آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل تصویر ندادن لپ تاپ لنوو g50- 70

mrz1300

کاربر
2019-01-03
3
2
25
سلام و وقت بخیر خدمت اساتید محترم .
بهم یه لپ تاپ لنوو g50 -70 آوردن واسه تعمیر که ضربه خورده وتصویر نمیده.لپ تاپ روشن میشه فن و لامپ ها روشن میشه و cpu گرم میشه ولی تصویر نمیده .خروجی vga هم تصویر نمیده .در ضمن صفحه لپ تاپ رو تعویض کردم بازم تصویر نداد .ممنون میشم راهنمایی کنید

reza.93

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-03-13
478
1,429
سلام و وقت بخیر خدمت اساتید محترم .
بهم یه لپ تاپ لنوو g50 -70 آوردن واسه تعمیر که ضربه خورده وتصویر نمیده.لپ تاپ روشن میشه فن و لامپ ها روشن میشه و cpu گرم میشه ولی تصویر نمیده .خروجی vga هم تصویر نمیده .در ضمن صفحه لپ تاپ رو تعویض کردم بازم تصویر نداد .ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام
اول رم لپ تاپ رو در بیارید و تمیز کنید و روی اسلات دیگه قرار بدید چون بعضی وقتا در اثر ضربه اتصال رم با اسلات به خوبی برقرار نمیشه و تصویر نمیده

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali m.g

mrz1300

کاربر
2019-01-03
3
2
25
سلام .مرسی از راهنمایی تون .رم ها رو تعویض هم کردم ولی جواب نداد. بکلایت صفحه هم اصلا روشن نمیشه ولی با دقت که به صفحه نگاه میکنی چن تا خط میاد دوباره میره .با یه صفحه دیگه هم تست کردم همین جوری بود.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: reza.93

reza.93

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-03-13
478
1,429
سلام .مرسی از راهنمایی تون .رم ها رو تعویض هم کردم ولی جواب نداد. بکلایت صفحه هم اصلا روشن نمیشه ولی با دقت که به صفحه نگاه میکنی چن تا خط میاد دوباره میره .با یه صفحه دیگه هم تست کردم همین جوری بود.

خواهش میکنم

ولتاژ گیری انجام بدید یکی یکی چوک ها رو چک کنید ولتاژ اصلی 3.3 و 5 و فاز سی پی یو رو حتما چک کنید
اگر همه چیز درست بود .بایوس رو فلش کنید (از فایل قبلی بکاپ بگیرید)

بالا