آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

ارتقا دادن ضبط خانگی

Kamibi

کاربر
2017-11-23
21
20
سلام و عرض ادب
من یه ضبط ۷۰۰۰وات دارم که کاستش و سیدیش خرابه و دیگر قطعاتش و بلندگوهاش سالم هست

ایا سخت افزاری هست که من این بلندگوها رو بهش وصل کنم و خروجی usb وhmdi وبلوتوث و وای فای و av داشته باشه و از استفاده کنم؟

mgs

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-08-26
375
588
سلام و عرض ادب
من یه ضبط ۷۰۰۰وات دارم که کاستش و سیدیش خرابه و دیگر قطعاتش و بلندگوهاش سالم هست

ایا سخت افزاری هست که من این بلندگوها رو بهش وصل کنم و خروجی usb وhmdi وبلوتوث و وای فای و av داشته باشه و از استفاده کنم؟

شما میتونید از برد های فلش خورکه انواع مختلفی داره ساده، بلوتوثی و تصویری استفاده کنید و ضبط رو فلش خور کنید

Kamibi

کاربر
2017-11-23
21
20
شما میتونید از برد های فلش خورکه انواع مختلفی داره ساده، بلوتوثی و تصویری استفاده کنید و ضبط رو فلش خور کنید

من این بردهارو دیدم
ولی چطور بلندگوها رو وصل کنم چون ۷۰۰۰ وات هست و قطعا امپلی فایر میخاد میشه راهنمایی کنید؟

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,218
4,229
من این بردهارو دیدم
ولی چطور بلندگوها رو وصل کنم چون ۷۰۰۰ وات هست و قطعا امپلی فایر میخاد میشه راهنمایی کنید؟

سلام اگر تعمیرکار هستید به راحتی میتوانید از قسمت AUX استفاده کنید با تشکر.

mgs

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-08-26
375
588
من این بردهارو دیدم

اگر خود ضبط آمپلی فایرش سالم هست میتونید خروجی برد فلش خور رو به ورودی ضبط متصل کنید.

h.heydari

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-09-26
836
3,844
پارس آباد مغان
با سلام
دوست عزیز این کار خیلی ساده هستش برق 12 ولت را بگرد و به جایی که موقع خاموش کردن ضبط قطع میشه وصل کنید و خروجی صدا ها رو به دوتا پایه فیشی که در پشت دستگاه AUX نوشته وصلش کنید کار تمام شده.

Kamibi

کاربر
2017-11-23
21
20
من این بردهارو دیدم ولی چطور بلندگوها رو وصل کنم چون ۷۰۰۰ وات هست و قطعا امپلی فایر میخاد میشه راهنمایی کنید؟

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,686
10,169
گنبد کاووس
درود
در تکمیل فرمایشات همکاران محترم
الان با توجه به کامل بودن مجموعه صوتی تصویری اطراف میز تلوزیون
به نظر بنده نیازی به این برد ندارید و میتونید خیلی راحت ، بدون هزینه و دستکاری از ضبط قوی خود استفاده نمایید
البته تصمیم با خودتون هست

لذا بابت محقق شدن این حرکت شما فقط به دو عدد فیش و یا در صورتی که تمایل داشته باشید و سیستم شما پاسخگو باشد توسط کابل اچ دی مشکل شما مرتفع میشه

به این صورت که :
خروجی صدای ر سی ور و یا تلوزیون خود را توسط همین دوفیش به ورودی صدای ضبط متصل میکنید

حال ضبط رو روشن کنید و روی aux قرار دهید کار تمام میباشد

صدای ر سی ور یا تلوزیون شما از بلندگوی ضبط خارج خواهد شد
توسط هر دو کنترل صدا قابل تنظیم میباشد

هر گونه فلش یا رم هم میتونید متصل کنید
در کل هر گونه صدایی دیگه از بلندگوی ضبط شما پخش خواهد شد

موفق باشید

بالا