آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

آموزشی: تعمیر مولتی متر Victor vc97

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

reza.93

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-03-13
478
1,429
سلام چجوری ال سی دیشو باید در بیارم لحیم بک لایت باز کردم ولی نتونستم در بیارم گفتم شاید لحیمه در نیاوردم دقیقا مدارش شبیه همینه و قسمت ولتاژ و دیود و خازن مشکل داره

والا من یادمه لحیم بکلایت رو رد کردم و پیچ هایی که از پشت ال سی دی رو گرفتن باز کردم از برد جدا شد اتصالش هم با یک جور لاستیک مخصوص و انعطاف پذیر هست که تحت فشار اتصال بین برد و نمایشگر رو برقرار میکنه شبیه بعضی ماشین حساب ها

ghessi71

کاربر
2018-11-20
65
46
31
این چهارتا ترانزیستور شمارش چیه؟ممنون
img_۲۰۲۲۰۱۱۰_۲۳۳۰۴۶_a23f.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: moein6

behi0021

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-01-18
538
866
تهران
این چهارتا ترانزیستور شمارش چیه؟ممنون
img_۲۰۲۲۰۱۱۰_۲۳۳۰۴۶_a23f.jpg

شما دو نوع ترانزیستور داری که صد درصد سوختگی دارن حتی یکی سوخته باشه یه قسمت اندازه گیری مخصوصا خازن سنج و سلف سنج اعداد اشتباه میده ترانزیستور های اس ام دی به کدهای m6و j3 تعویض کن حل میشه

ghessi71

کاربر
2018-11-20
65
46
31
شما دو نوع ترانزیستور داری که صد درصد سوختگی دارن حتی یکی سوخته باشه یه قسمت اندازه گیری مخصوصا خازن سنج و سلف سنج اعداد اشتباه میده ترانزیستور های اس ام دی به کدهای m6و j3 تعویض کن حل میشه

ولی داداش این مدل سلف سنج که نداره ؟من توقسمت ولتاژ acوdcو دیود مشکل دارم بقیه به نظر درست میاد فقط فرکانس هم فکر میکنم مشکل داره

2022-01-13
4
1
45
سلام دوستان عزیز
کسی سراغ داره که این برنامه ای سی مولتی متر رو کجا می زنند؟ لطفا راهنمایی کنید ممنونم. چه جوری می زنند وقتی مولتی متر هیچ گونه ورودی کامپیوتر نداره !

آخرین ویرایش:

Omidi2722

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
با سلام. منم یه vc97 دارم که از اولی که خریدم مشکل توی فرکانس سنجش داشتم، وقتی به برق شهر میزنم ۵۰ هرتز نشون میده ولی با جدا کردن پراب هم صفر نمیشه و بجز اون، هر فرکانس دیگه‌ای هم تست میکنم ۵۰ هرتز نشون میده، چه برق شهر چه سایر فرکانسها، کسی نظری داره؟

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
لطفا برای مشکلات خود تاپیک مستقل بزنید و ایراد را هم در عنوان طبق قوانین مشخص کنید. این تاپیک بسته می شود.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: roozdar
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا