آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

اخبار: شروع ثبت نام کلاس های آموزش الکترونیک استاد غزال

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
همانطور که اطلاع دارید استاد غزال از مدیران بسیار خوب انجمن هستند که تخصص بالایی در زمینه الکترونیک دارند. دوستان زیادی تقاضای برگزاری کلاس توسط ایشان را داشتند که در اولین مرحله علاقمندان محترم شماره تلفن و مشخصات خود را به شماره زیر پیامک فرمایند که پس از رفع کلیه موانع ، زمان ثبت نام و نحوه برگزاری کلاس ها مقرر و به شماره تلفن کلیه علاقمندان ارجمند پیامک گردد .

موارد زیر اختیاری است اما از این جهت مفید است که اگر تعداد علاقمندان شهرهای نزدیک یا سطح تحصیلات و تخصص نزدیک به یکدیگر قابل توجه باشد، امکان تشکیل کلاس های حضوری و در سطوح مختلف تحصیلی نیز قابل بررسی میگردد.

لذا مشخصات زیر اختیاری است.

شهر محل سکونت
مدرک تحصیلی

جهت اطمینان از ثبت مشخصات ، پاسخ شما پیامک می گردد
لذا در صورتیکه پاسخی دریافت نکردید ، خطای ارسال را بررسی فرمایید

تخفیف ویژه کاربران ممتاز
برای مدیرانی که فعالیت قابل توجه و شاخص در سایت دارند می توانند در این دوره ها در صورت نیاز، بدون پرداخت هزینه (رایگان) شرکت کنند.

انتخاب مدیران شایسته به عهده تیم مدیریتی سایت (مدیر کل و معاونین محترم) می باشد. فعالیت مستمر، پاسخگویی به سوالات کاربران در حد امکان و ایجاد نظم و ترتیب در بخش مدیریتی از جمله معیارهای انتخاب این مدیران می باشد.

یک هدیه هم برای کاربران شایسته داریم. کاربرانی که مانند مدیران فعالیت مستمر، با کیفیت و شاخص دارند با تخفیف 50 درصد می توانند در این دوره شرکت کنند.

با تشکر

با سپاس و آرزوی توفیق

آپدیت: در حال حاضر ثبت نام انجام نمی شود.

مجید89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-14
799
4,105
شمال
من پیامک مشخصات رو ارسال کردم.
ممنون از مسئولین انجمن بویژه استاد غزال گرامی که این زحمت مضاعف رو متقبل شدند در روزگاری که کمتر استادی پیدا میشه که بدون چشمداشت حاضر بشه اینقدر وقت بذاره و بدون ذره ای منت داشته ها و اندوخته های یک عمر رو به رایگان در اختیار دیگران قرار بده.
استاد متشکرم

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,729
درود

از لطف بیدریغ همراهان عزیز و دانش پژوهان حریص سپاسگزارم .

تردید ندارم که من بیش از همگان از این فرصت بینظیر ، بهره مند خواهم شد و علاوه بر تحقق آرزوی انتقال و انعکاس تتمه بضاعت ناچیز ، بی شک در محفل مراودت و مجاهدت فنی و معاشقت و مغازلت علمی که عاری از هرگونه مزاحمت و منازعت به مناسبت دست توانای مسئولین عزیز و محترم منتهی به عزت علمی و فنی میگردد ، کسب علم و اندیشه بیش از جملگی عشاق دانش و پیشه نصیب من خواهد شد.

با آرزوی توفیق و فیروزی پرطنین

آخرین ویرایش:

hamid.elec

VIP+ افتخاری
کاربر
2014-08-22
571
2,006
آبیک-قزوین
لطفا مقداری توضیح بدید که کلاسها به چه شکل هستش حضوری یا غیر حضوری و زمان برگذاری چه زمانی هستش.
از اونجایی که در گیر شیوع کرونا هستیم اگر حضوری باشه بعید میدونم تا چند ماه اینده قابل اجرا باشه.
ولی اگر غیر حضوری باشه خیلی بهتره چون تقریبا این روزها همه تایم ازاد دارن و کلاسها میتونه بدون محدودیت نفرات انجام بشه هرچند کیفیت کلاس حضوری رو نداره ولی کاچی به از هیچی
ممنونم

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,729
لطفا مقداری توضیح بدید که کلاسها به چه شکل هستش حضوری یا غیر حضوری و زمان برگذاری چه زمانی هستش.
از اونجایی که در گیر شیوع کرونا هستیم اگر حضوری باشه بعید میدونم تا چند ماه اینده قابل اجرا باشه.
ولی اگر غیر حضوری باشه خیلی بهتره چون تقریبا این روزها همه تایم ازاد دارن و کلاسها میتونه بدون محدودیت نفرات انجام بشه هرچند کیفیت کلاس حضوری رو نداره ولی کاچی به از هیچی
ممنونم

درود

دقیقا همینطوره که فرمودید و هر چند کلاس های حضوری موجب افزایش کیفیت و تسریع امور میشه اما بدلایل مشخص و معلوم بویژه در شرایط حاضر ، کلاس ها مجازی و غیرحضوری است .
اما درصورتیکه بحران ملی حاضر مرتفع بشه و شرایط مهیا باشه برای شهرهای نزدیک بیکدیگر تعداد بسیار اندک کلاس حضوری و اختیاری در صورت تمایل ، مفید خواهد بود .

