آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: منبع تغذیه و باز کردن تاپیک

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,706
40,596
هرمزگان
www.irantk.ir
خب جناب غزال چند روز وقت داشتید برای پاسخ اما از آنجا که مشخص بود دلیلی وجود ندارد علی الظاهر سلیقه ای برخورد کرده اید و آن تاپیک را صزفا چون خودتان فکر کرده اید که نیازی به ادامه ندارد بسته اید
سخن رو کوتاه می کنم و لپ مطلب رو عرض می کنم
بر اساس اینکه ورود اعضا به این سایت صرفا توافقی بر رعایت قواعدی است که در ابتدا می پذیرند و از شما نیز به عنوان مدیر انتظار می رود که صرفا طبق همون قواعد عمل کنید نه بر اساس تفکرات یا اعتقادات یا سلیقه شخصی خود( که اگر نمی توانید یا نمی خواهید بهتر است مدیریت رو به شخص دیگری واگذار کنید و به کمک به دیگران به عنوان یک کاربر عمل کنید ) لذا از این به بعد لطفا در صورتی که نمی توانید حوصله کنید در تاپیکهایی که من می زنم از اول وارد نشوید
چرا که اینجا یک کارخانه صنعتی نیست که قرار باشد اشتباهی صورت نگیرد بلکه یک انجمن علمی و کاربردی است جهت رفع و در میان گذاشتن مسایل کاربران جهت یادگیری بیشتر بنابراین ممکن است کسی بخواهد تاپیکی ایجاد کند و دو نفر در آن تا ابد به بحث و گفتگو بپردازند که خلاف قواعد سایت هم نیست بنابر این اگر افرادی مثل شما حوصله یا علاقه به این صورت را ندارند تنها حق دارند که نظرشان را ابراز کنند یا نکنند و یا در هر مرحله ای که دیگر تمایل به ادامه ندارند از آن تاپیک خارج شوند و هرگز حق ندارند به دلیل اینکه شخصا فکر می کنند که این تاپیک دیگر نیازی به ادامه ندارد از قدرتشان در جهت تحمیل نظرشان استفاده کنند و آنرا تعطیل کنند دوستانه عرض می کنم که در غیر اینصورت انتظار نداشته باشید که من هم از قدرتم در جهت down کردن سایت به جهت اینکه فکر کنم که این چنین سایتی ارزش برقراری ندارد استفاده نکنم
ممنون

این اخرین اخطار به شما هست درصورت تکرار کاربری شما را مسدود میکنم استاد غزال هم تا حالا به شما لطف داشتند که از انجمن اخراجتون نکردند
ایشون مدیر هستند و هر تصمیمی بگیرند درست هست

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,843
TEHRAN
باسلام .جناب استاد غزال عزیز ظاهرا گزینه ارسال پیامتون فعال نیست .پیام دادم خدمتتون
جسارتا این تایپک رو در صورت صلاحدید ببندید با تشکر

آخرین ویرایش:

Hamid_nice

کاربر
2018-12-18
91
168
انتقاد بجا . تذکر دادن . ردکردن با دلیل و... که سازنده است نباید بهمون بر بخوره چون همونطوری که از اسمش پیداست اینجا فروم هستش برای یادگیری وتبادل اطلاعات

متاسفانه جو بدی تو همه بخشها بعضا مشاهده میشه تا از کسی تذکری یا نکته ای بهمون اشاره میشه سریع جبهه جنگی میگیریم و این باعث پس موندگیمون میشه نه پیشرفت

لطفا دیگه این بحث بی نتیجه رو تموم کنید و تا اینجا هم زیادی شده .بحثیه که هر چه چقدر ادامه بدی کش میاد
درود

آخرین ویرایش:

Aliesf

کاربر
2018-03-24
79
956
اصفهان
خب جناب غزال چند روز وقت داشتید برای پاسخ اما از آنجا که مشخص بود دلیلی وجود ندارد علی الظاهر سلیقه ای برخورد کرده اید و آن تاپیک را صزفا چون خودتان فکر کرده اید که نیازی به ادامه ندارد بسته اید
سخن رو کوتاه می کنم و لپ مطلب رو عرض می کنم
بر اساس اینکه ورود اعضا به این سایت صرفا توافقی بر رعایت قواعدی است که در ابتدا می پذیرند و از شما نیز به عنوان مدیر انتظار می رود که صرفا طبق همون قواعد عمل کنید نه بر اساس تفکرات یا اعتقادات یا سلیقه شخصی خود( که اگر نمی توانید یا نمی خواهید بهتر است مدیریت رو به شخص دیگری واگذار کنید و به کمک به دیگران به عنوان یک کاربر عمل کنید ) لذا از این به بعد لطفا در صورتی که نمی توانید حوصله کنید در تاپیکهایی که من می زنم از اول وارد نشوید
چرا که اینجا یک کارخانه صنعتی نیست که قرار باشد اشتباهی صورت نگیرد بلکه یک انجمن علمی و کاربردی است جهت رفع و در میان گذاشتن مسایل کاربران جهت یادگیری بیشتر بنابراین ممکن است کسی بخواهد تاپیکی ایجاد کند و دو نفر در آن تا ابد به بحث و گفتگو بپردازند که خلاف قواعد سایت هم نیست بنابر این اگر افرادی مثل شما حوصله یا علاقه به این صورت را ندارند تنها حق دارند که نظرشان را ابراز کنند یا نکنند و یا در هر مرحله ای که دیگر تمایل به ادامه ندارند از آن تاپیک خارج شوند و هرگز حق ندارند به دلیل اینکه شخصا فکر می کنند که این تاپیک دیگر نیازی به ادامه ندارد از قدرتشان در جهت تحمیل نظرشان استفاده کنند و آنرا تعطیل کنند دوستانه عرض می کنم که در غیر اینصورت انتظار نداشته باشید که من هم از قدرتم در جهت down کردن سایت به جهت اینکه فکر کنم که این چنین سایتی ارزش برقراری ندارد استفاده نکنم
ممنون

اقا حمید یکم خجالت بکشی هم خوبه ها
استاد غزال اگه جواب نمیده چون میدونه هر چی بگه بازم شما یه بهونه پیدا میکنی که طلبکار بشی .
حالا که خودتم قبول داری که ایشون استادن پس فک کن تشخیص دادن ادامه اون پست باعث اسیب دیدن خودتون و دیگران میشه .
الان شما ناراحتی که چرا اون پست بسته شده و شما نمیتونی بری بیشتر از قبل طلبکار استاد بشی ؟

وقتی یه نفر در این سطح اطلاعات پیدا میشه و حاضره بدون مزد و منت به دیگران کمک کنه خداوکیلی بی انصافیه که اینجوری باهاش رفتار بشه .
خود من و شما اگر یک صدم مهارت و اطلاعات استاد غزال را داشتیم دیگه خدا را هم بنده نبودیم و جواب سلام کسی را نمیدادیم . و حالا عوض تشکر و تمجید از استاد ناراحتی که چرا بیشتر از این شما را تحمل نکرده .

برو یک بار دیگه متن های اون پستا بخون البته منصفانه و بی طرف و ببین جز تشکر و عذرخواهی چیز دیگه ایی به ذهنت میاد ؟

Hamid_nice

کاربر
2018-12-18
91
168
جواب شما در پستهای قبل به وضوح داده شده
خود شما ظاهرا پستها رو خوب نمی خونی
لطفا پست تکراری نزنید و به بحث بی هوده دامن نزنید و وقت همه رو نگیرید

ضمنا جناب Mahmoodi علی الظاهر پستها تکراری شده و مطلب تازه ای ارایه نمی شه بلکه بیشتر حالت احساسی پیدا کرده پیشنهاد می کنم اگر تمایل به ادامه این تاپیک ندارید این تاپیک را ببندید در غیر اینصورت بعدا معترض نشوید
ممنون

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا