آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

اخبار: شروع ثبت نام کلاس های آموزش الکترونیک استاد غزال

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

amir*as

کاربر vip
کاربر
2020-03-07
123
231
استادعزیزهربار که متنی ازشما می خوانم بیشتربه عظمت درونی تان آگاه میشوم خداروشکر می کنم که دراین دنیا وانفسا که پول وثروت اولین و بالاترین مقصودآدما شده بازهم انسان های پیدا میشوندکه عزت نفس و اعتلای انسانیت براشون مهم است قلم فرسایی نمی کنم خاک پاک تونم ازدوردستون میبوسم آرزو میکنم شاگردلایقی براتون باشم شبتون خوش.

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,765
استادعزیزهربار که متنی ازشما می خوانم بیشتربه عظمت درونی تان آگاه میشوم خداروشکر می کنم که دراین دنیا وانفسا که پول وثروت اولین و بالاترین مقصودآدما شده بازهم انسان های پیدا میشوندکه عزت نفس و اعتلای انسانیت براشون مهم است قلم فرسایی نمی کنم خاک پاک تونم ازدوردستون میبوسم آرزو میکنم شاگردلایقی براتون باشم شبتون خوش.

درود بر شما

بسیار عزیز و سرورید .
ضمن تقدیر و تشکر و تعظیم بابت اغراق غلو و مبالغه بی انتها و قابل ستایش حضرت عالی .

سوگند میخورم که باور بفرمایید تحمل اغراق برام بسیار سخت و دشواره .
صرفنظر از اینکه فقط بلدم دردها رو تحمل کنم و لذا مواردی که با اغراق بی بدیل و بزرگوارانه خود بمن نسبت دادید اگه باور بشه ، نمیدونم منجر به چه عواقبی میشه اما خیلی خوب میدونم قادر به تحمل نیستم .
و خوبتر میدانم سبک و سیاقی که تصویر فرمودید تصویر غیر است و از جمله آرزوهای بزرگ و دست نیافتنی .

به همین علت که گهگاه اظهار لطف و اغراق خارج از اندازه موجب وحشتم شده ناگزیر به نمایش گوشه ای از سیاهی های قلبی شدم که از تصورات بزرگوارانه شما سال های نوری فاصله داره .

سپاس و پیوسته تعظیم

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,765
با سلام صبح که سیستم را باز کردم اولین پیغام درمورد ثبت نام کلاسهای استاد غزال بود و خواسته شده بود به شماره تلفنی پیام جهت تمایل به شرکت در کلاس را اعلام کنیم مجددا که مراجعه کردم تاشمار تلفن را یاداشت کنم شماره را پیدا نمیکنم اگر ممکن است راهنمایی فرمایید ممنون

درود
این پست شما را ندیده بودم و عذرخواهی میکنم که پاسخ را با تاخیر ارسال کردم

شماره و مشخصات مورد نیاز در پست ۱ همین تاپیک اعلام شده. ،
میتونی اینجا کلیک کنی و پست ۱ را ببینی
https://www.irantk.ir/threads/10649...نیک-استاد-غزال?p=599127&viewfull=1#post599127

که درواقع
نام و نام خانوادگی
شماره تلفن همراه

را به شماره 09359154451 پیامک فرمایید
درصورتیکه مشخصات فوق الذکر خود را بدرستی به شماره مورد اشاره پیامک فرمایید پاسخ آنرا دریافت میکنید .
و اگر پاسخی دریافت نفرمودید حتما خطایی در ارسال داشتید و بررسی و مجددا پیامک فرمایید.

سپاس

آخرین ویرایش:

Masoud6601

کاربر
2020-04-20
1
1
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان...
ترانزیستورTT2148از نظر دیتا شیت با W13009 برابر است؟
یا با چه ترانزیستور دیگه ای یکی است؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غزال

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,765
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان...
ترانزیستورTT2148از نظر دیتا شیت با W13009 برابر است؟
یا با چه ترانزیستور دیگه ای یکی است؟

درود

صرفنظر از اینکه محل مناسبی برای رفع مشکل انتخاب نفرمودی و این تاپیک در خصوص ثبت نام علاقمندان آموزش است و tt2148 ضعیف تره .
استخراج هر تشابهی مفید نیست و باید در بازار هم موجود باشه

لطفا اینجا مطرح کن تا از تجربیات دوستان در خصوص مشابهات موجود در بازار استفاده کنی
https://www.irantk.ir/forums/94-مشابهات-و-دیتاشیت-قطعات-Parts-Similar-and-Datasheet-Catalog