ضمنا در وقت مقتضی از طریق پیامک جهت همفکری مقدماتی مطلع خواهید شد تا کلیه شرایط ازجمله نحوه برگزاری با همفکری شما معین و مقرر گردد.

با توجه به پیشنهاد خوبی که مطرح شد و قرار شد علاقمندان محترم مشخصات خود را اعلام فرمایند تا بمحض حصول شرایط از طریق پیامک مطلع گردند ، تکلیف مهمترین مشکل نیز معین خواهد شد.

زیرا تعداد علاقمندان ، تعیین کننده و از مهمترین موانع است بطوریکه اگه تعداد علاقمندان ، قابل توجه نباشه هزینه های سایت و آمادگی کلاس ها با شهریه معقول و مناسب تامین نمیشه و دراینصورت برگزاری کلاس ها منتفی خواهد شد که البته بنظر نمیرسه این اتفاق بیافته اما از موانع برگزاری و شروع کلاس هاست که از این طریق تعیین تکلیف خواهد شد .
در هر صورت من مصمم و مشتاق و بسیار امیدوارم .

با آرزوی توفیق و فیروزی

آخرین ویرایش:

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,686
10,169
گنبد کاووس
درود

از لطف بیدریغ همراهان عزیز و دانش پژوهان حریص سپاسگزارم .

تردید ندارم که من بیش از همگان از این فرصت بینظیر ، بهره مند خواهم شد و علاوه بر تحقق آرزوی انتقال و انعکاس تتمه بضاعت ناچیز ، بی شک در محفل مراودت و مجاهدت فنی و معاشقت و مغازلت علمی که عاری از هرگونه مزاحمت و منازعت به مناسبت دست توانای مسئولین عزیز و محترم منتهی به عزت علمی و فنی میگردد ، کسب علم و اندیشه بیش از جملگی عشاق دانش و پیشه نصیب من خواهد شد.

با آرزوی توفیق و فیروزی پرطنین

با تشکر از جناب نکویی ، جناب رجبی ، همچنین جناب محمودی بزرگوار
از اینکه به خواسته علاقمندان ارزش قائل شدید ممنون هستیم

تشکر فراوان از استاد غزال گرامی که همیشه مانند پدری مهربان کل انجمن رو زیر پوشش خود قرار دادند
معلومات بسیار زیادی را با حوصله و روان در اختیار ما گذاشتند که به جرات میشه گفت تو کل سایتهای داخلی واقعا بینظیر و تک میباشد

لازم به ذکر میباشد
جهت آشنایی برخی از دوستانی که جدیدا عضو میشن و یا از طریق سرچ گوگل تشریف آوردن عرض میکنم

همانطور که جملگی شاهد می باشیم جناب غزال جزو معدود اشخاصی میباشند که استاد و برتر در زمینه الکترونیک هستند
لذا این افتخار کوچکی نیست لطفا دقت نمایید
ایشان در زمینه صوتی تصویری یا اینورترها یا منابع تغدیه یا لبتاب و کامپیوتر
تلوزیون ، آمپلی ، انواع برد و مدارات پیچیده استاد نمی باشند

بلکه فراتر از تمامی اینها ایشان استاد الکترونیک می باشند

ایشان مهارت و توانایی بینظیری در کشف و عیب بابی هر گونه وسیله الکترونیکی با شیوه ای بسیار جدید و راحت را دارا میباشند
و این مشخصه همان چیزیست که ایشان را میدرخشاند و جملگی رو بدنبال خود میکشاند

قطعا مهارت ایشان مثال زدنی میباشد و در چند جمله خلاصه نمیگردد

جملات بنده نیز تبلیغ و حرف و بزرگ نمایی نیست

گوگل و سرچ سایت بهترین شاهد و گواه نوشته ها و تجارب استاد میباشد

و تا قیام قیامت نیز در همین جا یادگار و ماندگار از ایشان خواهد ماند و همین خوبیها و الطاف و مهربانیهای ایشان به تنهایی کافیست تا بخشی از بهشت را متعلق به خودشان کرده باشند

از عزیزانی که تاپیک رو مشاهده میکنند خواهشمندم بیتفاوت نباشند کل اعضاء محترم به نحوی بارها و بارها از مطالب ایشان استفاده کردیم و همگی مدیون میباشیم
امروز نوبت ماست که از ایشان حمایت کنیم و اجازه دهیم بتوانند بدون محدودیت و مزاحمت ، با تمرکز بیشتری معلومات خودشان را به ما بیاموزند
ما نیز زمینه را فراهم میکنیم
لطفا به همدیگر اطلاع رسانی نمایید تا کلاسها زودتر برگزار گردند

از مدیران محترم ( جناب نکویی، رجبی، محمودی عزیز ) خواهش میکنم حال که بعد از مدتها تصمیم گیری انجام شد لطفا فرصت را غنیمت بشماریم
جهت تسریع اطلاع رسانی ، لطفا بخش کوچکی از بنر تبلیغاتی انجمن رو به این بخش اختصاص دهید تا علاقمندان بتونن آگاهی پیدا کنن

بنده نیز شماره برخی از دوستان که قبلا اعلام آمادگی نموده بودند را دارم و اطلاع میدهم
بابت پیدایش مشکلات اخیر و پیدایش تلگرام و اینسگرام خیلی از مشتاقان دیر به دیر به انجمن سر میزنن و ممکنه تایمی طول بکشه تا جملگی متوجه بشوند
لذا لازمه این کار تبلیغ در سایت و مهم نمودن تاپیک میباشد

سپاسگزار هستم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا