انجمن تعمیرکاران ایران

tamirkaran forum

ارتباط با ما

ارسالات جدید صندوق پستی آخرین پست های تشکر شده تاپیک های مشترک شده چارت مدیران تبلیغات بازارچه عضویت ویژه اطلاعات آی سی های تغذیه دیتاشیت قطعات الکترونیک محاسبه مقاومت الکترونیک

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه

بازارچه سخت افزار
بازارچه سخت افزار
تکشو
آخرین ارسالات انجمن ( ارسالات جدید بدون نیاز به رفرش صفحه، در بالای لیست اضافه می شوند )

Advanced Last Posts

ارسال کننده پست عنوان تاپیک زمان ارسال بخش اصلی تاپیک
    بخش مربوط به مادربرد کامپیوترهای رومیزی | PC Mainboard
    00:11
    فن زدن و خاموش شدن مادربرد ایسوس p8h61 usb3 بعد از چند ثانیه
    novin_co
    انواع اسپیکر | All speakers
    00:09
    نداشتن صدا در اسپیگر mingo
    khelane
    مدارات آمپلی فایر و پری آملی فایر
    23:53
    داشتن ١٢ ولت روي پايه ريموت امپلي مونو concord مدل black power
    Mohsenaux
    بخش تعمیرات پخش های ماشین | Car Audio Repair Advise and Guide
    23:44
    کمک در مورد فلش خور کردن ضبط پایونیر 3850
    Mohsenaux
    تجربیات همکاران در تعمیرات آمپلی فایرها
    23:44
    نظرخواهی در رابطه با دو ترانزیستور قدرت صوتی آمپلی فایر
    habbib
    ایسر | acer
    23:31
    مشکل دیر روشن و دیرخاموش شدن لپتاپ ایسر Aspire E1-572G
    khelane
    بخش تعميرات ال سي دي هاي ال جي | LG
    23:00
    روی لوگو ماندن تلویریون ال جی ال ای دی 49LJ52700GI
    ask
    22:57
    مشکل مجیک ریموت
    ask
    بخش تعميرات تلويزيون هاي پارس | PARS
    21:39
    |قطع وصل کردن تصویر GRUNDIG CUC2003
    majid parsa
    بخش تعميرات ال سي دي هاي سامسونگ | SAMSUNG
    21:27
    عدم شناسایی فلش مموری در تلویزیون سامسونگ UA32M4850
    nccnejati
    ایسوس | ASUS
    21:10
    سوییچ نشدن asus h81m-c
    سای را
    21:05
    تلویزیون ال ای دی سامسونگ 48 اینچ مدل ua48H6390 صدا دارد تصویر ندارد
    نیک اندیش
    اچ پی/کامپک | HP/COMPAQ
    21:00
    خرابی رم آنبرد لپتاپ hp
    سای را
    بخش تعمیر تلفن های بيسيم | Wireless Phones Repair Guide
    20:58
    فایل ایپرام تلفن های پاناسونیک
    نوریه
    ایسوس | ASUS
    20:17
    فایل بایوس مادربردهای ASUS
    behnam021
    بخش تعمیرات دستگاههای ماینر miner
    20:01
    نداشتن ولتاژ خروجی در پاور
    protamir
    19:58
    مشکل خروجی پاور t2t بعد از تعویض ماسفت
    protamir
    19:57
    پاور کانن 2600 وات
    protamir
    19:53
    خرابی پاور زیر بارm21
    protamir
    منابع تغذیه | Power Supplies
    19:48
    افت ولتاژ منبع تغذیه 12 ولت 20 آمپر
    protamir
    19:47
    دلیل بالا بودن ولتاژ خروجی پاور سویچینگ
    protamir
    بخش مربوط به پاور | Power Supply
    19:46
    افزایش ولتاژ 12 ولت و 5 ولت در پاور گرین 530AB
    protamir
    19:46
    منبع تغزیه گیرنده دیجیتال ولتاژ ندارد
    protamir
    19:16
    مانیتور lg w2061tq بعد از دوثانیه نورصفحه میره ولی تصویرداریم
    majid parsa
    ترانسفورماتور | Transformer
    19:13
    ترانس
    ali m.g
    درایور و فریم ورها
    19:00
    دامپ (فلش ) مودم های ZyXEL - (در این تاپیک به هیچ عنوان درخواست نکنید)
    A R A S H
    انواع آیفون (درب بازکن) های صوتی و تصویری
    18:53
    فایل فلش آیفون تصویری تکنوتل TP-480M
