آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

اخبار: شروع ثبت نام کلاس های آموزش الکترونیک استاد غزال

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,729
استاد به نظر منم میشه از کلیپ های اماده که تو یوتیوب هست حالا یا به زبان فارسی یا انگلیسی مثل اموزش تست قطعات با مولتی متر که توضیح میدن و شما روشون جاهایی که لازمه و در فیلم نگفته رو توضیح بدید تا کمی از حجم توضیحات کم بشه

درود

نیاز نیست از فیلم ها و روش هایی که منتشر شده استفاده کنیم
خصوصا همانطورکه من روش تست قطعات را حفظ نمیکنم شما هم در صورت تسلط نسبی بسادگی میتونین حتی روش تست قطعاتی که در آینده هم ظهور میکنه پیدا کنین .

روش تست دیگران ممکنه قابل اعتماد نباشه اما تستی که خودتون بر پایه قواعدی مشخص کردین قابل تردید نیست.

گاهی بصورت شانسی می ببنن اگه فلان نقطه دارای فلان اهم باشه اون قطعه سالمه
اما این روش دیناری ارزش نداره چون نمیدونیم بر پایه قاعده و قانونی هست یا نه و لذا ممکنه اون شرایط در قطعاتی وجود داشته باشه ولی سالم نباشه.

خواهیم دید بجای آنکه جستجو کنید مثلا نحوه تست کوپلر چیه باید عملکرد و طرز کار کوپلر را جستجو کنی که اولا بسادگی قابل دسترس هست و ثانیا در منابع معتبر ، قابل اعتماده
حالا بر پایه عملکردش ، خودت روش تست را پیدا میکنی و لذا چرا حفظ کنی و یا از بین روش های مختلف انتخاب کنی ؟

عملکرد قطعات در تمام منابع یکسانه اما روش های تست که منتشر میشه متفاوت و غیرقابل اطمینان است

پس ایده آلترین راه اینه که از طریق منبع معتبر و یا دیتاشیت بسادگی با عملکرد قطعات آشنا بشی و با روش خودت عملکرد قطعه رو آزمایش کنی که فوق العاده ساده است.
ضمنا در صورت اطلاع از عملکرد قطعات قادر به ارزیابی روش های تست هم هستی و میدونی کدوم روش پاسخ درستی میده

سپاس

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,729
انگیزه اصلی شرکت من و امثال من در این کلاس هم همین هست که شما فرمودین. چون طبق فرمایش شما اکثر ثبت نام کنندگان در کلاس شما -از جمله خودم- افرادی هستند که تحصیلات دانشگاهی و تکمیلی دارند و همین موضوع نشون میده که اکثر ما در درک عملی مباحث دچار ضعفیم و با مشهاده شیوه تحلیل شما از مدارات، اشتیاق زیادی برای فراگیری عملی علم الکترونیک پیدا کردیم. استاد بی صبرانه منتظریم تا بتونیم در رکاب شما وارد دنیای جذاب الکترونیک عملی بشیم. ما تا حالا در مباحث علمیش غرق شده بودیم. امیدوارم بتونیم با تلفیق مباحث علمی و عملی به نقطه خوبی در درک الکترونیک برسیم.

درود

اتفاقا یکی از دغدغه های من علاقمندانی مانند شما و آقا مهران است که البته تعداد بسیار کمی هستید ولی به تسلط قابل قبولی رسیدید و کمترین بهره را از کلاس ها میبرید که صرفنظر از میزان هوش و استعداد ، با تلاش زیادی با قسمت اعظم روش های من آشنا هستید و تفاوت مهارت من و شما ، خیلی ناچیز شده.

و برخلاف انتظار بیش از دیگران اظهار لطف و عنایت دارید که البته همیشه همینطوره بوده و کسی که یک جمله کم داشته بسیار بیش از کسانی که هزار جمله نیاز داشتن قدردانی میکنن و برای یک جمله بسیار بیش از دیگران قدردانی میکنن .

