آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل در مودم dlink 2740u

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
621
555
سلام همکاران محترم یه مودم دی لینک آوردن کاربر اول بهش وصل میشه دومی وصل نمیشه مگر اینکه بره نزدیک مودم و پسورد بده حالا دومی وصل میشه و اولی قطع میشه ، خدایی تا حالا کسی داشته همچین موردی من منتظر راهنمایی شما هستم. ضمنا آی سی فلش رو دوباره پروگرمرش کردم مشکل حل نشد مدل 2740u HW V1

hoss_bakh

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-11-16
562
6,548
IRAN-Karaj
سلام همکاران محترم یه مودم دی لینک آوردن کاربر اول بهش وصل میشه دومی وصل نمیشه مگر اینکه بره نزدیک مودم و پسورد بده حالا دومی وصل میشه و اولی قطع میشه ، خدایی تا حالا کسی داشته همچین موردی من منتظر راهنمایی شما هستم. ضمنا آی سی فلش رو دوباره پروگرمرش کردم مشکل حل نشد مدل 2740u HW V1

درود
این مشکل بیشتر به نظر میرسه نرم افزاری باشه تا سخت افزاری

اول از سلامت فایل فلشی که استفاده کردین مطمئن هستین؟ دوم هم با ورژن سخت افزاری یکی هست یا نه؟؟
اگه مورد بالا درست بود از تغذیه درست مربوط به چیپ وایرلس مطمئن هستین؟ ( خازنهای اطراف)

تنظیمات پیشرفته مربوط به تب وایرلس که قدرت سیگنال و محدودیت های اتصال کاربران به وایرلس و... میشه رو حتما چک کنید.

آخرین ویرایش:

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
621
555
سلام با تشکر بررسی میکنم تشکر از راهنمایی شما ، عزیزی

negar68

کاربر
2020-03-28
2
1
چطوری میشه ی تاپیک و سوال پرسید و ایجاد کرد؟ هرچه میگردم دکمه ارسال نیست؟ یعنی باید اشتراک بخرم؟

mgs

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-08-26
375
588
چطوری میشه ی تاپیک و سوال پرسید و ایجاد کرد؟ هرچه میگردم دکمه ارسال نیست؟ یعنی باید اشتراک بخرم؟

شما ابتدا باید برین به صفحه اولیه سایت بعد برید به بخش مورد نظرتون و گزینه ارسال موضوع جدید+ رو بزنید.

negar68

کاربر
2020-03-28
2
1
شما ابتدا باید برین به صفحه اولیه سایت بعد برید به بخش مورد نظرتون و گزینه ارسال موضوع جدید+ رو بزنید.
موضوع همینه اون دکمه که میگین نیست برای من. ایمیل هم تایید کردم البته قسمت محصولات ما داره این دکمه رو ولی قسمت مباحث ازاد نداره. یعنی اونجا میتونم سوالمو بزارم؟

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: fatim

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
سلام، آپگرید فریمور به آخرین نسخه(در حال حاضر 1.03) سپس ریست فکتوری و تنظیم مجدد.

آخرین ویرایش:

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
سلام ضمن تشکر من اون فایل آبگرید رو پیدا نکردم میتونید لطف کنید و آپلود کنید
سلام، خدمت شما:
1) حتماً با کابل شبکه انجام بشه.
2)ریست فکتوری بعد از آپگرید.