آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: شماره گیر تلفن رومیزی پاناسونیک مدل KX-TSC10MXBکارنمیکندوعکس یک کلیدروی صفحه میباشد

behrozseifi

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-11-04
424
547
تهران
سلام یک تلفن رومیزی پاناسونیک مدل KX-TSC10MXBدارم که عکس یک کلیدتوی صفحه امده وشماره گیری نمیکندباتوجه به اینکه روی خودتلفن هم دارای شاسی همان کلیدموجوداست ولی عمل نمیکند.زنگ به ما میزنن میتوانیم جواب بدههیم.ولی شماره گیری نمیشودکرد.لطفا راهنمایی بفرمایید.سپاسگرارم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

smm9297

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-02-11
581
1,053
پاسخ : شماره گیر کارنمیکندوعکس یک کلیدروی صفحه میباشد

سلام یک تلفن رومیزی پاناسونیک مدل KX-TSC10MXBدارم که عکس یک کلیدتوی صفحه امده وشماره گیری نمیکندباتوجه به اینکه روی خودتلفن هم دارای شاسی همان کلیدموجوداست ولی عمل نمیکند.زنگ به ما میزنن میتوانیم جواب بدههیم.ولی شماره گیری نمیشودکرد.لطفا راهنمایی بفرمایید.سپاسگرارم.
سلام.دوست عزیز لطفا باطریهای تلفن رو داخلش قرار بدین و ببینید مشکل شماره گیری حل میشه یا خیر.نتیجه رو اعلام بفرمائید لطفا.به احتمال زیاد ترانزیستور یا زنر سوخته دارید که عرض خواهم کرد خدمتتون.در ضمن با قرار دادن باطری ، اون دکمه که عکس کلید روش هست فعال میشه که مربوط به dial lock هست

behrozseifi

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-11-04
424
547
تهران

سلام.باتبریک سال نو باطری داخلش میباشد.دکمه را که میزنم فقط متحرک میشودبامنوکه ورمیم پسورد میخاد.

behrozseifi

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-11-04
424
547
تهران

سلام باعرض تبریک سال نو.باطری داخل تلفن هست.فقط وقتی بامنو ورمیرم متحرک میشه وپسوردمیخادکه تمام پسسوردهایی که درانجمن بودامتحان کردم نشد.

behrozseifi

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-11-04
424
547
تهران

امکان داره برای نیم ثانیه به برق خورده باشه ولی همه چیز درست کارمیکنه الا شماره گیر.درضمن من دستگاه را بازنکردم.باطری هم ازقدیم رویش بوده وحالت نصفه نشان میدهد.لطفاراهنمایی بفرماییدکه چرا شماره گیرکارنمیکند.ممنونم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: smm9297

smm9297

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-02-11
581
1,053

درود.سال نو مبارک.همکار عزیز داخل تلفن یک ترانزیستور 8550 و یک زنر احتمالا 12 ولت در کنارش هست.معمولا ترانزیستور نشتی پیدا میکنه.فقط موقع تعویض دقت بفرمایید که پایه های 8550 نصب شده در تلفن با ترانزیستورهای موجود در بازار از نظر محل پایه ها متفاوت هست.قبل از تعویض به دیتاشیت مراجعه بفرمایید.در ضمن پیشنهاد میکنم اگه باطریها قدیمی هست اونا رو تعویض بفرمایید و مجددا چک کنید

behrozseifi

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-11-04
424
547
تهران

درود.سال نو مبارک.همکار عزیز داخل تلفن یک ترانزیستور 8550 و یک زنر احتمالا 12 ولت در کنارش هست.معمولا ترانزیستور نشتی پیدا میکنه.فقط موقع تعویض دقت بفرمایید که پایه های 8550 نصب شده در تلفن با ترانزیستورهای موجود در بازار از نظر محل پایه ها متفاوت هست.قبل از تعویض به دیتاشیت مراجعه بفرمایید.در ضمن پیشنهاد میکنم اگه باطریها قدیمی هست اونا رو تعویض بفرمایید و مجددا چک کنید

یکعددماننددایودداخلش ترکیده شماره شاسی نوشته SA ۲۰۲۰۰۳۲۶_۲۱۳۵۱۱.jpgsAترکیده ۱۰۱درضمن اگرتوجه کنید سمت چپ روی مدارحالت دودگرفتگی دارد.

آخرین ویرایش:
بالا