بهمین علت می بینیم کسانی که در قبال اطلاعات رایگانی که گرفتن فحاشی و توهین هم میکنن بدون شک نزدیک به صفر کیلومتر هستن
البته عگسش صادق نیست یعنی هر کسی که صفر کیلومتره لزوما ناسپاس نیست و بسیارانی با اظهار لطف غیر عادی و بسیار بیش از حد خود ، شدت شرمندگی را غیر قابل تحمل میکنن .

در هر صورت امیدوارم ضعف و کمبود ناچیز شما ارزش همراهی با کلاس ها رو داشته باشه .

سپاس

مجید89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-14
799
4,105
شمال
درود

اتفاقا یکی از دغدغه های من علاقمندانی مانند شما و آقا مهران است که البته تعداد بسیار کمی هستید ولی به تسلط قابل قبولی رسیدید و کمترین بهره را از کلاس ها میبرید که صرفنظر از میزان هوش و استعداد ، با تلاش زیادی با قسمت اعظم روش های من آشنا هستید و تفاوت مهارت من و شما ، خیلی ناچیز شده.

و برخلاف انتظار بیش از دیگران اظهار لطف و عنایت دارید که البته همیشه همینطوره بوده و کسی که یک جمله کم داشته بسیار بیش از کسانی که هزار جمله نیاز داشتن قدردانی میکنن و برای یک جمله بسیار بیش از دیگران قدردانی میکنن .

بهمین علت می بینیم کسانی که در قبال اطلاعات رایگانی که گرفتن فحاشی و توهین هم میکنن بدون شک نزدیک به صفر کیلومتر هستن
البته عگسش صادق نیست یعنی هر کسی که صفر کیلومتره لزوما ناسپاس نیست و بسیارانی با اظهار لطف غیر عادی و بسیار بیش از حد خود ، شدت شرمندگی را غیر قابل تحمل میکنن .

در هر صورت امیدوارم ضعف و کمبود ناچیز شما ارزش همراهی با کلاس ها رو داشته باشه .

سپاس
هرچند در فرمایشات شما اغراق زیادی نسبت به بنده وجود داره و بسیار شکسته نفسی میفرمایید اما همین امر سبب انگیزه مضاعف برای بنده میشه تا با تلاش بیشتر، شرمنده شما نشیم و ضمناً مایه امید و مباهات شما هم بشیم و لااقل این تصور در ذهنتون متبادر نشه که زحماتتون به هدر رفته.

shadi2

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
کاربر
درود

سپاس
با سلام و درود خدمت استاد غزال عزیز
بنده پیشنهادی داشتم نظر به اینکه برای شروع کلاس منتظر به حدنصاب رسیدن شرکت کنندگان هستین و ممکنه این پروسه زمانبر باشه، اگر مقدور هست برای تیم شما یک سرفصل کلی از برنامه آموزشی ( که قطعا بعدا تغییرات خواهد داشت) رو به عنوان نمونه دوره ارائه بدین و خودتون فرضا ظرفیت کلاس تعیین کنین مثلا 100 نفر و هزینه حدودی که الان دستتون هست که چقد خواهد بود، اینطوری هر کسی میاد میبینه و انگیزه بیشتر برای پر کردن ظرفیت کلاس خواهد بود.
سپاس و درود از زحمات شما و بیصیرانه مشتاق شروع کلاسا

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,729
با سلام و درود خدمت استاد غزال عزیز
بنده پیشنهادی داشتم نظر به اینکه برای شروع کلاس منتظر به حدنصاب رسیدن شرکت کنندگان هستین و ممکنه این پروسه زمانبر باشه، اگر مقدور هست برای تیم شما یک سرفصل کلی از برنامه آموزشی ( که قطعا بعدا تغییرات خواهد داشت) رو به عنوان نمونه دوره ارائه بدین و خودتون فرضا ظرفیت کلاس تعیین کنین مثلا 100 نفر و هزینه حدودی که الان دستتون هست که چقد خواهد بود، اینطوری هر کسی میاد میبینه و انگیزه بیشتر برای پر کردن ظرفیت کلاس خواهد بود.
سپاس و درود از زحمات شما و بیصیرانه مشتاق شروع کلاسا

درود

برای ارزیابی هزینه ها ، من تخصص واطلاعات دقیقی ندارم اما این دوره که با مشکلات و هزینه های سایت و تحمیل حجم مورد نیاز برای ایجاد بخش آموزشگاه و غیره آشنا شدم ، کدورتی که ناشی از خلف وعده های گذشته احساس میکردم بکلی رفع شد و از مسئولین محترم پوزش خواستم .

