آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: خرابی اداپتور لپ تاپ و سوزاندن فیوز

novin_co

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-10-04
371
460
گرگان
باسلام.اداپتور لپ تاپ فیوز و پل دیود رو میسوزانه.تعویضشون کردم.به محض اتصال به برق دوباره صدا اتصالی میکنه و اگر بیشتر از یک ثانیه باشه دوباره میسوزند.لطفا راهنمایی بفرمایید Screenshot_20200429-173834_Gallery.jpg

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,686
10,169
گنبد کاووس
باسلام.اداپتور لپ تاپ فیوز و پل دیود رو میسوزانه.تعویضشون کردم.به محض اتصال به برق دوباره صدا اتصالی میکنه و اگر بیشتر از یک ثانیه باشه دوباره میسوزند.لطفا راهنمایی بفرماییدمشاهده فایل‌پیوست 165612

درود
همشهری بزرگوار اولا همیشه سعی کن مدارات تعمیری رو توسط لامپ سری روشن کنی که اگر حین تعمیر خطایی داشتی تایمی برای خاموش نمودن تغذیه داشته باشی و دچار خسارت نگردید

دوما ابتدا باید تغذیه رو عیب یابی کنید و عامل سوختن قطعات رو پیدا نمایید وگر نه تا ابد باید مرتب دیود پل و فیوز بسوزونی
سوما شماره اوت پوت تغذیه رو اعلام نمایید و قبل از هر کاری داخل یا خارج مدار تست فرمایید

گزارش کاملی اعلام فرمایید تا اساتید محترم راهنمایی نمایند

موفق باشید

novin_co

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-10-04
371
460
گرگان
درود
همشهری بزرگوار اولا همیشه سعی کن مدارات تعمیری رو توسط لامپ سری روشن کنی که اگر حین تعمیر خطایی داشتی تایمی برای خاموش نمودن تغذیه داشته باشی و دچار خسارت نگردید

دوما ابتدا باید تغذیه رو عیب یابی کنید و عامل سوختن قطعات رو پیدا نمایید وگر نه تا ابد باید مرتب دیود پل و فیوز بسوزونی
سوما شماره اوت پوت تغذیه رو اعلام نمایید و قبل از هر کاری داخل یا خارج مدار تست فرمایید

گزارش کاملی اعلام فرمایید تا اساتید محترم راهنمایی نمایند

موفق باشید

ممنون از راهنمایی شما یه ماسفت سوخته باید تعویضش کنم بعد خدمتتون عرض میکنم

بالا