آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: درخواست راهنمایی خرید پروگرامر

hosseina2

کاربر vip
کاربر
2017-03-03
160
231
همه جای ایران
سلام دوست عزیز chبگیرهم ارزون وهم تمام آیسی های ایپرام وفلش 8پین میتونی باش پروگرام کنی من خودم هم tnmدارم وهم chولی همیشه براآیسی های 8پین ازch استفاده میکنم سرعتش هم عالی

فرستاده شده از AMN-LX9ِ من با Tapatalk

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: saeid69

saeid69

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-06-16
423
542
سلام دوست عزیز chبگیرهم ارزون وهم تمام آیسی های ایپرام وفلش 8پین میتونی باش پروگرام کنی من خودم هم tnmدارم وهم chولی همیشه براآیسی های 8پین ازch استفاده میکنم سرعتش هم عالی

فرستاده شده از AMN-LX9ِ من با Tapatalk

سلام ممنون از پاسختون
با ch چند درصد از تلویزیون ها رو میشه پروگرام کرد؟

teknom

کاربر
2016-11-24
3
2
دوستان سلام
کسی میتونه کمک کنه

میخوام پروگرامر809 بخرم پارسه بخرم گرونتر میفروشه فقط دو اداپتور و کابل میذاره میگه از سایت دیگه بخری فیز میشه کار نمیده درست میگه؟

علی اشرف

کاربر
2013-04-13
238
1,939
دوستان سلام
کسی میتونه کمک کنه

میخوام پروگرامر809 بخرم پارسه بخرم گرونتر میفروشه فقط دو اداپتور و کابل میذاره میگه از سایت دیگه بخری فیز میشه کار نمیده درست میگه؟

درسته توی نرم افزار پارسه یه برنامه اضافه شده برای اینکار که توی ویندوز 10 بعنوان ویروس میشناسه و عملا ویندوز 10 اپدیتهای جدید رو نمیزاره اجرا بشه و کلاا باید از نو بیایی برنامه رو نصب کنی با ورژن 2018 تا بتونی استفاده کنی این یکی از ایرادهای بزرگ این پروگرامر ار تی هست که باعث پایین امدن ارزشش شده سالها tnm5000 داشتم بدون مشکل برام کار میکرد فروختمش ار تی گرفتم شرکت اینفو پارسه تنگ نظر هستند و این باعث شده دوباره بسمت tnm برم
پس بهتره tnm بگیری الان ویندوز 10 دارم و نمیتونم ار تی رو نصب کنم حتی دیفندر رو از کار انداختم پس از مدتی دوباره حذفش کرد حالا با اپدیت 2018 دارم کار میکنم . مشکل شرکت اینفو پارسه تنگ نظریه که خصلت خیلی بدی هست فقط میخواد خودش وارد کنه و سود ببره

آخرین ویرایش:
بالا