آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل فن ALL IN ONE MSI

balot

کاربر vip
کاربر
2011-07-31
272
173
دوستان سلام این ال این وان به دستم رسیده که به محض روشن شدن ارور میزنه CPU fan is not found or abnurmal بعد تو بایوس دمای سی پی یو میره رو 80 یا 85 فن بادور تند شروع به کار میکنه این پروسه مدام تکرار میشه و اصلا فن با دور نرمال کارنمیکنه بایوسم پیدا نکردم بزنم مدل نامبر پشت دستگاه زده MS-AA5D لطفا راهنمائی کنید .

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
دوست عزیز

این ایراد با کلیر سیموس باید برطرف بشه دستگاه را باز کنید اداپتور قطع باشد به مدت 15 ثانیه دوتا پین مربوط به کلیر سیموس را اتصال دهید سپس روشن کنید توی بایاس برید و گزینه CPU Smart fan Control را پیداکنید و اون را enablad کنید بایاس را هم اخرین ورژن را از سایت سازنده گرفته و اپدیت کنید

موفق باشید

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: balot

balot

کاربر vip
کاربر
2011-07-31
272
173
دوست عزیز سلام ممنون از توجه شما گزینه smart fan نداره سی پی یو مانیتور داره که دمای سی پی یو نشون میده بایوس قدیمی هست ورژن 1.20 سال 2011 تو سایت
ام اس ای ورژن 100 سال 2012 داره ولی هر کار کردم دانلود کنم نشد خطا میده اگر شما داری لود بفرمائید ممنونم .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hanirayan

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
روی برچسب پشت دستگاه یه مدل نوشته که اخرش فکر میکنم pro هست این رو کامل اعلام می کنید

• Like

balot

کاربر vip
کاربر
2011-07-31
272
173
عکس مشخصات دستگاه IMG_2209.JPG

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hanirayan

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
عکس اصلا کیفیت نداره هیچکدوم از کلمه ها مشخص نیست

• Like

balot

کاربر vip
کاربر
2011-07-31
272
173
عکس اصلا کیفیت نداره هیچکدوم از کلمه ها مشخص نیست
همکار عزیز سلام عذر خواهی میکنم بابت تاخیر زیادی که داشتم سرم شلوغ بود فرصت نکردم به سایت سر بزنم خدمت عرض کنم که مشکل از خود فن بود سنسور فن خراب بود دما رو درست سنس نمیکرد در نهایت با تعویضش مشکل حل شد از پیگیری شما هم بینهایت ممنونم . namastenamastenamaste

Glaris

کاربر
2020-07-14
1
0
سلام دوستان برای منم یه سیستم ال این وان فرستادن مشکل فن هست یکی از ترانزیستورهاش خرابه ولی متاسفانه نتونستم شمارشو پیدا کنم کسی از این فن هارو تعمیر کرده ؟ راهنمایید کنید بینهایت ممنون میشم

jaberaghidat

کاربر vip
vip
کاربر
2015-01-23
61
40
سلام دوستان

all in one msi منم مشکل پیغام CPU fan is not found or abnurmal رو داشت و با تعویض فن حل شد
همینطور که می دونیم نماینده شرکت msi میشه ماتریکس توی ایران
با شرکت تماس گرفتم گفتن فقط و فقط باید دستگاه رو بفرستین ما فن به صورت جدا نمی فروشیم
گفتم بفرستین برام اگه مشکل از فن نبود پای خودم
اما یک فن برام فرستان با قیمت 480 تومن !!!

متاسفانه این شرکت برای فروش قطعات مصرفیش داره سوء استفاده می کنه از جیب کاربرانش می دونه که کاربر مجبوره بخره

بالا