سپاس

آخرین ویرایش:

sinasys44

کاربر vip
کاربر
2016-12-09
4
6
همانطور که اطلاع دارید استاد غزال از مدیران بسیار خوب انجمن هستند که تخصص بالایی در زمینه الکترونیک دارند. دوستان زیادی تقاضای برگزاری کلاس توسط ایشان را داشتند که در اولین مرحله علاقمندان محترم شماره تلفن و مشخصات خود را به شماره زیر پیامک فرمایند که پس از رفع کلیه موانع ، زمان ثبت نام و نحوه برگزاری کلاس ها مقرر و به شماره تلفن کلیه علاقمندان ارجمند پیامک گردد .

لذا مشخصات خود را بشرح زیر به شماره تلفن 09389154451 پیامک فرمایید.

شماره تلفن همراه

موارد زیر اختیاری است اما از این جهت مفید است که اگر تعداد علاقمندان شهرهای نزدیک یا سطح تحصیلات و تخصص نزدیک به یکدیگر قابل توجه باشد، امکان تشکیل کلاس های حضوری و در سطوح مختلف تحصیلی نیز قابل بررسی میگردد.

لذا مشخصات زیر اختیاری است.

شهر محل سکونت
مدرک تحصیلی

جهت اطمینان از ثبت مشخصات ، پاسخ شما پیامک می گردد
لذا در صورتیکه پاسخی دریافت نکردید ، خطای ارسال را بررسی فرمایید

تخفیف ویژه کاربران ممتاز
برای مدیرانی که فعالیت قابل توجه و شاخص در سایت دارند می توانند در این دوره ها در صورت نیاز، بدون پرداخت هزینه (رایگان) شرکت کنند.

انتخاب مدیران شایسته به عهده تیم مدیریتی سایت (مدیر کل و معاونین محترم) می باشد. فعالیت مستمر، پاسخگویی به سوالات کاربران در حد امکان و ایجاد نظم و ترتیب در بخش مدیریتی از جمله معیارهای انتخاب این مدیران می باشد.

یک هدیه هم برای کاربران شایسته داریم. کاربرانی که مانند مدیران فعالیت مستمر، با کیفیت و شاخص دارند با تخفیف 50 درصد می توانند در این دوره شرکت کنند.

با تشکر

با سپاس و آرزوی توفیق

درود و سپاس از زحمات همه مدیران وتشکر از استاد بزرگوار جناب غزال عزیز

آخرین ویرایش:

behi0021

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-01-18
538
866
تهران
کلا سایتو رها کردین یه خدیر انجمن خوب بود اونم دیگه نیست اصلا هیچ حدوم از مدیران انجمن ها فعال نیستن یا تو مواردی که خودم عیبو میدونستم دیدم یه مدیر طفره میره از جواب دادن با عرز معذرت ولی واقعا انجمن ها خیلی ضعیف شدن خودتونم میدونید

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس
کلا سایتو رها کردین یه خدیر انجمن خوب بود اونم دیگه نیست اصلا هیچ حدوم از مدیران انجمن ها فعال نیستن یا تو مواردی که خودم عیبو میدونستم دیدم یه مدیر طفره میره از جواب دادن با عرز معذرت ولی واقعا انجمن ها خیلی ضعیف شدن خودتونم میدونید

دوست عزیز از شما بعنوان کاربر نسبتا قدیمی سایت خیلی بعید هست
اولا : مدیران هیچ مسئولیتی در قبال پاسخ دهی ندارند و اگر کمکی نمایند لطف میکنن و این موضوع در ابتدای ثبت نام هم صریحا قید شده
دوما : پست شما اصلا هیچگونه ارتباطی با این تاپیک نداره !!!
سوما :
گناه هر شخصی و به پای شخص دیگری نمینویسن و اگر گلایه ای دارید میتونید در بخش مباحث آزاد یا مشکلات سایت عنوان نمایید

چهارما.....وووو خیلی موضوعات دیگه
کار شما اصلا صحیح نیست لطفا یه سوزن به خودتون بزنید بعد یک جوال دوز به دیگران
شایسته میباشد قبل از ثبت نام در انجمن و یا هر جای دیگری ابتدا قوانین و شرایط رو مطالعه فرمایید و اگر باب میل بود اقدام به خرید و سرمایه گذاری نمایید و شما کاملا مختار میباشید

دو بار با تعجب این صفحه رو بارگذاری نمودم واقعا پست شما دور از انتظار میباشد امیدوارم اشتباهی رخ داده باشد

موفق باشید

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس

خدمت شما...

