آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل پاور ماینر T2TH+ 37th

sarina21

کاربر
2020-01-13
3
3
34
سلام دوستان یک پاور t2tH+ 37 دارم که کنترل برد رو روشن میکنه ولی ولتاژ خروجی هش برد هارو ندارم و دستگاه فقط روشن میشه .

ماسفت های خروجی پاور مشکل داشت و اتصال بود تعویض کردم

فت های ورودی مشکل داشت پاور روشن نمیشد تعویض کردم و کل قطعات رو همون قطعات خود پاور گذاشتم و حتی مشابه هم نذاشتم .

فن ها رو هم یکسره کردم (چون تو این مورد دور فن پایین میاد و دستگاه اجازه نمیده آپ بشه ) ولی مشکل همچنان باقیست و هش برد ها روشن نمیشه تا دستگاه ماین کنه

ممنون میشم راهنمایی کنین خیلی گیر کردم رو این پاور.

مشکل ترم افزاری دا ه باید ناپدید بشه

saman5949

کاربر
2018-01-02
67
66
سلام دوستان یک پاور t2tH+ 37 دارم که کنترل برد رو روشن میکنه ولی ولتاژ خروجی هش برد هارو ندارم و دستگاه فقط روشن میشه .

ماسفت های خروجی پاور مشکل داشت و اتصال بود تعویض کردم

فت های ورودی مشکل داشت پاور روشن نمیشد تعویض کردم و کل قطعات رو همون قطعات خود پاور گذاشتم و حتی مشابه هم نذاشتم .

فن ها رو هم یکسره کردم (چون تو این مورد دور فن پایین میاد و دستگاه اجازه نمیده آپ بشه ) ولی مشکل همچنان باقیست و هش برد ها روشن نمیشه تا دستگاه ماین کنه

ممنون میشم راهنمایی کنین خیلی گیر کردم رو این پاور.

با سلام
ابتدا با برنامه inno monitor چک کنید چه اروری میده بعد ولتاژ خروجی هشبرد رو بگیرین ببینین اصلا لحظه اول 16 ولت میاد یا نه
بعدش اوپتو های 4 تایی و ماسفت های بریج و درایوراش چک بشن

Mhvahid

کاربر
2021-03-05
5
5
28
دوستان این ترانزیستورهاروی بردتغذیه کنار آیسی هایpwmچیه؟ کد قطعه و ماسفتهای این [XCODE] ۲۰۲۱۱۰۲۵_۱۹۳۰۳۲.jpg[/XCODE]برد

Mc2_1365

کاربر
2020-05-30
20
18
مهندس ای سی pwm پاور t2t 37 ترا کدومه؟میشه لطفا راهنمایی کنید؟

حسن 661

کاربر
2020-11-30
5
2
سلام pwm باید چک بشه آی سی مشکل نداره اگر چراغ سبز آی سی روشن میشه

M73mostafa

کاربر vip
کاربر
2022-05-03
15
4
با سلام
ابتدا با برنامه inno monitor چک کنید چه اروری میده بعد ولتاژ خروجی هشبرد رو بگیرین ببینین اصلا لحظه اول 16 ولت میاد یا نه
بعدش اوپتو های 4 تایی و ماسفت های بریج و درایوراش چک بشن

سلام
دقیقا منم همین مشکل رو داشتم با تعویض ای سی اپتوکوپلر ها (w314) مشکلم برطرف شد

masoudx20

کاربر vip
کاربر
2022-07-17
1
0
با سلام، دوتا t2th 37 دارم که یه ماه پیش همزمان پاورهای هردو سوختن،دادم تعمیر، 15 روز نگذشته بود که دوباره همزمان هر دو سوختن، علت بار اول رو نمیدونم ولی بار دوم برق قطع شده بود که احتمالا نوسان هم داشت، الآنم فیوز رو میزنم میپرونه که مشخصه پاور اتصالی داره(البته فقط یبار فیوز رو زدم), ضمنابعد بار اول که سوخت محافظ پشت کنتوری‌ ۳۰آمپر گذاشتم برا هرکدام ولی انکار عمل نکرده، بنظرتون مشکل از چیه و اگه بدم تعمیر بازم اینجوری میشه، ضمنا ولتاژ برق محمولا ۲۰۵ هس خیلی بیاد پایین میشه۱۹۷

بالا