آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: شماره ای سی و لوکیشن مودم zoltrix zd919

MOHSEN&A

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-25
933
8,840
استان مرکزی-اراک
سلام.
دوستان برای تعمیر مودم zoltrix zd919 نیاز به شماره فنی و مکان نصب ای سی های مشخص شده در تصویر رو دارم ، اگر این مودم رو دارید و براتون مقدور هست شماره ای سی های مشخص شده رو برام بنویسید.
روی ای سی های مودمی که دستم هست هیچی مشخص نیست حتی زیر لوپ از لاک سفید هم استفاده کردم چیزی مشخص نشد.
Zoltrix (1).jpg

hoss_bakh

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-11-16
562
6,548
IRAN-Karaj
سلام.
دوستان برای تعمیر مودم zoltrix zd919 نیاز به شماره فنی و مکان نصب ای سی های مشخص شده در تصویر رو دارم ، اگر این مودم رو دارید و براتون مقدور هست شماره ای سی های مشخص شده رو برام بنویسید.
روی ای سی های مودمی که دستم هست هیچی مشخص نیست حتی زیر لوپ از لاک سفید هم استفاده کردم چیزی مشخص نشد.
مشاهده فایل‌پیوست 166181

درود

دوست عزیز اینسری مودم ها اکثرا فریمور خراب میکنن و معمولا با پروگرام کردن آی سی فلش راه میفتند

مشکل شما دقیقا چی هستش؟؟

MOHSEN&A

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-25
933
8,840
استان مرکزی-اراک
Re: پاسخ : شماره ای سی و لوکیشن مودم zoltrix zd919

درود

دوست عزیز اینسری مودم ها اکثرا فریمور خراب میکنن و معمولا با پروگرام کردن آی سی فلش راه میفتند

مشکل شما دقیقا چی هستش؟؟

سلام.
ترانس 15 ولت 5 آمپر با پلاریته معکوس بهش وصل کردن دو تا از ای سی ها کلا برشته شدن اون یکی هم دو تا خال زده کدش مشخص نیست.
به ای سی های اصلی ولتاژ مناسب و مستقیم میدم هیچکدوم غیر طبیعی گرم نمیکنن و احتمال اینکه سالم میشن خیلی بالاس برای هین میخوام تعمیرش کنم.
دو تا هم ازش رسیده دستم با همین مشکل.

بالا