    A R A S H
    18:49
    فایل فلش آیفون تصویری الکتروپیک ElectroPeyk 592-MTV1
    A R A S H
    18:45
    فایل فلش آیفون تصویری آلدو ALDO V-424(M)
    A R A S H
    بخش تعميرات مانيتورهاي ال سي دي سامسونگ
    18:34
    روشن و خاموش شدن مانیتور w1953se
    davood4000
    18:26
    فایل فلش آیفون تصویری الکتروپیک 889-CV5M
    A R A S H
    بخش تعمیرات پخش های ماشین | Car Audio Repair Advise and Guide
    18:22
    پیدا کردن و خرید ماژول پخش وینکا
    tuning_shop
    18:02
    فایل فلش ایفون تصویری ELECTROPEYK MODEL 1286-353p
    A R A S H
    دستگاههای اندازه گیری و آزمایشگاهی
    17:36
    مرجع تعمیر برد دوربین مدار بسته
    alihp1994
    فايل هاي فلش و ايپرام گيرنده هاي ديجيتال DVB-T
    17:27
    فایل های فلش گیرنده های دیجیتال ايکلاس | Flash Dump for ICLASS DVB-T
    majid75t
    تعميرات گیرنده های ستاپ باکس | DVB-T Digital Video Broadcasting-Terrestrial
    16:59
    مشکل روی لگو ماندن گیرنده دنای 801
    rondo
    تقویت کننده های قدرت صوتی | Audio power amplifiers
    15:45
    مشابه ماسفت های mle20و mjd20
    ميلادي
    درخواست فریم ور و فلش انواع مودم
    15:17
    دامب مجرب من فضلكم tp link td-w8961 v3
    haithem74
    مباحث و مشکلات نرم افزاری انواع مودم
    14:47
    دامپ مودم ایرانسل TD-i40 a1
    سای را
    فروشگاه آقای جوزی (jozi)
    14:36
    درخواست پنل وبک لایت و قطعات جانبی...
    bojnourd
    درایور و فریم ورها
    14:33
    فایل فلش dsl-2750u v1
    سای را
    14:13
    کمک در مورد اصلاحیه بک لایت LG مدل 32ls57000
    هومن پارس
    فایل های کمیاب دستگاههای DVR
    13:34
    فایل فلش DVR های 8 کانال
    jac
    تعمیرات کلیه دستگاه های صوتی | Audio Devices repair
    13:25
    روشن نشدن نماشگر امپلی فایر cooler max
    salar9998
    فايل هاي فلش و ايپرام | EEPROM - Memory Dumps
    13:07
    فایل فلش مانیتور سر صندلی طرح لکسوس جدید لمسی مانیتور دومیه
    Pesitacos
    12:42
    مشکل خط عمودی در تلویزیون سامسونگ 48 اینچ
    irana
    دستگاههای اندازه گیری و آزمایشگاهی
    12:35
    شماتیک منبع تغذیه چینی DAZHENG DC POWER SUPPLY PS303D
    iAAwt123
    12:10
    خاموش شدن تصویر بعد از 2 ثانیه در مانیتور سامسونگ 1731bf
    erfanjon74
    مباحث تعمیراتی سایر برندهای تبلت و گوشی
    12:00
    روشن نشدن تبلت اسپارک چینی
    ali hoshmand
    ایسوس | ASUS
    11:32
    تکرار ریست در مادربرد p8h61-m LE R2.0
    سای را
    مباحث و مشکلات نرم افزاری انواع مودم
    11:21
    مشکل مودم GNET AD1504+
    peyman508
    مطالب آموزشی
    11:19
    اتصالات و نحوه پروگرام آی سی WT61P805 در تلویزیون های سامسونگ
    Service Manual
    پاناسونیک | Panasonic
    11:12
    مشکل روشن نشدن فاکس مدل kx-fp 362
    ehsanms
    مدارات الكترونيك | Electronic Circuits
    11:10
    تحلیل و عیب یابی گرداک 952 و یاکسان 701 و 702
    غزال
    آموزش نصب دزدگير اتومبيل | How to Install Car Alarm
    10:51
    نحوه تست ریموت دزدگیر
    javamobira
    مباحث و مقالات آموزشی
    10:39
    تستر ال سی دی و ال ای دی لپ تاپ
    سای را
صفحه 26 از 32 نخستنخست ... 16222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 251 به 260 از 319

