آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل عدم شناسایی پروگرمر ۲۰۰۰ توسط کامپیوتر

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
657
588
سلام داشتم با پروگرمر ۲۰۰۰ کار میکردم قطعه را شناسایی میکرد و لی هیچ عملیاتی روش انجام نمیداد نه پاک کردن نه ریختن برنامه و.. الان یه مشکل دیگه ایجاد شده اصلا کامپیوتر ، پروگرمر رو شناسایی نمیکنه ، برنامه رو حذف و دوباره نصب کردم بی فایده بود اساتید محترم مشکل چیه ؟

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali m.g

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,843
TEHRAN
سلام داشتم با پروگرمر ۲۰۰۰ کار میکردم قطعه را شناسایی میکرد و لی هیچ عملیاتی روش انجام نمیداد نه پاک کردن نه ریختن برنامه و.. الان یه مشکل دیگه ایجاد شده اصلا کامپیوتر ، پروگرمر رو شناسایی نمیکنه ، برنامه رو حذف و دوباره نصب کردم بی فایده بود اساتید محترم مشکل چیه ؟

سلام . ببین تو device وجود پروگرامر رو ( حتی بعنوان قطعه ناشناخته ) شناسایی میکنه ؟

اگه نمیکنه : اتصالاتتو بررسی کن . از پورتی که استفاده میکنی ( مطمئن شو )

اگه شناسایی میکنه . البته میدونی اول باید دیوایس تعریف بشه بعد نرم افزارشو نصب کنی ( البته قبل بعد دیوایس با نرم افزار همیشه مشکل ایحاد نمیکنه )
اگه تونستی بشانسونی برنامه های پیش نیاز خاطرتون نره
نتیجه لطفا

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
657
588
سلام . ببین تو device وجود پروگرامر رو ( حتی بعنوان قطعه ناشناخته ) شناسایی میکنه ؟

اگه نمیکنه : اتصالاتتو بررسی کن . از پورتی که استفاده میکنی ( مطمئن شو )

اگه شناسایی میکنه . البته میدونی اول باید دیوایس تعریف بشه بعد نرم افزارشو نصب کنی ( البته قبل بعد دیوایس با نرم افزار همیشه مشکل ایحاد نمیکنه )
اگه تونستی بشانسونی برنامه های پیش نیاز خاطرتون نره
نتیجه لطفا

سلام مهندس ، نه اصلا شناسایی نمیکنه در قسمت jungo
اقدامات انجام شده ۱- تعویض کابل ۲ - حذف و نصب دوباره برنامه ۳ - نصب روی درایوی دیگر ۴- اجرای Reinstall driver و اتصال دوباره پروگرمر به پورت usb

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,843
TEHRAN
سلام مهندس ، نه اصلا شناسایی نمیکنه در قسمت jungo
اقدامات انجام شده ۱- تعویض کابل ۲ - حذف و نصب دوباره برنامه ۳ - نصب روی درایوی دیگر ۴- اجرای Reinstall driver و اتصال دوباره پروگرمر به پورت usb

الان کوتاه ترین راه برای جنابعالی که یررسی هارو میانبر بزنی و سریع به نتیجه برسی اولین کار اینه که دستگاه رو با یه سیستم دیگه تست کنی
حتی لحظه ای ( که با زدن دستگاه پروگرامر به دستگاه دیگه عکس العملی بواسطه وصل دستگاه جانبی و شناسایی ااون نشون میده ) که اگه سیستم دیگه هم نده تقریبا اشکال در سلامت دستگاه محرزه

این نکات با توجه به تست ها و اظهارات جنابعالی عنوان شد

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
657
588
الان کوتاه ترین راه برای جنابعالی که یررسی هارو میانبر بزنی و سریع به نتیجه برسی اولین کار اینه که دستگاه رو با یه سیستم دیگه تست کنی
حتی لحظه ای ( که با زدن دستگاه پروگرامر به دستگاه دیگه عکس العملی بواسطه وصل دستگاه جانبی و شناسایی ااون نشون میده ) که اگه سیستم دیگه هم نده تقریبا اشکال در سلامت دستگاه محرزه

این نکات با توجه به تست ها و اظهارات جنابعالی عنوان شد

بادرود باشه با یه سیستم دیگه چک میکنم و اگه اشکال از دستگاه بود باید چیکار کنم ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali m.g

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,843
TEHRAN
بادرود باشه با یه سیستم دیگه چک میکنم و اگه اشکال از دستگاه بود باید چیکار کنم ؟

اگر اشکال از پروگرامر بود .در اون صورت در بخش مشکلات پروگرامر لطفا تایپکی باز کنید .انشالله اساتید و دوستان دست اندر کار این دستگاه . همراهی و راهنمایی میکنند .موفق باشید

SpaceX

کاربر vip
vip
کاربر
2019-02-28
89
386
سلام برای من هم یکبار اینجوری شد قطعه رو می‌شناخت اما هیچ عملیاتی انجام نمیداد.بازش کردم دوتا سلف هست داخلش که پایه یکی از اونها ( در اثر تکان خوردن و جابجایی زیاد طی سالها) قطع شده بود.لحیم کردم اوکی شد.

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
657
588
سلام برای من هم یکبار اینجوری شد قطعه رو می‌شناخت اما هیچ عملیاتی انجام نمیداد.بازش کردم دوتا سلف هست داخلش که پایه یکی از اونها ( در اثر تکان خوردن و جابجایی زیاد طی سالها) قطع شده بود.لحیم کردم اوکی شد.

سلام الان مشکل من شناخته نشدن پروگرمر توسط pc هستش

بالا