آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

دانلود: نقشه و راهنماي سرويس تلفن و فکس هاي پاناسونيک | Service Manual and Schematic Diagram for Panasonic Fax Machine - Phone

aliali2017

کاربر
2016-12-21
4
1
با سلام

ضمن عرض خسته نباشید خدمت کلیه دوستان

یه تلفن پاناسونیک مدلkx-ts500mx دارم اتصال کوتاه شده و ولتاژ ورودی رو صفر است.ظاهرا یه جای از مدار اتصال کوتاه شده تست کردم ودیدم که یه ترانزیستور از ان خراب شده ولی متاسفانه شماره روی ای سی قابل خواندن نیست و ترانزیتسور از نوعsmd است .اگه دوستان سرویس منوال این مدل گوشی رو لطف کنن برام بزارن ممنون میشم.ضمنا سرویس ts500leرو دانلود کردم ولی هم خوانی با مدارچاپی نداره

msoofina

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2016-09-08
294
333
مشهد
سلام به دوستان
یه تلفن سانترال پاناسونیک مدل kx-t7730x که قبلا به یه تعمیرکار ناشی داده بودن حسابی خرابش کرده در حد اساسی.
از دوستان که نقشه این مدل از تلفن رو دارن تقاضا دارم که برایم بفرستن.
در ضمن شاید در طی تعمیر یکسری سوال هم داشته باشم.
باتشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: repairboy

meh55

کاربر vip
vip
کاربر
2009-04-08
11
15
سلام و ارادت

در صورت امکان نقشه یا سرویس منوآل مدل kx-tg3271 رو میخواستم . کریستال + 2 قطعه دیگش از روی برد جدا شده .

majid266

کاربر vip
کاربر
سلام دوست عزیز.من چطوری میتونم فایل هایی که دارم رو بگذارم تا دوستان استفاده کنن.ببخشید تازه وارد انجمن شدم.نمیدونم چجوریه.پیشاپیش
ممنون از راهنماییتون.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غزال

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,729
سلام دوست عزیز.من چطوری میتونم فایل هایی که دارم رو بگذارم تا دوستان استفاده کنن.ببخشید تازه وارد انجمن شدم.نمیدونم چجوریه.پیشاپیش
ممنون از راهنماییتون.

درود

دکمه « پاسخ به موضوع » بالای آخرین یا بالاترین پست و یا « پاسخ با نقل قول » زیر پست مورد نظر را بزن و مطلب دلخواه را بنویس و برای ارسال تصویر و فیلم از علائمی که با قلم قرمز مشخص کردم استفاده کن.

سپاس

IMG_20190309_145227_796.jpg

آخرین ویرایش:
بالا