آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل: بایوس لپ تاپ hp tpn-c117 میپره و روشن میشه ولی تصویر نمیده

behelsa

کاربر vip
کاربر
2012-12-18
20
11
با سلام خدمت دوستان و همکاران
بایوس این مدل 8 مگ هست و وقتی بایوس میزنم و روشن میکنم ، سیستم روشن میشه و چیپ گرافیک و سی پی یو داغ میشه ولی تصویر نمیده ، اطراف سی پی یو ولتاژش درست نیست و توی رم هم ولتاژ نیست،بایوس را دوباره میارم روی پروگرام ولی فایل 2 مگ هست.نظر اساتید چیه؟
3bdde0c6-39da-4029-a17c-cc60fb796fda.jpg

mgs

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-08-26
375
588
با سلام خدمت دوستان و همکاران
بایوس این مدل 8 مگ هست و وقتی بایوس میزنم و روشن میکنم ، سیستم روشن میشه و چیپ گرافیک و سی پی یو داغ میشه ولی تصویر نمیده ، اطراف سی پی یو ولتاژش درست نیست و توی رم هم ولتاژ نیست،بایوس را دوباره میارم روی پروگرام ولی فایل 2 مگ هست.نظر اساتید چیه؟
مشاهده فایل‌پیوست 163898

شماره آیسی بایوس رو ذکر کنید اگر 25q64 هست 8مگ ظرفیت داره بعد از سلامت آیسی هم مطمئن بشید.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: behelsa

mgs

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-08-26
375
588
W25Q16DVSIG هست.
چطور تست سلامت بگیرم؟

الآن ظرفیت ایسی شما ۲مگ هست و بیشتر از این جا نداره یا فایل بایوس شما که ۸مگ هست برا این لپتاپ نیست یا این آیسی برا این لپتاپ اشتباهی توسط تعمیرکار گذاشته شده است.

• Like

behelsa

کاربر vip
کاربر
2012-12-18
20
11
این لپ تاپ برای من همینطور آورده شده و قبلا توسط تعمیرکار دیگه ای پروگرام شده بوده و بالا نیومده بوده، فایل اصلی که از سایت میگیرم 8مگ هست ولی الان توجه میکنم این آی سی ظرفیتش 2 مگ هست .میشه آی سیه دقیق این مدل لپ تاپ را فهمید؟ یا هر آی سی 8 مگ همین برد (winboand) باشه جواب میده؟

mgs

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-08-26
375
588
این لپ تاپ برای من همینطور آورده شده و قبلا توسط تعمیرکار دیگه ای پروگرام شده بوده و بالا نیومده بوده، فایل اصلی که از سایت میگیرم 8مگ هست ولی الان توجه میکنم این آی سی ظرفیتش 2 مگ هست .میشه آی سیه دقیق این مدل لپ تاپ را فهمید؟ یا هر آی سی 8 مگ همین برد (winboand) باشه جواب میده؟

آره شما25q64بذارید اصولا باید جواب بده میتونید از بردهای دیگه مثل تلویزیون و اینا بردارید امتحان کنید.

آخرین ویرایش:
  • Like
بالا