[
دقت کنید هزینه عضویت ویژه (VIP) در سایت فقط جهت استفاده از امکانات سایت، مطرح کردن پرسش و پاسخ با دیگر کاربران، استفاده از اطلاعات آرشیو شده و دانلود فایل های موجود از اعضاء دریافت شده و آن هم صرف هزینه های نگهداری سایت می شود. انجمن هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم دریافت پاسخ مناسب کاربران ندارد، در واقع ما ابزاری فراهم می کنیم که کاربران می توانند با یکدیگر تبادل اطلاعات کرده و از آن بهره ببرند. بدیهی است که بسیاری از تاپیک ها به جواب رسیده و بعضی هیچ وقت پاسخی دریافت نمی کنند. پاسخ دهندگان انجمن کاربران آن هستند و تیم پاسخ دهنده ای در هیچ یک از انجمن ها به صورت مستقل کار نمی کند. و هزینه دریافتی هم متناسب با همین خدمات بوده و فقط شامل نگهداری سایت می شود.

بخش قرمز رنگ مخصوص کاربران VIP2 می باشد و جهت عضویت در این گروه کاربری علاوه بر پرداخت هزینه سالیانه می بایست حداقل 200 ارسال در انجمن داشته باشید.
[

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,765

درود

behi0021; جان من هم ابتدای آشنایی با انجمن تصورم شبیه شما بود اما نه تنها هیچیک از مدیران محترم بلکه هیچیک از مسئولین محترم دیناری بابت همکاری با سایت دریافت نمیکنند و در شرایط حاضر که بابت دوره آموزشی بخوبی از مشکلات سایت مطلع شدم به این حقیقت ایمان آوردم که حتی مدیریت محترم کل نیز زیان قابل توجهی تحمل میفرمایند تا این سایت به سرنوشت سایت های مشابه دچار نشود و حفظ گردد .

لذا همانطورکه حبیب بسیار عزیز مستند مقررات را منعکس فرمودند نه تنها در شرایط فعلی بلکه از بدو امر ، مدیران و مسئولین محترم تکلیفی بابت رفع مشکل متقاضیان عزیز نداشته اند و اساسا مبلغ ناچیز عضویت نیز مغایر با چنین وظایفی است .

تکلیف مدیران محترم صرفا ساماندهی به تاپیک ها و مراقبت از آشفتگی و برخورد با تخلفات است اما همانطور که بدرستی فرمودید در گذشته نسبت به حل مشکل متقاضیان نیز خارج از وظیفه ، تلاش مستمری داشتند که بدلایل مشخص و معلوم کاهش یافته .

در هر صورت حق عضویت بابت استفاده از اطلاعات و فایل های موجود است که حقیقتا گنجینه بسیار بسیار ارزشمند است و بدون تردید صدها برابر مبلغ ناچیز عضویت از آنها استفاده کرده و میکنیم.

لذا هر چند گلایه حضرت عالی ناشی از مشکلات غیرقابل تحمل و قابل درک و هضم است که انسان را از مقام انصاف خارج میسازد اما شایسته است با همکاری و تلاش بیشتر ، نقائص تحمیلی را جبران کنیم و البته زحمات و فعالیت پیوسته و خوب شما قابل تقدیر و تحسین است.

اما واضح است که اگر علاوه بر فشار مالی ، موجبات تشدید فشار روحی و روانی مسئولین محترم را نیز فراهم کنیم بدون شک از این گنجینه های ارزنده تر از جواهر بزودی و بکلی محروم خواهیم شد و تردید ندارم در اینصورت جز افسوس عمیق ثمری عایدمان نخواهد شد.

لذا بخاطر منافع خودمان هم که شده با ترغیب اعضاء محترم موجبات فعالیت بیشتر و رونق کافی را فراهم کنیم و اگر مساعدت مادی مقدورمان نیست ، با فعالیت بیشتر و کلام مثبت و دلگرم کننده در حفظ این گنجینه بزرگ تلاش موثر و رایگان و بی هزینه کنیم.

راستی کلامی هم بابت عبارت درود که مورد توجه و تاکید شما قرار گرفته.
ازآنجاکه چند سال قبل مطلع شدم کلمه « سلام » عبارتی عربی است که تا اینجا عیب بزرگی نیست و قابل تحمل است اما ازآنجاکه دارای تاریخچه ای خارج از شان ایرانی است لذا پس از آن حتی المقدور از عبارت « درود » استفاده میکنم.

سپاس و تقدیر​

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا