آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: نداشتن صدای رفت ازپنل به گوشی در آیفون سیماران مدل فوژان

2019-12-30
68
51
تهران
سلام ساختمان 20 واحدی هستش که آیفون تصویری سیماران مدل فوژان نصب هستش و سیم کشی هر واحد به صورت مجزا کشیده شده و تا پشت درب که یه تابلو داره امده و وصل شده به سویچر , دو عدد سویچر ده تای سیماران
منبع تغذیه چک شد هم ولتاژ DC و AC خروجی ترانس ولتاژ مناسب داره و تا پنل امده
درب بازکن کارمیکنه و زنگ تمام واحد ها می خوره
یکی از سویچر ها نیز تعویض شد( سویچر ده تایی دوم که ورودیش از خروجی سویچر اول گرفته شده بود

مشکلش نداشتن صدای پایین یعنی از پنل به گوشی هاست که با جایگزین کردن برد صوت سالم پنل و تعویض میکروفن صدای بعضی از واحد ها درست شد وبعضی از واحد ها همچنان مشکلش پابرجاست و بعضی از واحد ها مانیتورشون آبی رنگ نشون میده و بعضی از واحد ها صدا ضعیف میشه و بعد درست میشه

شکم به سویچر میرفت یکیشو بازکردم نقشه کردم ورودی وخروجیشو نتونستم تحلیل کنمش

اساتید لطفا راهنمایی کنن تابتونم از تجربیات با ارزششون استفاده کنم و مشکل حل بشه
اینم تصاویر
3rqr_img-20200203-wa0001.jpg
9pu9_img-20200203-wa0000.jpg
307i_img_۲۰۲۰۰۲۰۳_۲۱۱۷۰۴.jpg
mj6_img_۲۰۲۰۰۲۰۴_۱۱۴۷۵۰.jpg

2019-12-30
68
51
تهران
یه سوال دیگه توی مداری که برای سویچر مجتمع سیماران درآوردم هر کدام از دیود ها بسوزن یا اتصال کوتاه بشن چه اتفاقی میافته توی مدار؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: bhzad1

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
767
2,548
تهران -شانکهای
با احترام
وقتی صدا از یک طرف درسته پس سوییچر ایرادی نداره،
اول از همه با یک گوشی سالم ، واحدهای دارای ایراد رو تست کنید تا از سلامت گوشیها مطمئن بشید

2019-12-30
68
51
تهران
سلام خیلی ممنون از راهنمایتون تمام 20 واحد مانیتورشون مشکل داشت تعجب کردم مشکل از میکروسویچ مانیتورها بود به شکلی که همشون رو حتما باید با میکروسویچش کارمیکردی تا صدای رفت وبرگشت روبده.

2019-12-30
68
51
تهران
زمانی که میکروسویچ یا همون هوک صدا دچار مشکل میشه هر واحدی رو زنگ بزنی واحدهایی که مشکل میکروسویچ دارن زنگ میخورن

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
767
2,548
تهران -شانکهای
با احترام
البته همیشه اینطور نیست، این به خاطر اتصالات ناقص داخل هوک هستش ، برند سیماران همیشه مشکل ساز بوده و هست

2019-12-30
68
51
تهران
دوتا از آیفون ها صدای رفت و برگشت ندارند,روی میزکار تستشون میکنم.
درب بازکن کارمیکنه و هنگام زنگ زدن گوشی زنگ می خوره .هوک صدا تعویض شده و از سالم بودن گوشی دهنی و سیم فنری و سوکت ارتباطی و همچنین منبع تغذیه اطمینان دارم .
روی برد هیچ علایمی از سوختگی و یا باد کردن خازن نیست.
درضمن ولوم کنتراست صدای زنگ داره که اونم تست کردم و توی حالت صفر ولته

به نظراساتید محترم اشکال کجای مداره؟

آخرین ویرایش:
بالا