آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: آیفون تصویری calluse cu-432m

sorush_f

کاربر vip
کاربر
2014-08-01
96
118
با سلام
آیفون تصویری calluse cu 432mرا چند وقت پیش مشتری آورد که lsp5526sسوخته بود عوض کردم بعد از چند روز کار کردن دوباره برگردانده که خود بخود مانیتور آن روشن شده و پشتش بشدت داغ شده تست که کردم آی سی بشدت داغ میکرد ومثل دفعه قبل سه تا از پایه های آی سی که در شکل مشخص کردم از داخل آی سی به هم وصل بود . ولتاژ تغذیه 15 ولت درست است . چه چیزی باعث سوختن آی سی میشود؟با تشکر lsp5562.png

سلام بنده هم این مشکل خیلی سرم میاد استفاده از ماژول تغذیه LM2576 خوبه اما نمیدنم چرا بعضی گوشی ها جواب نمیده

سوال ای سی را از کجا تهیه کردی

یک مورد برای من امده وقتی این قسمت تغذیه را با ماژول یا منبع تغذیه خارجی تامیین میکنم السیدی سر و ته میشه و نوشته ها فقط در یک ردیف ریز نشان داده میشه
علتش چیست

khoshbin

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-09-22
559
11,397
خرابی این قطعه داخل این مدل مدل ایفون زیاد هست
این ایسی تغذیه مدار زنگ و تصویر انجام میده
بیشتر مربوز به مدار زنگ هست
ای سی زنگ از مدار خارج بکنید و بعد ببینید ای سی داغ می کتد یا نه

mohamad_72

کاربر
2020-04-20
3
1
سلام بنده هم این مشکل خیلی سرم میاد استفاده از ماژول تغذیه LM2576 خوبه اما نمیدنم چرا بعضی گوشی ها جواب نمیده

سوال ای سی را از کجا تهیه کردی

یک مورد برای من امده وقتی این قسمت تغذیه را با ماژول یا منبع تغذیه خارجی تامیین میکنم السیدی سر و ته میشه و نوشته ها فقط در یک ردیف ریز نشان داده میشه
علتش چیست

کلا آیفون های کالیوز زود ال سی دی به مشکل میخوره و سر وته شدن یا نصفه شدن تصویر رخ میده و فقط باید ال سی دی عوض بشه

بالا