بعنوان مثال ازآنجاکه بخشی از آموزش ضرورتا بصورت ویویو تقدیم میشه که باید خودم تهیه کنم لذا تلاش کردم ضروری ترین نرم افزار جهت محافظت از فیلم ها را خریداری کنم و لذا به دانشجویان خودم سپردم که بصورت حرفه ای در این زمینه فعالیت میکنن و کوچکترین تردیدی به صداقتشون ندارم ولی اولین مبلغی که شنیدم احساس کردم کرونایی و داغ شدم .

نمیدونم مگه یک نرم افزار در چه زمانی آماده میشه که با مبالغ عجیب و غریبی عرضه میشه .
البته نرم افزار ارزون هم هست ولی مطابق نظر صاحبنظران ، استفاده کردن و نکردنش چندان تفاوتی نداره .

از طرفی احتمالا مطلع هستید که بسیاری از سایت های مشابه بکلی جمع کردن و همین سایت که معتبرترین سایت ایرانی در امور فنی است بسختی حیات خود را حفظ کرده به نحوی که اگر قبلا بدلیل بی خبری از هزینه ها و سود و زیان ها ، سهوا زیان هایی به سایت تحمیل میکردم و با توجه به بزرگواری مسئولین محترم و توجه ویژه به من ، هرگز تذکری نداده بودند و تصور میشده به هر دلیلی قصد دارم مشکل متقاضی را حل کنم که حق عضویت نپرداخته اما اخیرا فرمودند که هزینه سایت قابل تحمل نیست و حتی المقدور اینگونه فایل ها را به نفع متقاضی از سایت دیگری آپلود نکنم .

چون افرادی بدون پرداخت حق عضویت مشکلات خود را مطرح میکردند و ازآنجاکه قادر به آپلود فایل نبودند در سایت دیگری آپلود میکردند و خودم از اون سایت دانلود و سپس اینجا آپلود میکردم .

لذا باوجودیکه اطلاع دقیقی از امور تخصصی و هزینه های سایت ندارم اما بیش از مقدار لازم مطمئن شدم ، هزینه های سایت بسیار سنگینه و از معدود سایت هایی است که تابحال دوام آورده و بسیاری از سایت های مشابه با ظهور تلگرام ورشکست شدن و تعطیل

از سوی دیگر محکمترین سند این حقیقت اینه که حتی قبل از تلگرام یعنی از روز اول نتونسته به احدی از مدیران و مسئولین سایت دیناری بپردازه تا وقت معینی در اختیار سایت باشن و لذا تکلبف شرایط فعلی ناشی از تلگرام مشخصه .
اما اوایل عضویتم تصورم این بود که مسئولین و مدیران حقوقی دریافت میکنن

بنابرین هرچند من اطلاعی از هزینه ها ندارم اما اساسا فعلا قابل برآورد نیست بخصوص که حتی المقدور مترصد استفاده از خدمات رایگان هستم البته با این شرط که موجب کاهش کیفیت نشه و فعلا استاد نکویی بزرگوار بینهایت شرمنده فرمودند و قرار شد ایشان هم در اولین دوره بدون اجرت ، ادیت فیلم ها را بعهده بگیرن

در چنین شرایطی ، برآورد هزینه های احتمالی در حالت های مختلف در یک کتاب هم نمیگنجه
خصوصا که اعلام آمادگی دلیل محکمی برای ثبت نام نیست و فقط تعداد علاقنندان مشخص میشه و هزینه ثبت نام با فرض ثبت نام جملگی علاقمندان برآورد میشه و اگه هزینه ثبت نام قابل تحمل نباشه دراینصورت تعدادی منصرف میشن و به بدهی ها و جبران در دوره بعد موکول میشه .
واگه تعداد انصراف زیاد و غیرقابل تحمل باشه و قابل انتقال به دوره های بعد نباشه دو راه وجود داره که هزینه جدیدی اعلام بشه و یا منتفی بشه.

سپاس

shadi2

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
کاربر
درود

برای ارزیابی هزینه ها ، من تخصص واطلاعات دقیقی ندارم اما این دوره که با مشکلات و هزینه های سایت و تحمیل حجم مورد نیاز برای ایجاد بخش آموزشگاه و غیره آشنا شدم ، کدورتی که ناشی از خلف وعده های گذشته احساس میکردم بکلی رفع شد و از مسئولین محترم پوزش خواستم .

بعنوان مثال ازآنجاکه بخشی از آموزش ضرورتا بصورت ویویو تقدیم میشه که باید خودم تهیه کنم لذا تلاش کردم ضروری ترین نرم افزار جهت محافظت از فیلم ها را خریداری کنم و لذا به دانشجویان خودم سپردم که بصورت حرفه ای در این زمینه فعالیت میکنن و کوچکترین تردیدی به صداقتشون ندارم ولی اولین مبلغی که شنیدم احساس کردم کرونایی و داغ شدم .

نمیدونم مگه یک نرم افزار در چه زمانی آماده میشه که با مبالغ عجیب و غریبی عرضه میشه .
البته نرم افزار ارزون هم هست ولی مطابق نظر صاحبنظران ، استفاده کردن و نکردنش چندان تفاوتی نداره .

از طرفی احتمالا مطلع هستید که بسیاری از سایت های مشابه بکلی جمع کردن و همین سایت که معتبرترین سایت ایرانی در امور فنی است بسختی حیات خود را حفظ کرده به نحوی که اگر قبلا بدلیل بی خبری از هزینه ها و سود و زیان ها ، سهوا زیان هایی به سایت تحمیل میکردم و با توجه به بزرگواری مسئولین محترم و توجه ویژه به من ، هرگز تذکری نداده بودند و تصور میشده به هر دلیلی قصد دارم مشکل متقاضی را حل کنم که حق عضویت نپرداخته اما اخیرا فرمودند که هزینه سایت قابل تحمل نیست و حتی المقدور اینگونه فایل ها را به نفع متقاضی از سایت دیگری آپلود نکنم .

چون افرادی بدون پرداخت حق عضویت مشکلات خود را مطرح میکردند و ازآنجاکه قادر به آپلود فایل نبودند در سایت دیگری آپلود میکردند و خودم از اون سایت دانلود و سپس اینجا آپلود میکردم .

لذا باوجودیکه اطلاع دقیقی از امور تخصصی و هزینه های سایت ندارم اما بیش از مقدار لازم مطمئن شدم ، هزینه های سایت بسیار سنگینه و از معدود سایت هایی است که تابحال دوام آورده و بسیاری از سایت های مشابه با ظهور تلگرام ورشکست شدن و تعطیل

از سوی دیگر محکمترین سند این حقیقت اینه که حتی قبل از تلگرام یعنی از روز اول نتونسته به احدی از مدیران و مسئولین سایت دیناری بپردازه تا وقت معینی در اختیار سایت باشن و لذا تکلبف شرایط فعلی ناشی از تلگرام مشخصه .

بنابرین هرچند من اطلاعی از هزینه ها ندارم اما اساسا فعلا قابل برآورد نیست بخصوص که حتی المقدور مترصد استفاده از خدمات رایگان هستم البته با این شرط که موجب کاهش کیفیت نشه و فعلا استاد نکویی بزرگوار بینهایت شرمنده فرمودند و قرار شد ایشان هم در اولین دوره بدون اجرت ، ادیت فیلم ها را بعهده بگیرن

در چنین شرایطی ، برآورد هزینه های احتمالی در حالت های مختلف در یک کتاب هم نمیگنجه
خصوصا که اعلام آمادگی دلیل محکمی برای ثبت نام نیست و فقط تعداد علاقنندان مشخص میشه و هزینه ثبت نام با فرض ثبت نام جملگی علاقمندان برآورد میشه و اگه هزینه ثبت نام قابل تحمل نباشه دراینصورت تعدادی منصرف میشن و به بدهی ها و جبران در دوره بعد موکول میشه .
واگه تعداد انصراف زیاد و غیرقابل تحمل باشه و قابل انتقال به دوره های بعد نباشه دو راه وجود داره که هزینه جدیدی اعلام بشه و یا منتفی بشه.

سپاس

بسیار سپاسگزارم بابت وقتی که میذارین و کامل پاسخ میدین، انشالله که مشکلات برطرف بشه و ما هم از علم و دانش شما بی بهره نمونیم و
کاش حداقل تو بنر سایت تبلیغ این دوره بشه که هر کاربری وارد میشه عنوانش به چشم بیاد و در صورت نیاز اعلام شرکت کنه.
باز هم ممنونم، بی صیرانه منتظریم

شهریآر

کاربر
2019-09-09
53
268
38
کرج
درود

سپاس

استاد عزیز جا دارد خسته نباشید خدمت شما و دیگر مدیران زحمت کش انجمن عرض نمایم
خیلی ممنون که کاملا شفاف مشکلات رو عنوان نمودید ولی جسارتا مگر هزینه ها چقدر سنگین میباشد که این تعداد از کاربران که شدیدا مشتاق میباشند و قطعا به مرور اضافه خواهند گشت پاسخگو نمیباشد؟
بنده تصور میکنم با توجه به اشتیاق و تمایل کاربران و کیفیت و بازدهی که حین کلاسها مشخص تر خواهد گردید فقط کافیست استارت خورده شود و کاربران با شیوه کار آشنا گردند
مطمعنا خودش بالاترین تبلیغ میباشد و کاربران بسیار بیشتری را جذب خواهد نمود

ضمن اینکه با کوچکترین سرچ متوجه خواهید شد حداقل هزینه آموزش در آموزشگاههایی که در جای جای نت در حال تبلیغ و آموزش میباشند چقدر میباشد
یعنی حداقل دو میلیون تومان هزینه آموزش فقط برای تایم دو هفته
اون هم بدون هیچ گونه ضمانت و یا شناخت قبلی از اساتید اکثر کاربران مانند خود بنده در اینگونه کلاسها شرکت کرده ایم و نتیجه رو هم میدونیم

در صورتی که اینگونه که از آموزشها و شگرد کاری شما که در جای جای انجمن پیداست همچنین نویدی که از صحبتها شما متوجه شدم
سیستم آموزش شما کلا متفاوت خواهد بود و تصمیم دارید از الفبای الکترونیک تا به آخر رو آموزش دهید
با توجه به کیفیت کار و زحمتی که بابت آموزش کشیده میشود و با توجه به شناختی که نسبت به انجمن و شیوه تدریس شما داریم

و حال با توجه به درخواستهای مکرر و اشتیاق به فراگیری کاربران که قطعا تعداد قابل توجهی خواهند بود مگر هزینه های سایت چقدر میباشد که میفرمایید ممکنه قابل جبران نباشه ؟

البته امیدوارم از صحبت بنده دلخور نگردید و به حساب فضولی نزنید
خودم همان روز اول ثبت نام کردم و لحظه شماری میکنم که سریعتر از کلاسها بهره ببرم
به هر حال امیدوارم تعداد کاربران سریعتر به حد نصاب برسد و مشکلات نیز مرتفع گردد و متشکرم

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,729
استاد عزیز جا دارد خسته نباشید خدمت شما و دیگر مدیران زحمت کش انجمن عرض نمایم
خیلی ممنون که کاملا شفاف مشکلات رو عنوان نمودید ولی جسارتا مگر هزینه ها چقدر سنگین میباشد که این تعداد از کاربران که شدیدا مشتاق میباشند و قطعا به مرور اضافه خواهند گشت پاسخگو نمیباشد؟
بنده تصور میکنم با توجه به اشتیاق و تمایل کاربران و کیفیت و بازدهی که حین کلاسها مشخص تر خواهد گردید فقط کافیست استارت خورده شود و کاربران با شیوه کار آشنا گردند
مطمعنا خودش بالاترین تبلیغ میباشد و کاربران بسیار بیشتری را جذب خواهد نمود

