 یا 47 میکرو باید باشه که ظرفیتش امده پایین تعویض کنید وخازن صافی همین خط رو عوض کنید عموما پاورها به علت مدت کار زیاد و گرما سیستم خازنها ظرفیتشون کم می شود

reza.93

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-03-13
478
1,429
سلام
همونطور که دوستان گفتن این ولتاژ در این سری طبیعی هست
اگر با اتصال سیم سبز و مشکی پاور حتی بصورت لحظه ای روشن نمیشه احتمال ایراد در آی سی سوپروایزر هست
چند مورد از همین سری داشتم با تعویض آی سی سوپروایزر درست شدن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali6969a
بالا