آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

یکسره کاردن پمپ آب ساختمان دارای ست کنترل Pentax Hidromatic-h1

hosein-es

کاربر
2014-02-02
16
15
با سلام خدمت دوستا و اساتید محترم
پمپ آب ساختمان که مجهز به ست کنترل pentax مدلhidromatic-h1 هست، به صورت یکسره روشن هست.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Mahdi neda

کاربر vip
کاربر
2016-08-28
137
356
سلام دوست عزیز
معمولا داخل این مدل( یا مدلهای دیگه)کنترلر،یک رله موجود می باشد که در صورت خرابی آن یا پمپ اصلا کار نمی کند یا یک سره کار می کند.البته اشکالات دیگه ای هم میتونه داشته باشه.
با آرزوی موفقیت

Mahdi neda

کاربر vip
کاربر
2016-08-28
137
356
سلام دوست عزیز
معمولا داخل این مدل( یا مدلهای دیگه)کنترلر،یک رله موجود می باشد که در صورت خرابی آن یا پمپ اصلا کار نمی کند یا یک سره کار می کند.البته اشکالات دیگه ای هم میتونه داشته باشه.
با آرزوی موفقیت

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,640
اصفهان
سلام. در یک مدل همه برد چک شد و سالم بود. نهایتا آهنرباهای تحریک رله داخل قسمت مکانیکی پمپ ضعیف شده بود و باعث تحریک نکردن رله ها میشد.
نشانه آن هم این بود که با ضربه ای که به بدنه پمپ وارد میکردند متوقف میشد.

ارش بندری

کاربر
2020-04-13
29
17
39
سلام دوستان می خواستم پمپ اب نصب کنم همراه با قطع کن البته پمپ و قطع کن خریدم چه لوازم دیگه برای اتصالات لازم دارم و چطوری وصلشون کنم

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,301
ایران
درود
دوست عزیزم جهت نصب پمپ اگر آپارتمان است باید از مخزن آب استفاده کنی ورودی آب را با یک فلوتر به منبع اب وصل کن . خروجی منبع آب را به ورودی پمپ آب ببند و خروجی پمپ را به ورودی لوله آب ساختمان وصل کن.
جهت نصب قطع کن (ست کنترل) را به خروجی پمپ وصل کن .ورودی برق شهری به ست کنترل است و یک پریز در روی ست کنترل است که برق پمپ را به پریز ست کنترل وصل کن ( نحوه وصل و تنظیم روی کاتالوک کنترل ست توضیح داده شده است)
و جهت نصب لوله های آب نوع لوله ( لوله سفید . لوله فلزی و.....) متعلقات نوع لوله انتخاب کن وصل کن.
سپاس

بالا