آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل

ariantk

کاربر vip
کاربر
2007-12-06
93
47
باعرض سلام یک سلاردم مارک برمه برام امده پنل جلو کاملا خاموشه میکرو سویچها کاملا سالمه ولی باز از مدار خارج کردم برد اصلی با پنل به برق میزنم اصلا روشن نمیشه تغذیه که امتحان کردم ظاهرا مشکل داره یک ایسی Ic1209داره احتمال خرابیش هست یک سنسور به بدنه وصله اهم میگیرم بعد گرم میکنم اهمش تعقیر میکنه دوتا سنسور داره با اهمتر چک کردم پایها بهم راه میده لطفا راهنمایی کنید

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
سلام دوست عزیز عنوان پست را تغیر بده و دقیق بیان کن
مشکل شما ازبرد تغذیه هست
خواهشن ازبرد عکس بزارید

fkh52000

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-11-13
881
5,244
شیراز
باعرض سلام یک سلاردم مارک برمه برام امده پنل جلو کاملا خاموشه میکرو سویچها کاملا سالمه ولی باز از مدار خارج کردم برد اصلی با پنل به برق میزنم اصلا روشن نمیشه تغذیه که امتحان کردم ظاهرا مشکل داره یک ایسی Ic1209داره احتمال خرابیش هست یک سنسور به بدنه وصله اهم میگیرم بعد گرم میکنم اهمش تعقیر میکنه دوتا سنسور داره با اهمتر چک کردم پایها بهم راه میده لطفا راهنمایی کنید

ببینید سر ایسی کنترل 5 ولت دارید

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,843
TEHRAN
باسلام

لطفا عنوان تایپک رو تصیح کنید

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,843
TEHRAN
درود باید عکس از کار بزارین

درود .آقای
davood4000 عزیز بزرگواری کنید عنوان رو تصحیح کنند بعد راهنمایی بزرگوارانه بفرمایید اینطوری توجه نمیشه سپاس

من در این بخش امکان ویرایش را ندارم ویلا خودم بدون تذکر تصحیح میکردم

( مشکل ) ؟؟؟

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,843
TEHRAN
پاسخ : مشکل در میکروفر

با سلام . جناب عالی هم اینجا حرکتی کردید که ناصحیحه و متعاقب اون پیامی ارسال کردید که من جوابتون رو اینجا هم میزارم

و چنانچه کاملا مشخصه جنابعالی با بی توجهی به قوانین سایت و عدم همکاری . حتی اقدام به بی حرمتی در مقابل تذکر محترمانه اقدام کردید

که هم در جایگاه فعالیت مهندسی جنابعالی نمیگنجه و هم در صورت تگرار طبق قوانین سایت برخورد خواهد شد . دست مریزاد وموفق باشید

جواب پیام جنابعالی
درود . دوست عزیز من هر کاری تو توانم باشه از کسی دریغ نمیکنم
چنابعالی همکاری نکردید که هیچی . قوانین سایت رو رعایت نکردید که هیچی . نظم سایت رو با عدم انتخاب صحیح موضوع بهم میزنید و موقعی که با کمال احترام خواهش میکنیم فقط در عرض فقط چند لحظه موضوع رو یک کلمه که گویای محصول یا موضوع مورد مشکل قید بشه توجه نمیکنید در واقع بی حرمتی هم میکنید با بی توجهیتون تازه گله مند هم هستید ؟

میتونی یه لحظه ویرایش رو انتخاب کنی و یک کلمه به ( مشکل ) مثل ( مشکل میکروفر ) اضافه کنی

واقعا که

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: habbib

ariantk

کاربر vip
کاربر
2007-12-06
93
47
با سلام . جناب عالی هم اینجا حرکتی کردید که ناصحیحه و متعاقب اون پیامی ارسال کردید که من جوابتون رو اینجا هم میزارم

و چنانچه کاملا مشخصه جنابعالی با بی توجهی به قوانین سایت و عدم همکاری . حتی اقدام به بی حرمتی در مقابل تذکر محترمانه اقدام کردید

که هم در جایگاه فعالیت مهندسی جنابعالی نمیگنجه و هم در صورت تگرار طبق قوانین سایت برخورد خواهد شد . دست مریزاد وموفق باشید

جواب پیام جنابعالی
درود . دوست عزیز من هر کاری تو توانم باشه از کسی دریغ نمیکنم
چنابعالی همکاری نکردید که هیچی . قوانین سایت رو رعایت نکردید که هیچی . نظم سایت رو با عدم انتخاب صحیح موضوع بهم میزنید و موقعی که با کمال احترام خواهش میکنیم فقط در عرض فقط چند لحظه موضوع رو یک کلمه که گویای محصول یا موضوع مورد مشکل قید بشه توجه نمیکنید در واقع بی حرمتی هم میکنید با بی توجهیتون تازه گله مند هم هستید ؟

میتونی یه لحظه ویرایش رو انتخاب کنی و یک کلمه به ( مشکل ) مثل ( مشکل میکروفر ) اضافه کنی

واقعا که

باعرض سلام خواستم ویرایش کنم ولی هرکاری کردم نتونستم بابت این کار عذرخواهی میکنم راهنمایی کنید انجام بدم

ariantk

کاربر vip
کاربر
2007-12-06
93
47
مشکل در تغذیه مکروویو

با عرض ادب احترام هرکاری میکنم ویرایش نمیشه لطفا راهنمایی کنید من شرمنده ام

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali m.g
بالا