آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل باارور f8 یخچال فریزر اسنوا ۶۷۶

t0h1id

کاربر
2014-07-29
2
1
با سلام خدمت تعمیرکاران گرامی
یخچال فریزر رو تمام فن هاش رو چک کردم کاملا سالم کار میکنه و وقتی یخچال رو به صورت دستی با فشار دادن دو دکمه روی پنل خاموش میکنم و دوباره روشن میکنم اروری نمایش نمیده ولی با قطع و وصل برق یا هرگونه تغییر در دما توسط پنل دوباره ارور f8 ظاهر میشه ،واقعا کلافه شدم تو این شهر کسی هم از این سردر نمیاره

Mahdi neda

کاربر vip
کاربر
2016-08-28
137
356
درود
دوست عزیز ارور f8 مربوط به فن یخچال می باشد،الان دقیقا مشکل چیست؟به جز ارور دادن آیا مشکل دیگه ای دارید؟آیا احساس نمیکنی که یخچال گرمتر شده؟ و اینکه بیشتر توضیح بدید که فن رو چجوری تست کردید؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: t0h1id

t0h1id

کاربر
2014-07-29
2
1
سلام الان از لحاظ کارکرد یخچال هیچ مشکلی نداره و گرم نمیشه ،تنها مشکلش یکی اینه که یخچال نسبت به دمایی که تنظیم میکنی سردتر میشه،حتی وقتی دما رو رو ۷ درجه تنظیم میکنی ،مجبور میشم رو حالت vac یا تعطیلات بزارم یکیم برای اینکه هی رو صفحه ارور نده بعد از باز کردن قفل صفحه از رو پنل خاموش و روشن کنم ،در ضمن من فن فریزر رو باز کردم بدون صدا و خیلی روان کار میکنه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amer007

Mahdi neda

کاربر vip
کاربر
2016-08-28
137
356
معمولا مشکل این مدلا وقتی پیش میاد که اواپراتور انقدر برفک می زنه که فن فریزر رو نگه میداره و باعث میشه دمای یخچال گرمتر بشه،که اگه کشوهای فریزر رو در بیاری معمولا پشت کشوها برفک میزنه.

حسن براتی

کاربر vip
کاربر
2020-12-24
35
20
39
سلام از پشت یخچال و فریزر اسنوا از نقشش عکس بگیرین و ارسال کنین تا راهنمایتون کنم مرسی

بالا