ضمن اینکه با کوچکترین سرچ متوجه خواهید شد حداقل هزینه آموزش در آموزشگاههایی که در جای جای نت در حال تبلیغ و آموزش میباشند چقدر میباشد
یعنی حداقل دو میلیون تومان هزینه آموزش فقط برای تایم دو هفته
اون هم بدون هیچ گونه ضمانت و یا شناخت قبلی از اساتید اکثر کاربران مانند خود بنده در اینگونه کلاسها شرکت کرده ایم و نتیجه رو هم میدونیم

در صورتی که اینگونه که از آموزشها و شگرد کاری شما که در جای جای انجمن پیداست همچنین نویدی که از صحبتها شما متوجه شدم
سیستم آموزش شما کلا متفاوت خواهد بود و تصمیم دارید از الفبای الکترونیک تا به آخر رو آموزش دهید
با توجه به کیفیت کار و زحمتی که بابت آموزش کشیده میشود و با توجه به شناختی که نسبت به انجمن و شیوه تدریس شما داریم

و حال با توجه به درخواستهای مکرر و اشتیاق به فراگیری کاربران که قطعا تعداد قابل توجهی خواهند بود مگر هزینه های سایت چقدر میباشد که میفرمایید ممکنه قابل جبران نباشه ؟

البته امیدوارم از صحبت بنده دلخور نگردید و به حساب فضولی نزنید
خودم همان روز اول ثبت نام کردم و لحظه شماری میکنم که سریعتر از کلاسها بهره ببرم
به هر حال امیدوارم تعداد کاربران سریعتر به حد نصاب برسد و مشکلات نیز مرتفع گردد و متشکرم

درود

در پست قبل به تفصیل اشاره کردم که هزینه ها با توجه به اینکه از لطف بی سابقه مسئولین محترم سایت و حتی المقدور از امکانات رایگان یا کم بهاء بهره مند میشیم و از طرفی شاهد هستید که من بی وقفه در خدمت انجمن بودم و به همین دلیل بزرگواری بیشتری نسبت بمن داشته و دارند لذا قدری هم پا را بیشتر از گلیم دراز کردم و انتظار عنایت ویژه ای داشتم و الحق شرمنده فرمودند تا هزینه ها کمتر از آموزشگاه ها باشه

البته مسئولین محترم بدرستی فرمودند حتما بدلیل شکستن قیمت ها دردسرهایی از ناحیه آموزشگاه ها ایجاد میشه اما به هر حال کلیه این مشکلات را تقبل فرمودند تا انشاا.. مبلغی بشه که هیچیک از علاقمندان از نظر هزینه با مشکلی مواجه نشوند .

لذا با توجه به اینکه در این دوره که بیشترین فشار مالی رو تحمل میکنه حتی المقدور هزینه بخشی از امور را نمیپردازیم لذا اینکه هزینه ، کمتر از آموزشگاه ها میشه تردیدی نیست اما باز هم اصرار دارم مبلغ ثبت نام تا حد امکان پایین بیاد که کلیه علاقمندان قادر به تامین آن باشند .

چون هدف اصلی ، منافع اقتصادی نیست وگرنه با مبلغ متعارف چنانچه یک چهارم هم ثبت نام کنند
اولا احتمالا سودی خواهد داشت
ثانیا بدلیل کاهش اعضا ، قطعا حجم فایل هایی که برای رفع ابهامات مبادله و رد و بدل میشه بسیار کمتر خواهد شد و هزینه کمتری به سایت تحمیل میکنه

ثالثا مزاحمتی از ناحیه آموزشگاه ها ندارند و از دشمنی ها در امان هستند
و دهها مزیت دیگری که از یکطرف هزینه سایت کم میشه و از سوی دیگر مبالغ دریافتی بیشتر میشه

و به همین دلایل حقیقتا تصمیم بزرگوارانه و قابل ستایشی اتخاذ فرمودند .

