آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

فایل فلش و فریمور M20

abasereh72

کاربر vip
کاربر
2014-01-14
14
24
با سلام . اگه کسی فایل نند فلش M20 رو داره ، ازش خریداری میشه و یا اگه فایل دانگرید با مموری برای M20 , M21

mohsen@sat

کاربر
2006-11-19
47
134
فایل نند فلش M20 رو داره ، ازش خریداری میشه

بله موجود هست
:32000000:
بزودی ارسال میشود

آخرین ویرایش:

Meti.r

کاربر
2020-08-12
1
2
25
سلام. خسته نباشید. من ماینر m20s دارم وقتی روشن میشه بعد از مدتی که کار میکنه استخر عوض میشه و به استخر کارخانه وصل میشه و دستگاه کامل ریست میشه و تا زمانی که از طریق دکمه سخت افزاری ریستش نکنم نمیتونم تنضیمال استخر رو وارد کنم. باید چکار کنم؟ خواهش میکنم کمک کنید. ممنون

kazeroooon

کاربر
2011-06-02
1
0
درود بر شما.یه کنترل برد m20s دارم که سوکت فنش مربعی هست و روش نوشته شده QX1-V16.متاسفانه با SD CARD اشتباه فلش شده و الان بوت نمیشه.کل سایتای دنیا رو برای بدست آوردن IMAGE SD CARD این کنترل برد زیر و رو کردم ولی متاسفانه چیزی در مورد این ورژن کنترل برد پیدا نکردم.ممکنه راهنمایی بفرمایید لطفا؟

Mjwst

کاربر
2021-02-01
29
40
26
سلام اینکه کنترل برد بوت نمیشه ممکنهبه خاطر به هم ریختن پروگرام نند باشه ممکنه به خاطر به هم ریختن بوتلودر اف پی جی ای باشه ممکنه به خاطر خراب شدن ایسی لن باشه... که هیچ کدوم از این موارد رو نمیشه با تست ولتاژ فهمید مشکل از کدومه.
که هرکدومشون موارد و راها و داستانای مربوط و خاص خودشونو دارن
اکر بوت لودر به هم ریخته شده باشه پروگرامش با تعویض ایسی لن و پروگرام emmc و هیچ تفاوتی ایحاد نمیشه اکر ایسی لن باشه شما هم بوت لودر و پروگرام اف پی جی ای رو اوکی کنی هم emmc رو‌باز ایپی نمیده بهت
کمک بیشتر لازم بود در خدمتت هستم

بالا