آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست پروگرمر

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
657
588
سلام و عرض ادب خدمت جناب آقای صابری
یه پروگرمر میخواستم فقط برای آی سی های فلش مثل مودم و .. خیلی پیچیده و گرون نباشه دارید ؟ و اگه دارید قیمت و نحوه ارسال لطفا

reza.93

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-03-13
478
1,429
سلام و عرض ادب خدمت جناب آقای صابری
یه پروگرمر میخواستم فقط برای آی سی های فلش مثل مودم و .. خیلی پیچیده و گرون نباشه دارید ؟ و اگه دارید قیمت و نحوه ارسال لطفا

سلام
پروگرامر CH341A برای آی سی های فلش خوبه من استفاده کردم و راضی هستم قیمتش رو الان نمیدونم ولی حدود 40 تومن باید باشه
(شرمنده حواسم نبود برای خرید پست زدید من فقط جهت راهنمایی گفتم)

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
657
588
سلام
پروگرامر CH341A برای آی سی های فلش خوبه من استفاده کردم و راضی هستم قیمتش رو الان نمیدونم ولی حدود 40 تومن باید باشه
(شرمنده حواسم نبود برای خرید پست زدید من فقط جهت راهنمایی گفتم)

سلام خیلی لطف کردید کار باهاش سخت که نیس و اینکه پاک کردن و کپی و ریختن برنامه و.. داره دیگه اینکه منو فارسی داره یانه ؟

reza.93

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-03-13
478
1,429
سلام خیلی لطف کردید کار باهاش سخت که نیس و اینکه پاک کردن و کپی و ریختن برنامه و.. داره دیگه اینکه منو فارسی داره یانه ؟

منوی فارسی نداره ولی کار باهاش آسونه چیز پیچیده ای نداره
یک نرم افزار به اسم Asprogrammer هست که این پروگرامر رو ساپورت میکنه و از نرم افزار دیفالتش بهتره توی انجمن سرچ کنید پیداش میکنید
اول محیط نرم افزارش رو نگاه کنید تا بهتر تصمیم بگیرید
موفق باشید

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
657
588
منوی فارسی نداره ولی کار باهاش آسونه چیز پیچیده ای نداره
یک نرم افزار به اسم Asprogrammer هست که این پروگرامر رو ساپورت میکنه و از نرم افزار دیفالتش بهتره توی انجمن سرچ کنید پیداش میکنید
اول محیط نرم افزارش رو نگاه کنید تا بهتر تصمیم بگیرید
موفق باشید
آقارضا

خیلی متشکر از راهنمایی ارزنده شما من خریدم از همون مدل کاش زوتر خریده بودم خیلی گرفتار بودم بازم ممنونم

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: reza.93

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,634
اصفهان
سلام دوست عزیز. برای خرید پروگرامر به فروشگاه امیر آی سی جناب آقای زارع مراجعه کنید. بنده در این زمینه کار نمیکنم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: fatim
بالا