موضوع: اخبار: شروع ثبت نام کلاس های آموزش الکترونیک استاد غزال

1. پست شماره 251
    سرپرست مدیران

آفلاین
    Mar 2012
    7,831
    61,698

پیش فرض پاسخ : شروع ثبت نام کلاس های آموزش الکترونیک استاد غزال

شروع ثبت نام کلاس های آموزش الکترونیک استاد غزال نوشته اصلی توسط Poomm شروع ثبت نام کلاس های آموزش الکترونیک استاد غزال
    سلام بر استاد غزال
    تقدیر و تشکر از زحمات که برای بنده و دیگر دوستان می کشید
    آرزو دارم فرصت پیدا کنم و در کلاس های آموزشی شما استاد گرامی شرکت کنم اخ که چه فرصتی پیدا شده افسوس میخورم اگر زمان اجازه شرکت در کلاسهای آموزشی شما رو از من بگیره .
    دوستان تبلیغ نمی‌کنم. بدون شک و دودلی ثبت‌نام کنید
    هر جایی از انجمن جا پای استاد وجود داره و بدون چشم داشت دانش خود رو به اشتراک گذاشتند .و چه ساده و شیرین اموزش دادن .
    آرزو دارم فرصت برای من هم پیدا بشه.
    از درگاه خداوند سلامتی و توفیق روزافزون برای شما استاد غزال گرامی رو خواستارم .دوست دار همیشگی شما
    درود

با تقدیر و تشکر از اینهمه لطف و عنایت
    حقیقتا استقبال علاقمندان باورنکردنی بوده و علاوه بر سرافرازی و سربلندی من ، مایه اطمینان و اعتماد بیشتر مسئولین محترم سایت و به تبع ان حداکثر همراهی گردیده .

فلذا شایسته است از آقای علی اسفندیاری که بانی این دوره گردیدند و چند سال قبل ، پیشنهاد این دوره آموزشی را مطرح فرمودند مراتب تقدیر شایسته و بی انتهای خود را اعلام دارم.

سپاس

2. 13 کاربر از پست مفید غزال سپاس کرده اند .

3. # ADS
    جهت سفارش تبلیغ کلیک کنید

4. پست شماره 252

سلام
    استاد من بی صبرانه منتظر شروع دوره آموزشی هستم.

استاد الکترونیک-استاد اخلاق بسیار عالی هست.من شما را از نزدیک ندیده ام ولی شیفته اخلاقتان شده ام.

ان شاءالله شاگرد خوبی برای شما باشم.

استاد اینجانب به تمام معلم هایم از اول دبستان تا دانشگاه تا هر شخصی که به من خارج از محیط مدرسه چیزی به من

یاد داده همیشه احترامش را داشته و دارم.خدا به همشون اجر عنایت فرماید.

ولی وقتی که شنیدم اولین معلم مدرسه ام بیماری پارکینسون گرفته بسیار متاثر شدم و با توجه به اینکه از فرزندانش

خواستار ملاقاتشات شدم ولی بدلیل وضعیت پدرشان امتناع کردند خیلی ناراحت شدم....

دنیای فانی...دنیای پر درد

استاد سایه تان مستدام
    ویرایش توسط mojtabav : 05-31-2020 در ساعت 14:16

5. 6 کاربر از پست مفید mojtabav سپاس کرده اند .

6. پست شماره 253

شروع ثبت نام کلاس های آموزش الکترونیک استاد غزال نوشته اصلی توسط غزال شروع ثبت نام کلاس های آموزش الکترونیک استاد غزال
    درود

حقیقتا استقبال علاقمندان باورنکردنی بوده و علاوه بر سرافرازی و سربلندی من ، مایه اطمینان و اعتماد بیشتر مسئولین محترم سایت و به تبع ان حداکثر همراهی گردیده .

فلذا شایسته است از آقای علی اسفندیاری که بانی این دوره گردیدند و چند سال قبل ، پیشنهاد این دوره آموزشی را مطرح فرمودند مراتب تقدیر شایسته و بی انتهای خود را اعلام دارم.

سپاس
    با درورد بیکران .
    استاد غزال گرامی بنده در این انجمن تقریبا اکثر پست ها و اموزش های جنابعالی و نکات ریز و درشت مطرح شده از طرف شما را با دقت خوندم.و به نظرم با توجه به تجربه بالای شما در طول زندگی در عرصه های مختلف و همینطور قلم شیواو صبر و متانت خاص جنابعالی،پیشنهاد میکنم شما کتابی از خاطرات شغلی و غیر شغلی خودتون را تدوین کنید و چاپ کنید که قطعا با توجه به نکته بینی و واقع گرایی شما چراغ راه بسیاری خواهد بود‌.

7. 8 کاربر از پست مفید kataag سپاس کرده اند .

8. پست شماره 254
    سرپرست مدیران

آفلاین
    Mar 2012
    7,831
    61,698

شروع ثبت نام کلاس های آموزش الکترونیک استاد غزال نوشته اصلی توسط mojtabav شروع ثبت نام کلاس های آموزش الکترونیک استاد غزال
    سلام
    استاد من بی صبرانه منتظر شروع دوره آموزشی هستم.

استاد الکترونیک-استاد اخلاق بسیار عالی هست.من شما را از نزدیک ندیده ام ولی شیفته اخلاقتان شده ام.

ان شاءالله شاگرد خوبی برای شما باشم.

استاد اینجانب به تمام معلم هایم از اول دبستان تا دانشگاه تا هر شخصی که به من خارج از محیط مدرسه چیزی به من

یاد داده همیشه احترامش را داشته و دارم.خدا به همشون اجر عنایت فرماید.

ولی وقتی که شنیدم اولین معلم مدرسه ام بیماری پارکینسون گرفته بسیار متاثر شدم و با توجه به اینکه از فرزندانش

خواستار ملاقاتشات شدم ولی بدلیل وضعیت پدرشان امتناع کردند خیلی ناراحت شدم....

دنیای فانی...دنیای پر درد

استاد سایه تان مستدام
    درود

با تشکر و تقدیر فراوان
    با بیانات ارزنده شما خاطره فرزندم تداعی شد که ناخواسته و بر خلاف میلم که مطمئن بودم اگه قبل از مدرسه باسواد بشه کلاس های درسی براش کسل کننده میشه و اثر سوء بر تحصیلش میذاره

اما شوربختانه با توجه به نبوغ عجیب و غریب و علاقه به تبلیغ فیلم شهرک الفبا که اصرار داشت براش بخرم ، نهایتا خریدم و با دیدن مکرر این فیلم متاسفانه خودش زودهنگام باسواد شد و اولین بار در ماشینم حروف تابلوی بانک صادرات را خوند و متوجه شدم قادر به خواندن است بنحوی که در ۳ سالگی کتاب های کودکانه را خودش میخوند که باهاش مصاحبه تلویزیونی کردند و از همه شبکه های سراسری و ماهواره ها هم منتشر شد .

به هر شکل ازآنجاکه سوالات ۰عجیبی به ذهنش میرسید که من جوابشو نداشتم مثلا میگفت چرا «(خیار» دوتا « ی » داره ولی یک ی بدون تشدید مینویسن که جوابشو نمیدونستم بعد برای رد پاسخ مخاطب قبلا کلماتی که دو تا ی داره و هر دو را مینویسن حاضر داشت ، خلاصه خیلی میترسیدم مدرسه جنجال درست کنه که همینم شد و باوجودیکه تاکید شدیدی میکردم که معلم هر توهینی کرد حق بی احترامی علیه معلم نداری و باوجودیکه شاگرد اول کلاس بود یکروز بمن زنگ زدند که معلمش از کلاس اخراجش کرده که خودمو رسوندم و اولین جمله فرزندم این بود که من هیچ بی احترامی نکردم فقط سوال کردم جوابشو نمیدونست من موردی که بذهنم میرسید ، گفتم و معلم گفت برام کف زدند و بعد گفتم به این دلیل جوابم درست نبود ولی چیز دیگه به ذهنم نمیرسه که معلم عصبانی شد و اخراجم کرد .

البته خودم یک حال خوبی به معلمش دادم که بخاطر سوال و علم بالا و مفرط ، بچه بسیار با هوشی رو اخراج کرده بود که قطعا تاثیر بدی داره و ممکنه سرنوشت و مسیر زندگی بچه ها رو تغییر بده و عامل ناهنجاری های رفتاری بشه ، البته بی احترامی به معلم لایق مجازاته و اثر بدی نداره و بنفع بچه ها هم هست.

در هر صورت معلم نقش بسیار مهمی در بهبود و یا تشدید ناهنجاری ها داره و لذا باید بیشتر از هر قشری تامین باشه و آرامش داشته باشه تا ناهنجاری ها رو در اموزش بچه ها منعکس نکنه .

ولی در کشور ما همه امور وارونه است ازجمله شرایط مالی و روانی معلمان که در صدر مشکلات کشور قرار داره ، لذا صرفنظر از استثناء توقع آموزش اصولی از معلمان کشور توقع غیرمنصفانه و امری محال است که نتیجه آموزش را قابل تصور میکنه.

فلذا هر گسی تونست باید شخصیت بچه های خودشو بسازه و اگه نتونست شانس بچه ، اینکارو میکنه .

از لطف و عنایت حضرت عالی سپاسگزارم.

9. 11 کاربر از پست مفید غزال سپاس کرده اند .

10. پست شماره 255
    سرپرست مدیران

آفلاین
    Mar 2012
    7,831
    61,698

شروع ثبت نام کلاس های آموزش الکترونیک استاد غزال نوشته اصلی توسط kataag شروع ثبت نام کلاس های آموزش الکترونیک استاد غزال
    با درورد بیکران .
    استاد غزال گرامی بنده در این انجمن تقریبا اکثر پست ها و اموزش های جنابعالی و نکات ریز و درشت مطرح شده از طرف شما را با دقت خوندم.و به نظرم با توجه به تجربه بالای شما در طول زندگی در عرصه های مختلف و همینطور قلم شیواو صبر و متانت خاص جنابعالی،پیشنهاد میکنم شما کتابی از خاطرات شغلی و غیر شغلی خودتون را تدوین کنید و چاپ کنید که قطعا با توجه به نکته بینی و واقع گرایی شما چراغ راه بسیاری خواهد بود‌.
    درود

با تشکر و تقدیر از حسن نظر حضرت عالی
    در خصوص کتاب البته کتاب فنی بسیار مصمم بوده و هستم ولی ازآنجاکه یکی از ویژگی های سرنوشتم صف طویل شداید و باران مشکلات و ناهنجاری هایی است که روی سر من می باره و مجالی باقی نمیگذاره و لذا شاید بیش از ۳۰ سال هست که در حسرت فرصتی جهت تنظیم و تقدیم کتاب فنی هستم .

سپاس

11. 8 کاربر از پست مفید غزال سپاس کرده اند .

12. پست شماره 256

شروع ثبت نام کلاس های آموزش الکترونیک استاد غزال نوشته اصلی توسط غزال شروع ثبت نام کلاس های آموزش الکترونیک استاد غزال
    درود

با تشکر و تقدیر فراوان
    با بیانات ارزنده شما خاطره فرزندم تداعی شد که ناخواسته و بر خلاف میلم که مطمئن بودم اگه قبل از مدرسه باسواد بشه کلاس های درسی براش کسل کننده میشه و اثر سوء بر تحصیلش میذاره

اما شوربختانه با توجه به نبوغ عجیب و غریب و علاقه به تبلیغ فیلم شهرک الفبا که اصرار داشت براش بخرم ، نهایتا خریدم و با دیدن مکرر این فیلم متاسفانه خودش زودهنگام باسواد شد و اولین بار در ماشینم حروف تابلوی بانک صادرات را خوند و متوجه شدم قادر به خواندن است بنحوی که در ۳ سالگی کتاب های کودکانه را خودش میخوند که باهاش مصاحبه تلویزیونی کردند و از همه شبکه های سراسری و ماهواره ها هم منتشر شد .

به هر شکل ازآنجاکه سوالات ۰عجیبی به ذهنش میرسید که من جوابشو نداشتم مثلا میگفت چرا «(خیار» دوتا « ی » داره ولی یک ی بدون تشدید مینویسن که جوابشو نمیدونستم بعد برای رد پاسخ مخاطب قبلا کلماتی که دو تا ی داره و هر دو را مینویسن حاضر داشت ، خلاصه خیلی میترسیدم مدرسه جنجال درست کنه که همینم شد و باوجودیکه تاکید شدیدی میکردم که معلم هر توهینی کرد حق بی احترامی علیه معلم نداری و باوجودیکه شاگرد اول کلاس بود یکروز بمن زنگ زدند که معلمش از کلاس اخراجش کرده که خودمو رسوندم و اولین جمله فرزندم این بود که من هیچ بی احترامی نکردم فقط سوال کردم جوابشو نمیدونست من موردی که بذهنم میرسید ، گفتم و معلم گفت برام کف زدند و بعد گفتم به این دلیل جوابم درست نبود ولی چیز دیگه به ذهنم نمیرسه که معلم عصبانی شد و اخراجم کرد .

البته خودم یک حال خوبی به معلمش دادم که بخاطر سوال و علم بالا و مفرط ، بچه بسیار با هوشی رو اخراج کرده بود که قطعا تاثیر بدی داره و ممکنه سرنوشت و مسیر زندگی بچه ها رو تغییر بده و عامل ناهنجاری های رفتاری بشه ، البته بی احترامی به معلم لایق مجازاته و اثر بدی نداره و بنفع بچه ها هم هست.

در هر صورت معلم نقش بسیار مهمی در بهبود و یا تشدید ناهنجاری ها داره و لذا باید بیشتر از هر قشری تامین باشه و آرامش داشته باشه تا ناهنجاری ها رو در اموزش بچه ها منعکس نکنه .

ولی در کشور ما همه امور وارونه است ازجمله شرایط مالی و روانی معلمان که در صدر مشکلات کشور قرار داره ، لذا صرفنظر از استثناء توقع آموزش اصولی از معلمان کشور توقع غیرمنصفانه و امری محال است که نتیجه آموزش را قابل تصور میکنه.

فلذا هر گسی تونست باید شخصیت بچه های خودشو بسازه و اگه نتونست شانس بچه ، اینکارو میکنه .

از لطف و عنایت حضرت عالی سپاسگزارم.

خداوند شما و خانوادتان را حفظ فرماید...
    گل روی اقامون حضرت بقیت الله اعظم 5 بار صلوات ...

13. 5 کاربر از پست مفید mojtabav سپاس کرده اند .

14. پست شماره 257

درود

سپاس
    با سلام ، من هم مراتب قدردانی و تشکر خودم رو از شما استاد گرامی که قبول زحمت فرمودیت و پیشنهاد این حقیر رو منت گذاشته و قبول کردید را اعلام میدارم البته از تمامی حامیان و مدیران ارشد سایت خصوصا آقای محمودی که شرایط رو برای بهره برداری از این دوره آموزشی فراهم کردن رو قدردانی و تشکر میکنم
    ایجاد بخش ویژه آموزشی با حضور استاد غزال
    http://www.irantk.ir/irantk57706/

تستر باطری لپ تاپ
    http://www.irantk.ir/irantk47298/#post256507
    تستر ال سی دی و ال ای دی لپ تاپ
    http://www.irantk.ir/irantk47297/

15. 7 کاربر از پست مفید ali_esf سپاس کرده اند .

16. پست شماره 258

استاد یک سوال کلاس شما به چه صورتی هست و هزینه اش به چه صورت هست ؟

17. کاربر روبرو از پست مفید 2319138 سپاس کرده است .

18. پست شماره 259
    سرپرست مدیران

آفلاین
    Mar 2012
    7,831
    61,698

شروع ثبت نام کلاس های آموزش الکترونیک استاد غزال نوشته اصلی توسط 2319138 شروع ثبت نام کلاس های آموزش الکترونیک استاد غزال
    استاد یک سوال کلاس شما به چه صورتی هست و هزینه اش به چه صورت هست ؟
    درود

با توجه به پیگیری چند ساله علاقمندان محترم که هر دفعه منجر به موافقت مسئولین محترم گردید اما نهایتا بواسطه مشکلات مالی و هزینه هایی که ریسک سنگینی متوجه سایت میسازد و بدلیل نگرانی از جبران هزینه های دوره آموزشی منتفی میگردید .

معذالک از یکسو پیگیری مستمر و پافشاری مکرر و قابل ستایش علاقمندان عزیز که حقیقتا گران ترین و ارزنده ترین لوح افتخار طول زندگی حقیر بشمار می آید و از دیگر سو ویژگی های کم نظیر و سخاوتمندانه مسئولین محترم که موجبات تقبل ریسک را فراهم ساخت ، مقرر گردید بخشی از هزینه سایت که باید نقدا پرداخت گردد از طریق علاقمندان اولین دوره تامین شود یعنی هزینه هایی که پرداخت نقدی آنها الزامی است از طریق ثبت نام اولین دوره تامین میگردد و بنابمراتب هزینه ثبت نام متناسب با تعداد ثبت نام خواهد بود که اگرچه نامشخص است اما گویای این حقیقت است که با توجه به استقبال بینظیر علاقمندان ، بسیار نازلتر از عرف و باورنکردنی خواهد بود .

و هزینه هایی که بصورت بدهی متوجه سایت است از طریق دوره های آتی تامین میگردد بویژه که هزینه های سایت در دوره های اتی بشدت کاهش می یابد .