ضمنا تا جایی که مطلعم آموزشگاه ها حتی برای یکدستگاه مثلا اینورتر و حتی چند سال قبل هم بیش از دو میلیون دریافت میکردند و با اینحال فقط اصطلاحات غلمبه و بی فایده تحویل میدادند که حقیقتا مطالب ناچیزی که در مدت کوتاهی در بخش جوشکاری مطرح کردم و بدلایلی متوقف کردم همین اطلاعات ناچیز که مطرح کردم بنابه اظهارات علاقمندانی که قبلا در آموزشگاه ها ، آموزش دیده بودند و با پیام خصوصی و برخی از آنها در تاپیک ها اعلام فرمودند لااقل صد برابر ارزشمندتر و مفیدتر از آموزشگاه ها بوده .
بطوریکه تاکید داشتند درواقع مبلغ کلانی پرداختن که وقتشان تلف شود خصوصا که ناگزیر به پرداخت هزینه هتل و غیره هم بودند و با تمام وجود افسوس می خوردند ایکاش در ابتدای آموزش مطلع میشدند که آموزش بی ثمری است تا لااقل هزینه هتل نپردازند و از وقت خود هم استفاده مفیدی می کردند .

لذا هر چند نمیتونم قول قاطعی بدم و مبلغی مشخص کنم و مبلغی هم که فرمودید واقعی نیست و البته رسم و عرف رایج و معمول هم همینه که توی سر مال بزنیم اما استثنائا خودمم همین هدفو دارم و با تمام قدرت و همگام با شما تلاش میکنم که هزینه ثبت نام تا حد امکان غیرواقعی تر بشه

سپاس

آخرین ویرایش:

amir*as

کاربر vip
کاربر
2020-03-07
123
231
با سلام خدمت استادغزال به پیروبیانات شهریار عزیز عرض کنم که بله آموزشگاهها بابت کلاسهاشون قیمت های بالایی دریافت می کنند اینم درنظربگیرید که خیلی از کسانی که مشتاق یادگرفتن هستند به خاطر هزینه بالاازشرکت در این گونه کلاسها صرف نظرمی کنند این ازاین درثانی اگر علاقه مندان به یادگیری در فضای مجازی ازآن استقبال کنندمیدانید که محدودیت حجم ندارد وتعدادشرکت کنندگان بی نهایت خواهدبودومسلماهرچه تعدادبیشتردرآمدبالاتر و هرچه قیمت بالاترمشتری کم ترالبته استادغزال خودشان هم مدرس بی نظیری هستند هم درک بسیارعالیی از موضوعات خارج الکترونیک دارندودرآخرعرضم اینکه استادهرمبلغی که تعیین کنند می ارزدمنتهابایددرنظرداشت مشتاقانی درنقاط دوردست کشورهستندکه شاید نتونندهرمبلغی رو پرداخت نمایندباتشکر ازهمه سروران واستاد عزیزغزال.

آخرین ویرایش:

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,686
10,169
گنبد کاووس
ضمن تشکر از جملگی همکاران و مدیران مربوطه
بحث کلاسها داره جالب میشه

لطفا به این تاپیک نگاهی بیندازید که حدودا دو سال پیش ایجاد شده تا از کیفیت واقعی آموزشگاهها و هزینه های جاری کاملا باخبر گردید بعدا روزی صد مرتبه دعا به جان امثال استاد غزال و مدیران محترم این سایت نمایید که....
البته بهتره خودتون از نزدیک ببینید و قضاوت نمایید

https://www.irantk.ir/threads/-ECU-در-تهران

ادرس بالایی ایراد داشت در پایین اصلاح کردم
خدمت شما:

https://www.irantk.ir/threads/10261...شکده-های-باکیفیت-و-معتبر-تعمیرات-ECU-در-تهران

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا