آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: تعویض آی سی TL-WR840N tplink

uranuse2

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-12-12
335
317
سلام

چندتا روتر وای فای TL-WR840N دارم که آی سی شش پایه ورودی اون سوخته.

این آی سی پارت نامبرش چیه (اگه دیتا شیت دارید که چه بهتر)و کجا میتونم تهیه کنم.
ممنون

840.jpg

8402.jpg

ptaabodi

کاربر
2009-11-10
48
352
شیراز
mikrotikfa.com
سلام
اول اینکه خازن بالای سرش نشتی داره و باید عوض کنیدو ممکنه کلا مشکلش حل بشه و این هم همون آی سی 3.3 ولت هست که در پستهای قبلی راجع بهش صحبت کردم.

"
سلام عزیزم

این یک IC رگولاتور 3.3 ولت با خروجی 150 میلی آمپر و به شماره:
PQ1X331M2ZPH

هست که شما میتونید از IC Kala اونو تهیه کنید.

ضمنا من خودم از IC رگولاتور به شماره: AMS 1117 هم با پیدا کردن پایه هاش استفاده کردم و بدون مشکل فعلا داره کار میکنه.

پیروز و سربلند باشید
پوریا تعبدی"

uranuse2

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-12-12
335
317
سلام
اول اینکه خازن بالای سرش نشتی داره و باید عوض کنیدو ممکنه کلا مشکلش حل بشه و این هم همون آی سی 3.3 ولت هست که در پستهای قبلی راجع بهش صحبت کردم.

"
سلام عزیزم

این یک IC رگولاتور 3.3 ولت با خروجی 150 میلی آمپر و به شماره:
PQ1X331M2ZPH

هست که شما میتونید از IC Kala اونو تهیه کنید.

ضمنا من خودم از IC رگولاتور به شماره: AMS 1117 هم با پیدا کردن پایه هاش استفاده کردم و بدون مشکل فعلا داره کار میکنه.

پیروز و سربلند باشید
پوریا تعبدی"
ممنون دوست عزیز.
اگه به عکس دقت کنید آی سی کاملا آسیب دیده و حتما باید تعویض بشه و آی سی که قبلا معرفی کردید 5 پایه بود این آی سی 6پایه اس. بنظر میرسه جایگزین مناسبی برا هم نیستن. مگر اینکه پایه پنجم NC باشد

ptaabodi

کاربر
2009-11-10
48
352
شیراز
mikrotikfa.com
ممنون دوست عزیز.
اگه به عکس دقت کنید آی سی کاملا آسیب دیده و حتما باید تعویض بشه و آی سی که قبلا معرفی کردید 5 پایه بود این آی سی 6پایه اس. بنظر میرسه جایگزین مناسبی برا هم نیستن. مگر اینکه پایه پنجم NC باشد
من به تعداد پایه هاش دقت نکردم.
ضمن اینکه متاسفانه پارت نامبرشو ندارم ولی توی این شرایط میتونید از روش قبل استقاده کنید و اگر جواب داد که خوب وگرنه از بردهای مشابه قطعه رو تهیه کنید (داغی) یا دنبال رگولاتور 6 پایه مثلا 3.3 ولتی بگردید.
یک وقتی هم هست که این آی سی دو تا ولتاژ رو تواما ایجاد میکنه مثلا 5 ولت و 3.3 ولت رو، پس اول روش تحقیق کنید...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: uranuse2
بالا