آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: راهنمایی در مورد ساخت دستگاه نقطه جوش باطری

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
635
شیراز
حبیب جان اگه بخای روشن و خاموش شدن ترانس دقیق و حساب شده باشه یه نمونه تایمر تو بازار هست که 24 ساعت شبانه روز رو میتونی بصورت 15 دقیقه ای تنظیم کنی سر ساعت و دقیقه روشن و خاموش میکنه مدارو

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,764

درود

این نقشه که ارسال فرمودی فوق اشتباهه.
میتونی تست کنی.
ضمنا نقشه شما مخالف با هدفی که داشتی هر چی خطی و غیر خطی هست درنَوَردیده و با حالت بِلبَشویی ترایاک را روشن میکنه.

سپاس

61cc39ac_e8e7_4df1_a768_6386b15c8a6c.jpg

آخرین ویرایش:

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
635
شیراز
درود

این نقشه که ارسال فرمودی فوق اشتباهه.
میتونی تست کنی.
ضمنا نقشه شما مخالف با هدفی که داشتی هر چی خطی و غیر خطی هست درنَوَردیده و با حالت بِلبَشویی ترایاک را روشن میکنه.

سپاس

مشاهده فایل‌پیوست 170829
داداش حداقل بیس ورودی این نقشه از یه منبع ثابت 220 ولتی تامین میشه
ولی نقشه قبلی از کم شدن ولتاژ خروجی فاکتور میگیره و دوباره به ورودی ترایاک میده و ورودی هی کمتر و کمتر میشه تا به صفر برسه
حالا ایرادی نداره حبیب جان اینم امتحان کنه بد بود بزاره کنار
بعنوان ایده هم یعنی نمیشه روش حساب کرد مهندس؟:24000000:

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,764
داداش حداقل بیس ورودی این نقشه از یه منبع ثابت 220 ولتی تامین میشه
ولی نقشه قبلی از کم شدن ولتاژ خروجی فاکتور میگیره و دوباره به ورودی ترایاک میده و ورودی هی کمتر و کمتر میشه تا به صفر برسه
حالا ایرادی نداره حبیب جان اینم امتحان کنه بد بود بزاره کنار
بعنوان ایده هم یعنی نمیشه روش حساب کرد مهندس؟:24000000:

درود

بزرگوار از کیسه خلیفه میبخشی ؟

جالبه و این مدلی اولین باره تجربه میکنم که دیگران هزینه کنن و وقت بذارن ایده ناکارآمد منو که کاملا اشتباهه تست کنن و ضرر هم نداره؟

اولا اگه ضرر نداره چرا خودتون تست نمیکنین ؟
ثانیا دیگران با ناامیدی ، ایده های باورنکردنی را تست میکنن و ممکنه تلاش کافی و وافی نکنن .
ثالثا شما مدعی برتری آن هستی و باید تست و تحلیل و اثبات فرمایید که چرا چنین ایده ساده و برتری تابحال استفاده نشده ؟

که البته دلیل محکمی نیست اما اونقدر قانع کننده هست که کسی زحمت تست را به خودش نده و لذا همیشه ابتکار از ناحیه مبتکر دنبال میشه بطوریکه حتی پس از توفیق مبتکر هم بسیارانی مقاومت میکنن و میخوان موجب کاهش ارزشش بشن .

و به ده ها دلیل باید خود صاحب اثر اقدام به تحقیق در مورد اثرش کنه نه کسانی که مخالفند و به ناکارآمدی آن ایمان دارند .
حقیقتا اولین باره چنین پیشنهادی می بینم.

البته اگر قبلا توانایی و دانش قابل توجه خود را اثبات میفرمودید توصیه غیرعادی نبود اما هنوز توانایی شما احراز نشده که دیگران بابت ایده شما حتی از نظر صرف وقت سرمایه گذاری کنن.

به هر تقدیر شما که چنین پیشنهادی مطرح فرمودی قطعا این شیوه را شایسته و صحیح میدانید و قطعا از سوی دیگران می پذیری .

در اینصورت اگر من پیشنهاد کنم شما تست میکنی ؟
بویژه که خودتون فرمودید تست ایده دیگران ضرر هم نداره .

البته اگه جناب حبیب عزیز ایده های ناکارآمد را هم تست کنند تجربیاتی بدست میارن و تصمیم با خودشون هست اما پیشنهاد شما جالب بود .

سپاس

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
635
شیراز
درود

جالبه و این مدلی اولین باره تجربه میکنم که دیگران هزینه کنن و وقت بذارن ایده ناکارآمد منو که کاملا اشتباهه تست کنن و ضرر هم نداره؟

ثانیا دیگران با ناامیدی ، ایده های باورنکردنی را تست میکنن و ممکنه تلاش کافی و وافی نکنن .
ثالثا شما مدعی برتری آن هستی و باید تست و تحلیل و اثبات فرمایید که چرا چنین ایده ساده و برتری تابحال استفاده نشده ؟

که البته دلیل محکمی نیست اما اونقدر قانع کننده هست که کسی زحمت تست را به خودش نده و لذا همیشه ابتکار از ناحیه مبتکر دنبال میشه بطوریکه حتی پس از توفیق مبتکر هم بسیارانی مقاومت میکنن و میخوان موجب کاهش ارزشش بشن .

و به ده ها دلیل باید خود صاحب اثر اقدام به تحقیق در مورد اثرش کنه نه کسانی که مخالفند و به ناکارآمدی آن ایمان دارند .

البته اگر قبلا توانایی و دانش قابل توجه خود را اثبات میفرمودید توصیه غیرعادی نبود اما هنوز توانایی شما احراز نشده که دیگران بابت ایده شما حتی از نظر صرف وقت سرمایه گذاری کنن.

به هر تقدیر شما که چنین پیشنهادی مطرح فرمودی قطعا این شیوه را شایسته و صحیح میدانید و قطعا از سوی دیگران می پذیری .

البته اگه جناب حبیب عزیز ایده های ناکارآمد را هم تست کنند تجربیاتی بدست میارن و تصمیم با خودشون هست اما پیشنهاد شما جالب بود .

سپاس
جوابتونو تو خصوصی میدم اینجا جاش نیست دوست عزیز

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غزال

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
635
شیراز
درود

سپاس
خصوصی هم که ندارید بیخیال خوش باشید دنیا دوروزه:yes:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غزال
بالا