آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

فروش مک بوک پرو 2006 خاموش بدون هارد،شارژر،باتری و کیبرد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

kkaka

کاربر
2008-07-14
323
377
سلام دوستان یک دستگاه لپ تاپ مک بوک پرو مدل 2006 سی پی یود core 2due رم 2 گیگ به شرح زیر با قیمت پایه 300 تومن به پیشنهادی بالاتر فروخته میشه ، دستگاه تهران هست و هزینه ارسال به شهرستان نصف نصف محاسبه میشه:
وضعیت فنی: دستگاه خاموش هست تعمیر هم دادم متاسفانه گفتن درست نمیشه تاکید داشتم که قطعه ای رو الکی هیت ندن بعد تعمیر هم بخش روی مادربرد رو چک کردم هیت نخورده بر این اساس ممکنه هنوز شانسی برای تعمیرش باشه
باتری دستگاه تمام سلول هاش خراب شده بود قاب خالیش به همراه مدار شارژ باتری موجوده اگر خواستین همراه دستگاه ارسال میشه
کلید های کیبرد ازجاش کنده شده اند
لوازم قابل استفاده :
پنل ال سی دی
اسپیکر ها
dvd
ماژول وای فای
فلت ها
فن های سی پی یو
پورت های مادر بورد و ...
رم
--------------------
لطفا مبلغ پیشنهادی رو پی وی بنده ارسال بفرمایید.
--------------------
با سپاس از مدیر انجمن ( سعی کردم تمام قوانین رو رعایت کنم اگر مشکلی هست بفرمایید اصلاح بشه)
---------------------

عکسها با کیفیت بالاتر پیوست شده
mac-book-pro-(1).jpg
mac-book-pro-(2).jpg
mac-book-pro-(3).jpg

پیوست‌ها

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: V.GHAEDY

V.GHAEDY

مدیریت بازارچه
ناظم انجمن
مدیر تالار
2010-08-19
1,822
7,754
جنت شهر
سلام
لطفا عکس مطابق قوانین ویرایش بفرمائید

8​
. قرار دادن حداقل يک تصوير واضح از کالا يا کالاهايي که براي فروش ارائه شده اند همراه با نام کاربري ، تاريخ هجري شمسي در همان روز ايجاد تاپيک ، و آدرس سايت irantk.ir در کنار کالا الزامي مي باشد .برای کالای نو و اکبند میتوانید از ارشیو و عکسهای اینترنتی استفاده کنید ولی برای کالاهای کارکرده و دست دوم حتما باید عکس از خود کالا باشد
مطالب قید شده باید روی یک کاغذ کنار کالا نوشته شده و این کاغذ کنار کالا قرار داده شده و اقدام به عکس گرفتن از کالا نمایید ، نوشتن مطالب قید شده بوسیله نرم افزار روی تصویر پذیرفته نمی شود و تاپیک حذف خواهد شد .​

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kkaka
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا