آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: قطع شدن اتصال وای فای مودم روتر tplink TD-W8968 کمتر از چند دقیقه

emer62304

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-04
22
15
باعرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران و اعضای محترم من برای اینکه ممکنه در مورد مشکل من قبلا پستی باشه سرچ کردم و ۱۹ پست پیدا کردم که متاسفانه در هیچکدوم مشخص نشد که کدامیک از راه حلها و پیشنهادات مثمر ثمر بوده از این رو به مدیران محترم پیشنهاد میکنم حتما تاکید کنن که استارتر تعیین کنه کدام پیشنهاد موثر بوده و مثل فروم های خارجی که از گزینه‌های best answer و یا solved استفاده میکنن این جوابهای کلیدی بلافاصله بعد از پست استارتر نمایش داده بشه که کاربران با یک نگاه مشکل و حل مشکل رو ببینند و مجبور نشن چندین صفحه رو و چندین موضوع رو بررسی و نهایت هیچ نتیجه ای حاصل نشه ،
واما مشکل من اینه که مودم روتر tplink TD-W8968 کمتر از چند دقیقه اتصال وایفای رو قطع میکنه و چیپ که تو عکس مشخص کردم بشدت داغ میکنه ولی اگر در تنظیمات وایفای رو غیرفعال کنم این چیپ خنک و مودم از طریق پورت های لن قابل استفاده هست حل مشکل لطفا ؟
چیپ برد مودم TD-W8968v1 که داغ می‌کند
trendchip tc3086-qfn64-epg
مشخصات چیپ های دیگر
Chipset Ralink/Trendchip TC3162U (CPU)
Chipset Ralink/Trendchip TC2205F
Chipset Ralink/Trendchip RT5392 (WiFi)
ROM = 8MB (SPI Flash)
RAM = 32MB (SDRAM)
_20200502_101809.JPG
_20200502_102715.JPG

آخرین ویرایش:

emer62304

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-04
22
15
پاسخ : قطع شدن اتصال وایفای

من نتیجه کار رو بگم اون دو تا خازن که باد کرده بود رو عوض کردم و از این هیت سینکهای اسفنجی تلویزیون های پلاسما که بین دو سطح قرار میگیرن بین سطح آی سی tc 3086 و قاب بالایی قرار دادم حالا وایفای چراغش روشن میشه نیم ساعت کار میکنه و بعد قطع میشه البته بگم تو تست راه‌اندازی خود مودم وقتی به برق وصل میکنی همه چراغها بجز چراغ وایفای روشن میشه ، دوستان راه کار بعدی چیه که دیگه قطع نشه و دائم روشن بمونه

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
پاسخ : قطع شدن اتصال وایفای

باعرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران و اعضای محترم من برای اینکه ممکنه در مورد مشکل من قبلا پستی باشه سرچ کردم و ۱۹ پست پیدا کردم که متاسفانه در هیچکدوم مشخص نشد که کدامیک از راه حلها و پیشنهادات مثمر ثمر بوده از این رو به مدیران محترم پیشنهاد میکنم حتما تاکید کنن که استارتر تعیین کنه کدام پیشنهاد موثر بوده و مثل فروم های خارجی که از گزینه‌های best answer و یا solved استفاده میکنن این جوابهای کلیدی بلافاصله بعد از پست استارتر نمایش داده بشه که کاربران با یک نگاه مشکل و حل مشکل رو ببینند و مجبور نشن چندین صفحه رو و چندین موضوع رو بررسی و نهایت ه....

سلام. عنوان شما کاملا ناقص است. لطفا قوانین انجمن را رعایت کنید. من عنوان را اصلاح کردم از امضاء بنده نحوه نوشتن عنوان صحیح را مطالعه کنید.

emer62304

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-04
22
15
ممنون بابت اصلاح عنوان، منتظر ارائه راهکارهای بزرگوارم هستم

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
خازن های 470 میکرو را تعویض و اگر مشکل برطرف نشد با یه آداپتور دیگه تست کنید

salman2581

کاربر
2012-05-17
5
3
سلام بزرگوار
عرض شود که به نظر بنده، اگر خازن را عوض کردین ، آی سیTC3086رو هم عوض کنید مشکلتون حل میشود
فکر میکنم سایت اسکایتک این آی سی رو داشته باشد

بالا