اهداف این دوره
    این دوره آموزشی بابت آشنایی با الکترونیک در راستای تعمیر دستگاه های الکترونیکی برگزار میگردد بنحوی که بدون نیاز به توانایی تحلیل نسبی در ۹۰٪ از موارد قطعات سوخته داخل مدار شناسایی میگردد و ۱۰٪ باقیمانده نیز با توانایی مختصر و نسبی تحلیل بخش معیوب داخل مدار شناسایی میگردد .
    البته صرفنظر از موارد بسیار نادر و استثنایی که قابل محاسبه نیست و صرفنظر از دستگاه های مینیاتوری مانند موبایل که اندازه قطعات کوچکتر از نوک پروب مولتیمتر است که قطع نظر از مشکلات تعویض ، حتی اندازه گیری و تست قطعات اینگونه بردها با دستگاه های مجهز نیز بسیار دشوار است و مقرون بصرفه نیست.

اگرچه شرایط این دوره بصورت نسبی و تقریبی قابل برآورد است اما مکررا اعلام گردیده که مشخصه های خود را صرفا جهت اطلاع از زمان ثبت نام اعلام میفرمایید تا در زمان ثبت نام از کلیه شرایط دوره از جمله هزینه ثبت نام اطلاع کامل و شفاف و جامعی داشته باشید و لذا اعلام مشخصات بمنزله ثبت نام نیست.

سپاس

این برد شارژ موبایل خودم هست که سعی کردم تعمیر کنم ولی کلافگی نصیبم شد و نهایتا برد تهیه کردم .
    قطعات را در قیاس با انگشتم ملاحظه فرمایید بنحو وحشتناکی ریز و ریزتر از نوک پروب است.

IMG_20200601_162218.jpg
    ویرایش توسط غزال : 06-01-2020 در ساعت 18:22

19. 9 کاربر از پست مفید غزال سپاس کرده اند .

20. پست شماره 260

سلام
    ببخشید استاد غزال من یک مولتی متر آنالوگ از نوع ساده و ارزان تهیه کردم جهت تست این مولتی متر با توجه به درس نامه جنابعالی برای تست خازن
    تست قطعی خازنهای نانو و پیکو با ولتمتر

بطوریکه حتی با یک مورد خطا مواجه نشوید

1- خازن مورد نظر را با پروب ولتمتر ( اصطلاحا اهم متر ) سری کنید

2- ولتمتر آنالوگ را در حالت AC بگذارید چنانکه گویی میخواهید برق شهر را از طریق این خازن سری اندازه گیری کنید

باین ترتیب بدلایل علمی هر ظرفیت خاصی ، با ولتمتر شما همیشه یک ولتاژ خاصی را نشان میدهد

مثلا اگر برق شهر با خازن 1 نانو فارادی ، مقدار 50 ولت و با خازن 2 نانو فارادی 60 ولت به ولتمتر شما برساند دراینصورت تمام خازنهای سالم 1 نانوفارادی با ولتمتر شما همیشه باید 50 ولت و 2 نانو فارادی باید 60 ولت نشان دهد و الا خراب است

این روش کاملا علمی است و کوچکترین خطایی ندارد و سالیان درازی است باوجودیکه دستگاههای دقیق اندازه گیری دارم اما همواره از این روش ساده استفاده کرده ام و تاکنون با یک خطا هم مواجه نشدم

هرچند فقط تهیه خازنهای ولتاژ بالا و کوچک دشوار است و معمولا خازنهای بزرگ موجود است و بسرعت با جایگزینی قابل تست است

اما در صورت نیاز با تمهید دیگری میتوان خازنهای بزرگ و الکترولیتی را هم با ولتمتر تست کرد

سپاس
    نتیجه ای که از این مولتی متر بدست اوردم

شروع ثبت نام کلاس های آموزش الکترونیک استاد غزال

شروع ثبت نام کلاس های آموزش الکترونیک استاد غزال
    استاد فکر کنم چون مولتی متر ارزان و بی کیفیتیه نمیشه خازن رو باهاش تست کرد
    ویرایش توسط rezazaer : 06-03-2020 در ساعت 19:58

21. 2 کاربر از پست مفید rezazaer سپاس کرده اند .

صفحه 26 از 32 نخستنخست ... 16222324252627282930 ... آخرینآخرین