آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

اخبار: شروع ثبت نام کلاس های آموزش الکترونیک استاد غزال

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,763
سلام و خسته نباشید
کلاس تعمییر برد هستش،،.

درود

بطور کلی آموزش الکترونیک با زبان بسیار ساده است .
چه برد و چه تلویزیون و چه هر دستگاه الکترونیکی دیگه .

سپاس

Mahdi neda

کاربر vip
کاربر
2016-08-28
137
356
درود
راستش من زیاد فرصت نکردم تو این سایت مطالعه داشته باشم چون الحمدلله هنوز بیکار نشده بودم اما الان که به لطف یه سری ها کلا رفتم رو هوا،بیشتر سر میزنم و مطالعه میکنم و ماشالله به هر جا سر میزنم اسم استاد عزیزم استاد غزال (البته با نام کاربری غزال)رو مشاهده میکنم،البته جسارت نباشه به دیگر اساتید،چون من خیلی آشنایی ندارم و از همین جا از تک تکشون تشکر و قدر دانی میکنم که عاشقانه و دلسوزانه به داد کسایی مثل من که عاشق این رشته هستیم می رسند و خستگی ناپذیرند.و اینو میگفتم که ماشالله هر جا میرم اسم این استاد عزیزم رو میبینم که همینجور خالصانه و صمیمانه و پدرانه آموزش دادند و از هر چیزی به سادگی نگذشته اند و برای همه حتی مبتدیان زمان گذاشته اند و گره از مشکلشان باز کرده اند.استاد عزیزم از همینجا برای شما آرزوی موفقیت و سربلندی دارم و امیدوارم در رکاب شما الکترونیک رو بیاموزم و همیشه سپاسگذار شما باشم.
سپاس

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,843
TEHRAN
با سلام و احترام به استاد بزرگ الکترونیک و عرض ادب

جناب کمالی عزیز گزافه و جسارت بواسطه خوشحالی . برادری . علاقه . ارادت و ...و...و نگرانی باعث میشه همه معقولات رو نادیده بگیری و یک کلمه یادآور بشی
چون میتونه سکوی پرتاب بسیار عالی برای جنابعالی و یا خدای ناکرده همون نگرانیها که خودتون قبلا بهشون بارها اشاره کردین منجر بشه

. منو برآن داشت ( بازم یاد آور بشم ) از آنجایی که شروع اول هست همه جوانب حتما دیده شده تا با شروع (اعتبار . ارزش .سطوح (مبتدی تا پیشرفت ) . امکانات ارتباطی .مدیریت زمان . امکانات تدریس تئوری . امکانات ابزاری . در هنگام تدریس از ابتدایی ترین تا نیازهای بروز از قطعات ( قطعات الکترونیکی لازم برای کاری های عملی حین تدریس برای قابل هضم کردن مطالب برای همه سطوح .امثال آموزشهای قبلی جنابعالی ) تا ابزار سنجش ( انواع مختلف ) . انتخاب تیم کمکی و حتی نایب و جایگزین اول برای پر کردن کلاسهای احتمالی درنبود جنابعالی ( شرایط خواص احتمالی )

انتخاب و کمک های حضوری در کنار جنابعالی ( برای هماهنگی ( هماهنگ کننده) . منشی . تدارکات ( فردی دم دست کار بلد ) وتوان آماده سازی همه امکانات .تصویری (ضبط) صوتی . تایپی . یاآور و تفویض کارهای غیر ضرور و امکان دار به غیر . برای آزادی عمل بیشتر شما در کار مهم ترو اصلی ( تقریبا یک منشی با حقوق و جوابگوی فعال )
( حتی اگر کارهای اشاره شده . دیده نشده باشه .با نبود یک منشی خساراتی خدای ناکرده به شما متوجه خواهد شد)

و خیلی از ابعاد و جهات دیگر که با دید وسیع شما از قلم نمی افته

بازم عرض میکنم : مبادا و دلسوزی و خواستن و نگران شدن بواسطه محبت و ارادت سبب جسارت و دخالت گردید
میدونم درکتون بالاست درکم میکنید و جسارت تلقی نمیشه و فقط ارادت و خیر خواهی

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,763
با سلام و احترام به استاد بزرگ الکترونیک و عرض ادب

جناب کمالی عزیز گزافه و جسارت بواسطه خوشحالی . برادری . علاقه . ارادت و ...و...و نگرانی باعث میشه همه معقولات رو نادیده بگیری و یک کلمه یادآور بشی
چون میتونه سکوی پرتاب بسیار عالی برای جنابعالی و یا خدای ناکرده همون نگرانیها که خودتون قبلا بهشون بارها اشاره کردین منجر بشه

. منو برآن داشت ( بازم یاد آور بشم ) از آنجایی که شروع اول هست همه جوانب حتما دیده شده تا با شروع (اعتبار . ارزش .سطوح (مبتدی تا پیشرفت ) . امکانات ارتباطی .مدیریت زمان . امکانات تدریس تئوری . امکانات ابزاری . در هنگام تدریس از ابتدایی ترین تا نیازهای بروز از قطعات ( قطعات الکترونیکی لازم برای کاری های عملی حین تدریس برای قابل هضم کردن مطالب برای همه سطوح .امثال آموزشهای قبلی جنابعالی ) تا ابزار سنجش ( انواع مختلف ) . انتخاب تیم کمکی و حتی نایب و جایگزین اول برای پر کردن کلاسهای احتمالی درنبود جنابعالی ( شرایط خواص احتمالی )

انتخاب و کمک های حضوری در کنار جنابعالی ( برای هماهنگی ( هماهنگ کننده) . منشی . تدارکات ( فردی دم دست کار بلد ) وتوان آماده سازی همه امکانات .تصویری (ضبط) صوتی . تایپی . یاآور و تفویض کارهای غیر ضرور و امکان دار به غیر . برای آزادی عمل بیشتر شما در کار مهم ترو اصلی ( تقریبا یک منشی با حقوق و جوابگوی فعال )
( حتی اگر کارهای اشاره شده . دیده نشده باشه .با نبود یک منشی خساراتی خدای ناکرده به شما متوجه خواهد شد)

و خیلی از ابعاد و جهات دیگر که با دید وسیع شما از قلم نمی افته

بازم عرض میکنم : مبادا و دلسوزی و خواستن و نگران شدن بواسطه محبت و ارادت سبب جسارت و دخالت گردید
میدونم درکتون بالاست درکم میکنید و جسارت تلقی نمیشه و فقط ارادت و خیر خواهی

درود بر شما

حضرت عالی که عزیز و سرورید و بر نیت خیر مرقومه ، شک و شبهه ای وارد نیست ، اما نقد خصمانه نارفیق نیز ، مفید وموثر و ارزنده است چه رسد به حضرت دوست.

بویژه که به نکات ارزشمندی اشاره فرمودید و کمک شایان توجهی در پیشبرد هدف خواهد داشت اما در شرایطی که بدلایل معلوم و مشخص عمده علاقمندان ، باوجود تعجیل شدید ، تاخیر مقصود را تحمل میفرمایند تا با افزایش تعداد علاقمندان ، کاهش شدید هزینه های معمول میسر و محقق گردد ، چاره ای جز حذف بسیاری از هزینه ها وجود ندارد و البته به نحوی که خللی بر محصول وارد نسازد و با تلاش بیشتر جبران گردد.

بعبارت دیگر اگر انجام اموری با تیم ۱۰ نفره ظرف یکروز انجام پذیرد ، قطعا با تیم دو نفره در مدت دو یا سه هفته عملی خواهد شد و اگرچه هزینه های هر دو شیوه یکسان است اما استفاده از خدمات رایگان در روش دوم عملی گردیده و کاهش قابل توجه هزینه ها را به همراه دارد.

از توجه بزرگوارانه و عنایت سخاوتمندانه آن سرور گرامی و گرانقدر بینهایت سپاسگزارم .

آخرین ویرایش:

karim.aghaee

کاربر vip
کاربر
2019-08-29
4
2
سلام استاد عزیز من هم خوشحال میشم درخدمتتون لاشم ۰۹۱۲۵۹۰۰۶۳۳ سید کریم کوچکی اقایی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غزال

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,763
سلام استاد عزیز من هم خوشحال میشم درخدمتتون لاشم ۰۹۱۲۵۹۰۰۶۳۳ سید کریم کوچکی اقایی

درود
لطفا مشخصات مورد اشاره پست ۱ را بشماره 09389154451 پیامک فرمایید.

ضمنا برخی از علاقمندان با این استنباط که شماره تلفن ارسال کننده پیامک قابل تشخیص است شماره تلفن را در متن پیامک ذکر نفرمودند که موجب بروز مشکلاتی شده .

لذا لطفا مشخصات مورد اشاره پست ۱ ازجمله شماره تلفن همراه خود را حتما در متن پیامک ارسال فرمایید. ( موارد گذشته اصلاح شده و نیاز نیست )

و البته ارسال توضیحات بیشتر ازجمله نام کاربری ، مفید است اما الزامی نیست و اختیاری است.

سپاس

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا