آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

ارتقا دادن ضبط خانگی

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس
با سلام

دوست عزیز با بلندگوی خالی نمیشه کاری کرد باید برد امپلی فایر وبرد تغذیه هم داشته باشی که بتونی کاری رو انجام بدی .

با تشکر از شما

لطفا سعی نمایید هنگام پاسخ به پست خاصی
توسط نقل قول پاسخ خودتون رو ارسال نمایید تا مشخص شود راهکار شما متعلق به کدام پست میباشد

جسارتا اگر منظور شما پاسخ به ماژول usb خور ( پست ۲ ) و یا اتصال مستقیم ( پست ۹) میباشد
در هیچکدام نیاز به تغذیه و آمپلی مستقلی نمیباشد
همانطور که در عنوان و سوال مطرح میباشد ایشان صبط 7000 واتی آماده دارند لذا تمامی امکانات از خود ضبط فراهم میشود

اگر بنده اشتباه میکنم خوشحال میشوم از راهنمایی شما بهره ببرم

سپاسگزارم

آخرین ویرایش:

Kamibi

کاربر
2017-11-23
21
22
با تشکر از شما

لطفا سعی نمایید هنگام پاسخ به پست خاصی
توسط نقل قول پاسخ خودتون رو ارسال نمایید تا مشخص شود راهکار شما متعلق به کدام پست میباشد

جسارتا اگر منظور شما پاسخ به ماژول usb خور ( پست ۲ ) و یا اتصال مستقیم ( پست ۹) میباشد
در هیچکدام نیاز به تغذیه و آمپلی مستقلی نمیباشد
همانطور که در عنوان و سوال مطرح میباشد ایشان صبط 7000 واتی آماده دارند لذا تمامی امکانات از خود ضبط فراهم میشود

اگر بنده اشتباه میکنم خوشحال میشوم از راهنمایی شما بهره ببرم

سپاسگزارم

سلام دوست عزیز

من ضبطی که دارم فاقد usb و اچ دی ام هست وفقط ورودی avi و aux داره اگه بشه یه برد پیدا کنم که همه امکاناتی داشته باشه از قبیل بلوتوث اچ دی ام وایفای و دیگر قابلیتها ایا هست یا میشه روی سیستمم قرار داد؟

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس
سلام دوست عزیز

من ضبطی که دارم فاقد usb و اچ دی ام هست وفقط ورودی avi و aux داره اگه بشه یه برد پیدا کنم که همه امکاناتی داشته باشه از قبیل بلوتوث اچ دی ام وایفای و دیگر قابلیتها ایا هست یا میشه روی سیستمم قرار داد؟

بله تمامی خواسته های شما توسط تعمیرکار قابل اجراء میباشد

در صورت تمایل میتونید باروشی کاملا راحت و بدون تقبل هزینه خودت با ترفندی این کار رو انجام بدی
البته
[hide] از آمپلی و تقویت ضبط خودت استفاده میشود [/hide]
ودبدون حتی باز نمودن ضبط این کار انجام میگردد
بر طبق این روش [hide] شما خروجی صدای رسیور یا تلوزیون یا موبایل خودت رو به ورودی یا AUX ضبط متصل میکنی بعد صدای قوی و تقویت شده از بلندگوی ضبط شما خارج خواهد گردید
[/hide]
به همین سادگی و بدون هزینه مشکل شما مرتفع میشه
لازم به ذکر میباشد [hide] میتونی فلش یا همون usb رو به رسیور یا تلوزیون متصل کنی و صدا رو هم از بلنگوی ضبط تحویل بگیری [/hide]
موفق باشید

tuning_shop

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-05-06
314
1,140
اخیرا توی پاساژ جمهوری بردی دیدم هم بلوتوث و هم فلش ساپورت میکرد پری جدا داشت و میکسر فک کنم برا کار شما مناسب باشه

بالا