آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل نرم افزار دستگاه ماینر S9J

sunboys

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-10-14
1,148
2,058
اراک
www.sunpc.ir
سلام من چند تا دستگاه s9J برام اوردند مشکل نرم افزاری و ویروسی بودن را داشتند چند تاش درست شده
3 تا مونده کلافم کرده
هشت برد شناسائی نمیشه و هش ریت نداره
من دانگرید می کنم با دوتا فایل مختلف اما متاسفانه بعد از دانگرید ای پی نمیده و روشن میشه اما استارت نمیشه
یک فایل را یک بنده خدائی برام فرستاد با اون فایل بعد از دانگرید فلش میزنم ای پی میده و استارت میشه
و وارد میشم مدل s11 است و فایل فریمور خود دستگاه s9J را میزنم اما باز مثل اولش هشت برد را نمی شناسه
جالبه فایل دستکاری شده و غیر رسمی روش میزنم درست کار می کنه و هش ریتش پر میشه
اما با فایل رسمی کار نمی کنه کسی میتونه کمکم کنه
ممنون میشم

sunboys

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-10-14
1,148
2,058
اراک
www.sunpc.ir
سلام
باید با فایل T9 دانگرید کنید و بعد با فایل s9 اپدیت کنید

دقیقا با این فایل زدم downgrad s9 t9
مجدد t9+ -SD Tools را هم دانلود کردم باز استارت نشد
یک فیلم دیدم گفته بود بعد دانگرید باید هشبرد ها را تک تک وصل کنید ببینید کدوم اصلیه با اون استارت بشه و ای پی بده
ممنون میشم کسی اطلاعاتی داره به اشتراک بگذاره

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: behzadzxx

turaj_bolbol

کاربر vip
vip
کاربر
2006-12-28
17
30
سلام من چند تا دستگاه s9J برام اوردند مشکل نرم افزاری و ویروسی بودن را داشتند چند تاش درست شده
3 تا مونده کلافم کرده
هشت برد شناسائی نمیشه و هش ریت نداره
من دانگرید می کنم با دوتا فایل مختلف اما متاسفانه بعد از دانگرید ای پی نمیده و روشن میشه اما استارت نمیشه
یک فایل را یک بنده خدائی برام فرستاد با اون فایل بعد از دانگرید فلش میزنم ای پی میده و استارت میشه
و وارد میشم مدل s11 است و فایل فریمور خود دستگاه s9J را میزنم اما باز مثل اولش هشت برد را نمی شناسه
جالبه فایل دستکاری شده و غیر رسمی روش میزنم درست کار می کنه و هش ریتش پر میشه
اما با فایل رسمی کار نمی کنه کسی میتونه کمکم کنه
ممنون میشم

مشکل داداش از نوع ایسی فلش موجود روی کنترل بورد هست . یک نمونه از کنترل بورد ها از چین تغییر ای سی داده شدن که بعد از فلش با رم از کار می‌افتن . وفقط باید ایسی رو پروگرام کنید و بزاری روی کنترل بورد . و راه دیگه نمونه ای سی اصلی رو گیر بیاری و بزاری روی کنترل بورد و بعد برنامه بزنی با رم . .

turaj_bolbol

کاربر vip
vip
کاربر
2006-12-28
17
30
تفاوت در نوع شرکت سازنده ای سی فلش هست . اندازه ای سی ها یکی هست .ولی پایه ها کمی تفاوت داره .

Hasanbashiri

کاربر
2021-12-25
47
16
سلام
اگه در مورد ویروسی شدن s11 و راه حل آن هم توضیح بدید ممنون می شم
و اینکه ۲ تا فایل تو سایت بیت مین برای s11 هست که با هر دو تا فایل دستگاه رو دانگرید کردم ولی بازم فایده نداشت
با چه فایلی می شه درستش کرد
اگه کسی داره ممنون می شم راهنماییم کنه

ho3inp70

کاربر
2016-05-24
6
3
سلام یه دستگاه s9j هر کاری میکنم ip نداره لطفا راهنمایی کنین

farazbzh

کاربر vip
کاربر
2020-10-07
19
36
33
کرمان
سلام دوست عزیز اگه با فایل اورکلاک و غیر رسمی میاد بالا یعنی هشبردات ممکنه s9 یا s9i باشه چون فایل های اتوتیون و اورکلاک برای هر سه مدل ماینر s9 .j. i تهیه شده ولی نسخه های رسمی فایل های جداست و روی هم جواب نمیدن و اون فایل هارو هم امتحان کن ببین مشکلت حل میشه. چون من دقیقا همین مشکل داشتم . اگه هشبردات هم مثلا یکی s9 هست و یکی دیگه s9j تنها با فایل اتوتیون و اورکلاک میتونی همزمان بیاریشون بالا

بالا