آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

خرابی پروگرمر ۲۰۰۰

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
621
555
سلام ، اساتید محترم پروگرمر ۲۰۰۰ توسط کامپیوتر شناسایی نمیشود و برای من قطعی شده که عیب از دستگاه میباشد ، راهنمایی لطفا لطفا

mohssen

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-02-27
1,492
6,612
forum.paezaan.com
سلام کابل و سوکت ارتباطی رو بررسی کنید اگه چیزی دستگیرتون نشد عکس از داخل دستگاه بزارید

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
621
555
سلام کابل و سوکت ارتباطی رو بررسی کنید اگه چیزی دستگیرتون نشد عکس از داخل دستگاه بزارید
درود اینم عکس ، یه توضیح بدم اینکه اول عیبش این بود که قطعه رو شناسایی میکرد ولی عملیاتی روش انجام نمیداد و پیغام میومد بعد یه آی سی حافظه 25Q32 گذاشتم شناسایی کرد ولی تا پاک کردن قطعه رو زدم علامت موس رفت رو شنی و من حواسم نبود قطعه رو از روی دستگاه جدا کردم که این مشکل پیش اومد و چراغ LED قرمز خاموش شد

پیوست‌ها

• 1.6 مگابایت بازدیدها: 107
آخرین ویرایش:

Newman1

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-04-12
343
883
شما کمی‌ کریستال کوارتز که در لبه برد هست رو با دست تست کن که ایا با فشار کمی جدا نمیشه

aminreno

VIP+ افتخاری
کاربر
درود اینم عکس ، یه توضیح بدم اینکه اول عیبش این بود که قطعه رو شناسایی میکرد ولی عملیاتی روش انجام نمیداد و پیغام میومد بعد یه آی سی حافظه 25Q32 گذاشتم شناسایی کرد ولی تا پاک کردن قطعه رو زدم علامت موس رفت رو شنی و من حواسم نبود قطعه رو از روی دستگاه جدا کردم که این مشکل پیش اومد و چراغ LED قرمز خاموش شد

شما کامپیوتر رو ریستارت کن دوباره پروگرامر رو متصل کن می‌شناسه اگر نشناخت برنامه رو ریمو و دوباره نصب کنید، پروگرامر به این سادگی نمی سوزه

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
621
555
شما کامپیوتر رو ریستارت کن دوباره پروگرامر رو متصل کن می‌شناسه اگر نشناخت برنامه رو ریمو و دوباره نصب کنید، پروگرامر به این سادگی نمی سوزه
سلام

من این کارو میکنم ولی یکی از دوستان میگفت برنامش پریده باید فلش بشه

shadies

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-03-24
819
2,350
باران های نقره ای
دوست گرامی پنجره دیوایس منجر باز کن مثل تصویر بعد کابل پروگرامر بزن دقت کن واکنش یا تغییری در این صفحه میبینی معمولا سریع انجام میشه چند با انجام بده
با یک کابل دیگر
در سیستم دیگر و پورت دیگه امتحان کن

(4).jpg

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
621
555
دوست گرامی پنجره دیوایس منجر باز کن مثل تصویر بعد کابل پروگرامر بزن دقت کن واکنش یا تغییری در این صفحه میبینی معمولا سریع انجام میشه چند با انجام بده
با یک کابل دیگر
در سیستم دیگر و پورت دیگه امتحان کن

مشاهده فایل‌پیوست 164988

سلام با یه سیستم دیگه هم چک کردم جواب نداد ، فیوز که نداره بررسی کنم؟

آخرین ویرایش:
بالا