آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

دانلود: BOARD VIEW لپ تاپ های HP/COMPAQ

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,840
TEHRAN
درود . آقای مهندس
hanirayan
مثل اینکه فقط شما از برد ویو و ... استفاده میکنید و داشته خودتون رو با لطف به اشتراک میزارید . قطعا چرخه خوبی هاتون بیشتر نصیب خودتون خواهد شد . با تشکر

امید دوستان دیگر هم بعضی وقتا ....
موفق و موید باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hanirayan

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
درود . آقای مهندس
hanirayan
مثل اینکه فقط شما از برد ویو و ... استفاده میکنید و داشته خودتون رو با لطف به اشتراک میزارید . قطعا چرخه خوبی هاتون بیشتر نصیب خودتون خواهد شد . با تشکر

امید دوستان دیگر هم بعضی وقتا ....
موفق و موید باشید

سلام استاد عزیز
شما نظر لطفتون به من هست و خیلی ممنونم , باور کنید اینقدر از اطلاعات شما واین سایت در زمینه تعمیرات استفاده کردم که این چندتا فایل هیچی نیست که من گذاشتم و امیدوارم که بعضی از دوستان هم اطلاعاتشون رو با ما به اشتراک بزارند و فقط مصرف کننده نباشند .

در رابطه با بردویو , به نظر من که خیلی بهتر و راحتر از نقشه هست و میشه عیب ها رو زودتر بررسی و پیدا کرد و اگر فرصت کنم بقیه فایل ها مربوط به مدل های دیگر لپ تاپ رو هم آپلود می کنم .
با تشکر از شما

آخرین ویرایش:

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,840
TEHRAN
پاسخ : Re: BOARD VIEW لپ تاپ های HP/COMPAQ

سلام.
ای کاش این پست https://www.irantk.ir/threads/10824...برد-و-ویو-و-شماتیک-رو-از-این-قسمت-دانلود-کنیدرو به قسمت های عمومی انتقال بدیم که نیاز به این همه پست اضافی نباشه مگر در مواردی که داخل بانک موجود نباشه.

سلام . دوست من . هنوز تو اون لینک نحوه استفادشو نفرودید که ازتون سئوال شده . و من یکی که هنوز نتونستم از اون تایپک استفاده کنم اگه مرحمت کنید یه نگاه مجدد داشته باشید و به ابهامات در اون خصوص جواب بدید تا اشتراکتون قابل استفاده بشه خیلی خوبه

دوم اینکه مادامیکه فایلی در خود سایت آپلود نشه و منبع اطلاعات خود سایت نباشه نباید به داشتنش دلخوش کرد . به دلایل بسیار زیاد که نیازی به توضیح نیست

این فایل ها اضافه که نیست هیچی بلکه هر تک تکش نون تو سفره من و امثال بنده هست

لذا بجای آدرس دادن و افتخار به بودن سایتی با اطلاعات به درد بخور محبت کنید هر موقع وقت داشتی یک فایل یک مگابایتی آپلود کنید تا به داشته های خودمون دلمون گرم باشه

همه آدرسهای بسیار زیاد بدرد بخور و...هم سراغ دارند و هم استفاده میکنند

موفق و موید باشید

آخرین ویرایش:
بالا