آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: بخار شوی دلونگی مدل XVT3000

کهندانی

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-07-16
341
500
سلام :
بخار شوی دلونگی مدل XVT3000 فشار خروج بخار مطلوب مثل قبل نیست البته مسیر لوله را از شلنگ سر شیر برقی تا انتها چک و از رسوب تمیز کرده ام ولی فشار خروج بخار کم است . لطفا راهنمایی بفرمایید. تشکر

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس
سلام :
بخار شوی دلونگی مدل XVT3000 فشار خروج بخار مطلوب مثل قبل نیست البته مسیر لوله را از شلنگ سر شیر برقی تا انتها چک و از رسوب تمیز کرده ام ولی فشار خروج بخار کم است . لطفا راهنمایی بفرمایید. تشکر

درود
لطفا از بخش شیر برقی ، کویل یه تصویر واضح و با کیفیت قرار دهید

behi0021

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-01-18
538
866
تهران
سلام :

از صحت عملکرد وگرفتگی شیر برقی مطمن شوو.. یه مورد داشتن یکی از ترموسویچها زود قطع میکرد و دوباره وصل میکرد نمیزاشت دستگاه فشار بخارش بالا بمونه

کهندانی

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-07-16
341
500
از صحت عملکرد وگرفتگی شیر برقی مطمن شوو.. یه مورد داشتن یکی از ترموسویچها زود قطع میکرد و دوباره وصل میکرد نمیزاشت دستگاه فشار بخارش بالا بمونه

سلام : فرمایش شما را قبول دارم چون من هم احساسم این بود که سوییچ زود قطع میکند و نمی گذاره فشار بخار ادامه داشته باشد . این هم تصاویر :
[ببخشین هرکاری کردم تصاویر آپلود نشد. اگر شماره شما را داشتم توی واتس آپ یا تلگرام میفرستادم . 20200304_131453.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amookhteh

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس
سلام : فرمایش شما را قبول دارم چون من هم احساسم این بود که سوییچ زود قطع میکند و نمی گذاره فشار بخار ادامه داشته باشد . این هم تصاویر :
[ببخشین هرکاری کردم تصاویر آپلود نشد. اگر شماره شما را داشتم توی واتس آپ یا تلگرام میفرستادم .

درود
آیا شیر برقی رو باز و تمیز کردید؟
چطور تمیز کردید؟

شیربرقی هنگام فشردن شاسی صدای تیک میکنه؟

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس
مهره بوبین رو باز کنید و از شیر برقی جدا کنید
فقط از خود شیر برقی تصویر واضح قرار دهید
اگر میخواهید مشکلتون حل شود‌ لطفا سوالها رو دقیق و شفاف پاسخ دهید

البته این توصیه در صورتی میباشد که بر طبق گفته خودتان مراحل قبل کلا چک شده و بدون مشکل میباشد
که فرمودید همه چی مرتبه

ATTACHمشاهده فایل‌پیوست 163705E]

سپاسگزارم

آخرین ویرایش:

کهندانی

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-07-16
341
500
سلام از اینکه روقت گذاشتین سپاسگزارم بله نه تنها سوییچ دسته را فشار میدم صدای تیک میکنه بخار هم بیرون میده ولی فشارش خیلی کمه و زود چراغ سبز روی دستگاه که زده 4 دقیقه بخار O.K زود خاموش میشود . در ضمن شیر برقی که آب را به داخل مخزن هدایت میکنه را بیرون چک کردم سالم بود 20200304_131906.jpg شیر برقی را باز نکردم بنظر میاد مهره بوبین را باز کنم دسترسی به تمیز کردن شیر برقی نباشد آیا هست ؟

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس
سلام از اینکه روقت گذاشتین سپاسگزارم بله نه تنها سوییچ دسته را فشار میدم صدای تیک میکنه بخار هم بیرون میده ولی فشارش خیلی کمه و زود چراغ سبز روی دستگاه که زده 4 دقیقه بخار O.K زود خاموش میشود . در ضمن شیر برقی که آب را به داخل مخزن هدایت میکنه را بیرون چک کردم سالم بود مشاهده فایل‌پیوست 163712 شیر برقی را باز نکردم بنظر میاد مهره بوبین را باز کنم دسترسی به تمیز کردن شیر برقی نباشد آیا هست ؟

بابت خروجی بخار و فشار بخار چیز دیگه ای وجود نداره
بابت هنین احتمال بسیار زیاد خود شیر برقی تا مخزن جرم گرفتگی داره

آیا مستقیما هم فشار بخار رو تست کردید ؟
بطوری که شیلنگها رو کلا جدا نمایید که با فشار شستی کلید فقط از دهانه شیر برقی بخار خارج شود
آیا باز هم خروج فشار بخار ضعیف میباشد؟
اگر پاسخ مثبت بود

مهره بوبین رو باز نمایید
باید شیر برقی رو سرویس نمایید
بعد از جدا نمودن بوبین فقط از شیر برقی تصویر قرار دهید تا بگم چگونه باز میشه

کهندانی

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-07-16
341
500
سلام
الان دیگه وقتی کلید دسته را فشار میدم تق تق نمی کند و بخار هم نمی دهد. فکر میکنم شیر برقی از کار افتاده است .برق سر بوبین دارم وقتی کلید دسته را فشار میدم و بوبین صدا و عکس العملی نشون نمیدهد. مهره انتهای بوبین را دراوردم چگونه باید جدا کرد .تشکر

آخرین ویرایش:

alireza.10

کاربر
2018-06-25
2
1
سلام منم همین مدل بخارشوم مشکل داره به این شکل ک :
دستگاه روشن میشه ابتدا چراغ سبز روشن میشه و بعد از چند دقیقه مخزن گرم میشه و صدای پمپ میاد ولی اتفاق دیگه ای نمیافته
لطفا راهنمایی بفرمایید
ممنون

بالا