آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: تشریح و تحقیق فایل فلش DVR های XMEYE

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,213
2,957
این پست جهت فقط تحقیق فایل فلش و سیستم عامل است که چه اندازه اطلاعات از سیستم عامل ان داریم نه تحلیل چون تحلیل فایل فلش مستلزم اطلاعات خیلی زیادی است که این اطلاعات در دسترس ما نیست و همچنین باید مسلط کامل به زبان c و دانستن سیستم عامل لینوکس و دستورات خیلی پیچیده در این سیتم عامل باشیم که به عقیده من از عهده ما (حداقل من شما را نمیدانم)خارج است.
مقدمه:
سیتم عامل اکثر dvr ها لینوکس است البته منظورم dvr های چینی است که قاعدتا باید open source باشد و امکان دسترسی و تغییر در تمام قسمتهای ان باشد ولی اینچنین نیست چون اکثر فایلهای سورس در dvr موجود نیست و بصورت کامپایل شده است که cpu بر اساس انها کار میکند و برگرداندن این کامپایلها غیر ممکن است .ولی تا حد قابل قبول میتوان تغییراتی در ان ایجاد کرد در مرحله اول مانند فعال کردن ssh و یا تعییر رنگ منو یا زبان و یا اضافه کردن عکس در منو و غیره، در مرحله دوم
که بیشتر مورد نیاز است ساختن فایل اپدیت یا همان firmware update یا ساخت فایل ترمیم برای فایل فلش بدونه نیاز به پروگرامر از طریق فلش usb یا برداشتن پسورد بدونه داشتن کد و فقط از طریق usb و یا کپی کردن فایل فلش در usb (همان بکاپ گرفتن از فایل فلش در usb) که تمام این عملیات مستلزم اگاهی از عمل کرد سیستم عامل ان است
هدف از باز کردن این پست دانستن این است که چه کسانی اطلاعاتی در این زمینه دارند حتی به صورت مختصر که کمک به من ودیگران بشود

با تشکر از تمام همکاران گرامی

آخرین ویرایش:
بالا